Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nieprzeczytane posty w wersji mobilnej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Nieprzeczytane posty w wersji mobilnej (/Temat-Nieprzeczytane-posty-w-wersji-mobilnej-72988)

Strony: 1 2


Nieprzeczytane posty w wersji mobilnej - WazzaP - 18-07-2013 18:15

Cześć Smile

Admin jakby mnie unikał, nie odpisuje na PW, może tym sposobem dowiem się czy teb błąd zostanie naprawiony.

Jest chyba jakiś mały problem z forum w wersji na telefon. Jak biorę: 'Oznacz wszystkie działy jako przeczytone', to strona się tj. odświeża, no i nic się nie dzieje. Wszystkie działy nadal są podświetlane jakby były nie przeczytane. Da się coś z tym zrobić?

http://www.tinypic.pl/ge2aa3xl2xde


RE: Nieprzeczytane posty w wersji mobilnej - Skipi - 18-07-2013 18:17

U mnie wszystko chyba dobrze jest


RE: Nieprzeczytane posty w wersji mobilnej - WazzaP - 18-07-2013 21:31

Próbowałem czyścić ciasteczka, próbowałem w operze mini oraz z tej przeglądarki z telefonu i ciągle ten sam problem. Trochę to denerwuje.. Xpokerface


RE: Nieprzeczytane posty w wersji mobilnej - Admin - 19-07-2013 20:16

u mnie też wszystko w porządku.


RE: Nieprzeczytane posty w wersji mobilnej - WazzaP - 20-07-2013 19:39

No to w takim razie nie mam pojęcia co odwala szajsungowi.. Troche jest to denerwujące.. Xpokerface

@edit
Tematy oznaczają się jako przeczytane, ale i tak WSZYTKIE działy mi się podświetlają..


RE: Nieprzeczytane posty w wersji mobilnej - miniek9090 - 20-07-2013 19:41

ściągnij Tapatalka , ja jade na nim od kilku miesięcy i nigdy problemów nie było Smile


RE: Nieprzeczytane posty w wersji mobilnej - Mafiozo19990 - 20-07-2013 22:25

Wygodnie Wam sie przegląda na tapatalku? Ja mam go od kilku dni i jakoś dziwnie...w sensie, że wszystko jest tak chaotycznie. Nie odnosicie takiego wrażenia?


RE: Nieprzeczytane posty w wersji mobilnej - miniek9090 - 20-07-2013 22:28

a odczuwasz lagi przy pisaniu postów, przejściu na inne strony ? Na tapatalku tego nie ma... To samo się tyczy zużycia internetu . Na tapatalku ciągnie go o wiele mniej Smile


Nieprzeczytane posty w wersji mobilnej - ciamciaj - 20-07-2013 23:13

Tapatalk najlepszy, nie wiem jak bym bez tego był forumowym maniakiem xd


Wysłane z iPada za kasę z Astrocash Wink


RE: Nieprzeczytane posty w wersji mobilnej - Evid3nce - 21-07-2013 06:36

Ja używam Tapatalka od jakichś 2 tyg. i fakt że na początku to wszystko dziwnie wygląda ale jak ogarniesz to będziesz twórcom dziękować za Tapatalka ;d

Wysłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 4