Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy można samemuz tego samego ip wypełniać płatne oferty? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Czy można samemuz tego samego ip wypełniać płatne oferty? (/Temat-Czy-mozna-samemuz-tego-samego-ip-wypelniac-platne-oferty-72979)



Czy można samemuz tego samego ip wypełniać płatne oferty? - GreenDay - 18-07-2013 15:56

Cześć jak w temacie mam chętnych do wypełniania ofert, jestem prawie pewny że by to robili z tego samego ip , można tak czy jest to zakazane?
A to jeszcze wykorzystam wątek:
Czemu w profilu pokazuje wejścia z no reffer skoro wejście było z linka z określonej domeny?
Czy płatności przez payza są tak samo wysyłane jak na Paypal tylko na emial. Podczas wysyłania przelewu na konto payza są wpisywane dane typu imię nazwisko adres?


RE: Czy można samemuz tego samego ip wypełniać płatne oferty? - boob92 - 18-07-2013 16:50

Co do Payzy i innych e-walletów to wystarczy sam mail (czy tam login/numer Ci nadany). Chyba w żadnym nie musisz podawać danych do wysłania przelewu.


RE: Czy można samemuz tego samego ip wypełniać płatne oferty? - GreenDay - 18-07-2013 17:02

Chodziło mi bardziej o to czy jak oni wysyłają na ten email payza to wysyłaja z danymi które są wpisane w profilu sharecash i przelew jest przyjmowany w payza jeśli te dane zgadzają się z danymi w profilu na Payza?