Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
payza weryfikacja karty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Payza (/Forum-Payza-332)
+---- Wątek: payza weryfikacja karty (/Temat-payza-weryfikacja-karty-72960)



payza weryfikacja karty - losiaczek17 - 18-07-2013 12:10

cześć, mam takie pytanie odnośnie weryfikacji przez kartę (wiem, że głupie, ale niespecjalnie się na tym znam): mam podać dane swojej zwykłej karty, której używam na co dzień do wypłat z bankomatów, płacenia itd.? czy to ma być jakaś specjalna karta kredytowa?
i co później? jak już przeleję te środki na tę kartę, to one zostaną przelane normalnie na konto bankowe?


RE: payza weryfikacja karty - andy1995 - 18-07-2013 22:56

(18-07-2013 12:10)losiaczek17 napisał(a):  cześć, mam takie pytanie odnośnie weryfikacji przez kartę (wiem, że głupie, ale niespecjalnie się na tym znam): mam podać dane swojej zwykłej karty, której używam na co dzień do wypłat z bankomatów, płacenia itd.? czy to ma być jakaś specjalna karta kredytowa?
i co później? jak już przeleję te środki na tę kartę, to one zostaną przelane normalnie na konto bankowe?

Dodajesz swoja normalna karte, wyplat nie robisz na karte tylko na konto bankowe ktore mozesz tez dodac.