Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stable6 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Stable6 (/Temat-Stable6-72944)



Stable6 - Zupagesto - 17-07-2013 20:53

Witam,
kilka dni temu dołączyłem do nowego serwisu Stable6 (wystartował 10 lipca). Serwis ten zbiera bardzo dobre recenzje na zagranicznych forach a dodatkowo dzięki kalkulatorowi na stronie możemy bardzo łatwo sprawdzić ile zarobimy na koniec wybranego planu.

Najważniejsze informacje:


● Minimum depozytu 10$

● Zarobione pieniądze mogą być wypłacone lub ponownie zainwestowane.

● Procesory: SolidTrustPay, EgoPay, Perfect Money, Bitcoin

● W 1-szym planie (opis poniżej) istnieje możliwość automatycznej reinwestycji (od 0% do 100%) zarobków w dowolnym momencie. Wybrany procent dziennego zarobku automatycznie dodawany jest do początkowego wkładu i dzięki temu dochody w następnych dniach są obliczane od większej kwoty.


Dostępne plany:


1. STABLE 6% dziennie (aktualnie mam w tym planie ulokowane środki):

- 6.0% dziennie, naliczane każdego dnia co 24 godziny.

- długość cyklu: 25 dni KALENDARZOWYCH

- zwrot na koniec cyklu 150%, czyli zarabiamy połowę naszego wkładu

- możliwość automatycznej reinwestycji

- wysokość depozytu: 10$- 6000$

2. 125% po 15 dniach:

- jednorazowe naliczenie po 15 dniach.

- długość cyklu: 15 dni KALENDARZOWYCH

- zwrot na koniec cyklu 125%, czyli zarabiamy 1/4 wkładu początkowego
- wysokość depozytu: 10$- 6000$


Szybkie wypłaty - od kilku minut do maks. 24 godzin. U mnie wpłata z STP była praktycznie natychmiast zaksięgowana w serwisie.

Brak minimum i maksimum wypłat, można je zlecać w dowolnym momencie.
Brak opłat za wpłaty i wypłaty.

Poleceni:
3-poziomowy plan prowizyjny:
* 1 poziom - 6%
* 2 poziom - 2%
* 3 poziom - 1%

Prowizje płacone są tylko od depozytów kupowanych z zewnętrznych procesorów.

Oto przykładowe obliczenia zysków dzięki kalkulatorowi na stronie serwisu:
1. Wkład 100$ - brak reinwestycji codziennych zarobków. Po 25 dniach mamy zysk 50$, oczywiście można wypłacać w każdym momencie.

[Obrazek: kylo5.png]


2. Wkład 100$ - reinwestycja 100% codziennych zarobków. Po 25 dniach mamy uwaga - 329$!

[Obrazek: 312hkar.png]

Osobiście wybrałem opcję ze 100% reinwestycji. W tym wypadku jeśli chcemy dokonać wypłaty przed upływem 25 dni zmieniamy w zakładce Deposit info kolumnę compound(ustawiamy np. 0%) i od tego momentu kolejne codzienne zarobki będą możliwe do wypłaty.

Krótki przewodnik jak poruszać się po serwisie:

1. Po rejestracji (oczywiście bez polskich znaków i przy użyciu najlepiej poczty na gmailu) logujemy się do serwisu i przechodzimy do zakładki NEW DEPOSIT.

2. Wybieramy tam kwotę inwestycji, plan 6% dziennie przez 25 dni bądź 125% po 15 dniach. W polu Choose Compounding Rate wybieramy jaki % naszych zarobków będzie reinwestowany, w polu Choose E-Currency wybieramy z jakiego procesora dokonamy za chwilę wpłaty. Klikamy click to deposit now

3. Po uzupełnieniu danych z punktu 2 zostaniemy przeniesieni na stronę wybranego procesora płatniczego celem dokonania wpłaty.

4. Czekamy na zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie w stable6 (u mnie przy wpłacie z STP zajęło to kilka chwil).

5. W zakładce Deposit Info możemy dokonywać zmian w procencie reinwestycji w naszym planie.

6. W zakładce Earnings Info mamy nasze codzinne zarobki.


Póki co nie dokonywałem jeszcze wypłat, jednak wypłaty dochodzą po ok. kilku godzinach od zlecenia (informacje z innych forów zarobkowych). Program jest świeży i wygląda na to, że będzie stabilny jeszcze dość długo. Przyciągnęła mnie przede wszystkim automatyczna możliwość reinwestycji naszych zarobków oraz pełna elastyczność w zmianach % codziennej reinwestycji.
W razie pytań służę pomocą.

Reflink:
https://stable6.com/ZU702387

Czysty link:
https://stable6.com