Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - Mafiozo19990 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - Mafiozo19990 (/Temat-Dziennik-Pracy-Mafiozo19990-72902)



Dziennik Pracy - Mafiozo19990 - Mafiozo19990 - 17-07-2013 09:06

Witam, cieszę się, bo również zdecydowałem się na prowadzenie własnego dziennika Wink

Jestem Dominik, mam 16 lat. Wcześniej nie zarabiałem na PPA, tylko wiele czytałem, jednak z racji większego zapotrzebowania na pieniążki postanowiłem bardziej chwycić się tego tematu. Nic nie wygrałem, ani nie zarobiłem w internecie, no może oprócz jednego doładowania do telefonu.

Podobno najlepiej jest mieć własną domenę i hosting. Dlatego mam domenę .eu, a hosting darmowy w serwisie ShareBay - bardzo ciekawa oferta Smile

Automatycznie stałem się poleconym Arehiby, do niego odesłał mnie Karczu.

Mogę jeszcze napisać, że blog ma chwytliwą nazwę, jest wgrany przejrzysty szablon, lecz nie potrafiłem kilku rzeczy skasować i miał mi to zrobić mentor. Wciąż czekam, na razie drugi dzień...szkoda, bo chce zacząć działać.

ale jestem dobrej myśli Smile


RE: Dziennik Pracy - Mafiozo19990 - Mafiozo19990 - 19-07-2013 20:07

Dzień 3

Mentor ustawił mi wczoraj bloga, dodał pluginy, kalendarz i pousuwał zbędne rzeczy. Dodałem krótki opis bloga. Pozostało mi dodawać wpisy i kategorię. Myślałem, że to jest łatwe, jednak nie do końca. Niechcący usunąłem kalendarz i dodałem jakoś szukajke na środku bloga ;/ Dodatkowo mam problem z dodaniem kategorii. Chciałbym by nazwy kategorii był czytelne na tej belce na górze bloga, ale mi się te nazwy dodają po prawo małą czcionką pod nazwą 'Categories' ;/ Jutro ma mi pomóc mentor, licze na niego..


RE: Dziennik Pracy - Mafiozo19990 - Mafiozo19990 - 20-07-2013 23:00

Dzień 4

Niestety nie było dzisiaj mentora i nic nie dodałem na blogu. Nie fajnie, jak się tak odwleka, ale jestem zmotywowany. Jutro już na pewno będzie to ruszę, dodam nowe nisze i coś zacznie się wreszcie dziać Smile


RE: Dziennik Pracy - Mafiozo19990 - BigSmoke - 21-07-2013 10:00

Musisz zacząć sam takie rzeczy ogarniać.... Całe życie mistrzu nie będzie ci tego robił.


Dziennik Pracy - Mafiozo19990 - Vasaki - 25-02-2018 10:00

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.