Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
the-bux oferty i inne pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: the-bux oferty i inne pytania (/Temat-the-bux-oferty-i-inne-pytania-72822)



the-bux oferty i inne pytania - losiaczek17 - 15-07-2013 20:14

cześć, mam pytanie o oferty w the-bux. wykonałem kilka ofert matomy i teraz chcę im powysyłać dowody, ale nie ma na górze napisu typu 'get help' etc., jest tylko Trending (offers currently being completed), ale nawet się nie ładuje. jak wysłać im te dowody?
i jeszcze pytanie, dlaczego nie mam jak kilkać tu w reklamy? nie widzę ich w ogóle,może ich w ogóle nie ma? brak reklam w buxie? TongueP

dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam


RE: the-bux oferty i inne pytania - pigwejq - 16-07-2013 21:39

Klikasz "Check offer status" -> "Inquire about ..." -> "Click here"
I to tyle Smile


RE: the-bux oferty i inne pytania - losiaczek17 - 17-07-2013 18:08

dzięki za odpowiedź, choć nie o to mi chodziło.
jeśli ktoś ma jeszcze taki problem jak ja (nie wyświetla mu się nigdy w matomy offers 'check offer status') niech zaznaczy wszystko i popatrzy, gdzie jest, albo niech szuka kursorem i jak najedzie na białe pole, w którym jest widoczny jakiś odnośnik, to tam jest 'check offer status' Wink pozdrawiam