Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oferty Free - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Oferty Free (/Temat-Oferty-Free-72817)



Oferty Free - MixKosa - 15-07-2013 19:36

Witam, ustawiłem sobie oferty Free ale nikt nie pobiera dla United States czym to może być spowodowane? przecież to jest za darmo pobieranie nic nie płacą a pobrań nie ma z United States Sad nie wiem czy dobrze zrobiłem ustawiłem sześć ofert free myślą że będą pobrania ale jest inaczej.


RE: Oferty Free - Komet - 15-07-2013 19:41

(15-07-2013 19:36)MixKosa napisał(a):  Witam, ustawiłem sobie oferty Free ale nikt nie pobiera dla United States czym to może być spowodowane? przecież to jest za darmo pobieranie nic nie płacą a pobrań nie ma z United States Sad nie wiem czy dobrze zrobiłem ustawiłem sześć ofert free myślą że będą pobrania ale jest inaczej.

To ze sa za free to nie znaczy ze kazdy kto wejdzie na strone bedzie je wypelnial. Moze twoja nisza jest tak wypalona, moze masz tragicznie wygladajacego bloga - ze nawet na darmowkach sie ludzia odechciewa pobierac. Powodow moze byc masa, moze po prostu zly dzien, albo jakies problemy z sieciami. Sprawdz tez czy nie masz wszystkich ofert od tego samego dostawcy


RE: Oferty Free - MixKosa - 15-07-2013 19:49

Blog mam zrobiony ma max real i nisze mam aktualne to co wychodzi zaraz to aktualizuję na blogu, ogólnie to coś z Amerykanami jest nie tak.


RE: Oferty Free - Komet - 15-07-2013 19:57

Myslalem, ze ogolnie leady nie leca ci darmowe, a tu o amerykancow chodzi, noo, u mnie tez cos sie ostatnio zastoj zrobil. Jednak mam nadzieje, ze to po prostu kilka gorszych dni, tak samo jak czasem jest kilka lepszych pod rzad. Zobaczymy co powie reszta, moze ktos z top tez zauwazylem mniejsza ilosc leadow z usa w ostatnim czasie


RE: Oferty Free - diabloo07 - 15-07-2013 20:22

Też słabo u mnie ostatnio z hamburgerami, dziś jeden siedzi od rana Tongue


RE: Oferty Free - MrMystery - 15-07-2013 21:12

[Obrazek: voxd2v.jpg]

Ja nie widzę problemu Smile Macie po prostu gorsze dni


RE: Oferty Free - Jacuss - 15-07-2013 23:57

Ustawiłem na próbe- dzięki za info ;-)