Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Instalacja Wordpressa na biznes-host.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Instalacja Wordpressa na biznes-host.pl (/Temat-Instalacja-Wordpressa-na-biznes-host-pl-72764)

Strony: 1 2


RE: Instalacja Wordpressa na biznes-host.pl - dawid1305 - 16-07-2013 19:23

Do zamknięcia pobrałem nowego wordpressa i instalacja przebiegła bezproblemowo


RE: Instalacja Wordpressa na biznes-host.pl - BogatyPartner - 16-07-2013 19:30

No ja też mam problem : przekierowałem 2 domeny z az na bizneshost, zmieniłem tam DNS. jak chce wgrać wordpressa to wówczas mam 3 katalogi : 1 domene, 2 domene i bieżący folder hostingu - wgrywam pliki do katalogu z domenami i mam informację ze " ome to the home of sipswas.......biznes-host.pl
To change this page, upload your website into the public_html directory " , więc tworze katalog public_html wgrywam tam i dooppa.... ktoś pomoże?

Pozdrawiam


RE: Instalacja Wordpressa na biznes-host.pl - dan216 - 06-08-2013 19:20

Witam,

jestem w trakcie instalacji wordpressa na biznes-host i nie mogę sobie z tym poradzić. Instaluje go za pomocą installatrona po czym po zainstalowaniu wchodzę na stronę mojego bloga
http://www.garazciska.pl/wordpress/
i dostaję komunikat:

Not Found

The requested URL /wordpress/wp-admin/ was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

próbowałem już chyba wszystkich sposobów, żeby to naprawić, wyczerpały mi się pomysły, może ktoś mi pomoże?