Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Payza - Przelew weryfikacji konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Payza (/Forum-Payza-332)
+---- Wątek: Payza - Przelew weryfikacji konta (/Temat-Payza-Przelew-weryfikacji-konta-72753)



Payza - Przelew weryfikacji konta - krzysio3001 - 14-07-2013 16:43

Witam!
Mam zamrożoną sporą kwotę na koncie Payza. Chcę wysłać im 145 PLN w celu weryfikacji, lecz nie mam pełnych danych, a dokładnie w formularzu wysyłki przelewu (BZWBK) muszę wpisać adres i kod pocztowy.
Jak czy ktoś weryfikował już konto payza tym sposobem ?


RE: Payza - Przelew weryfikacji konta - Polak123 - 14-07-2013 21:56

Konto można zweryfikować również za pomocą skanu dowodu osobistego Smile Wysyłasz im na ticket skany i piszesz zeby potwierdzili ci konto. To jest alternatywa dla Przelewu.


Pozdrawiam


RE: Payza - Przelew weryfikacji konta - Damkofr - 14-07-2013 22:02

w jaki sposob ci zamrozili kase? nie mozesz wgl kasy wysylac ani na bank aninna inne konta payza czy tylko zamrozili wysylke na konto bankowe?


RE: Payza - Przelew weryfikacji konta - krzysio3001 - 15-07-2013 09:36

(14-07-2013 21:56)Polak123 napisał(a):  Konto można zweryfikować również za pomocą skanu dowodu osobistego Smile Wysyłasz im na ticket skany i piszesz zeby potwierdzili ci konto. To jest alternatywa dla Przelewu.
Pozdrawiam
Wiem, ale nie mogę bo nie mam ukończone 18 lat, a wpisałem inną datę urodzenia, dlatego muszę koniecznie zrobić przelew.
Kartę już weryfikowałem, wysłałem skany i podpisane oświadczenie i odpisali, że nie zgadza im się z POI (...) .
(14-07-2013 22:02)Damkofr napisał(a):  w jaki sposob ci zamrozili kase? nie mozesz wgl kasy wysylac ani na bank aninna inne konta payza czy tylko zamrozili wysylke na konto bankowe?

Zamrozili znaczy zablokowali wszystkie opcje. Mogę odblokować za pomocą weryfikacji.


RE: Payza - Przelew weryfikacji konta - kicek234 - 17-07-2013 20:06

2 dni i zweryfikowane przez przelew


RE: Payza - Przelew weryfikacji konta - krzysio3001 - 20-07-2013 13:16

(17-07-2013 20:06)kicek234 napisał(a):  2 dni i zweryfikowane przez przelew
Fajnie, tyle jak mam zrobić ten przelew?