Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog , a nisze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Blog , a nisze (/Temat-Blog-a-nisze-72713)



Blog , a nisze - prololex - 13-07-2013 20:09

Witam .
Otóż mam takie pytanie .
Jak się ma blog z grami , oczywiście jest to miejsce pod kilka nisz , ale co robić jak się ma pomysł na inną nisze niż gry .
Pod każdą nisze nowy blog ?
Nie potrafie robić szablonów , a to na pewno pod pojedynczą niszę było by plusem .


RE: Blog , a nisze - Vister81 - 13-07-2013 20:12

Jak to co... Założyć nowego bloga Rolleyes

Jeśli na bloga z "grami" masz zamiar wrzucać poradnik "jak odpalić opla", to raczej się nie przyjmie. Także odpowiedź jest oczywista.


RE: Blog , a nisze - pawliks - 13-07-2013 21:42

Możesz założyć blogą pod jakąś domeną która będzie nazwą własną i nie będzie się z niczym kojarzyła i ewentualnie na takim spróbować mixować nisze. W tym wypadku design musi być uniwersalny, prosty i schludny.

Nie wiem, czy coś takiego zadziała, ale może warto spróbować. Pewne jest, że domeny sprecyzowane pod daną niszę działają bardziej przekonująco na potencjalnego klienta.


RE: Blog , a nisze - dxdawid - 13-07-2013 22:54

Jak blogspot to szablony można stąd pobrać http://btemplates.com Smile


Odp: Blog , a nisze - GTraxX - 14-07-2013 00:47

Ja ci radzę postawić osobnego bloga. Tak jak radzili moi przedmowcy.

Wysłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: Blog , a nisze - Komet - 14-07-2013 10:47

jesli nisze sa mniej wiecej z tej samej branzy ze tak powiem, to mozesz postawic bloga z taka ogolna nazwa, ktore nie bedzie precyzowac konkretnie kategorii i po prostu porobic rozne zakladki na blogu.


RE: Blog , a nisze - prololex - 14-07-2013 12:34

Dzięki za rady , znacie jakiś program , narzędzie do tworzenia własnych szablonów. , bo powiem , że nie jestem w tej dziedzinie obeznany ;-)


RE: Blog , a nisze - siwrus1231 - 14-07-2013 12:43

Na necie masz mnóstwo gotowych szablonów.


RE: Blog , a nisze - prololex - 14-07-2013 18:03

W tym problem , że ja nie chce gotowych , bo takie nie zawsze pasują do każdej niszy , więc bd musiał się nauczyć robić własne .


RE: Blog , a nisze - Panix - 14-07-2013 18:05

Dobrze poszukasz a znajdziesz wszystko.