Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki program partnerski z grami? Gry MMO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Jaki program partnerski z grami? Gry MMO (/Temat-Jaki-program-partnerski-z-grami-Gry-MMO-72647)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Program Partnerski z grami - bolo9797 - 10-03-2014 16:46

Firecpa.com


RE: Program Partnerski z grami - BigBill - 17-03-2014 20:20

@up ten to ciągle o tym firecpa.com :3
Ja osobiście polecam Portmmo wysokie stawki do 4.2 z jedną rejestracje Wink
Osobiscie polecam anno settlers i duel champions nawet do 3,80
Tylko u nich nie po przekrecasz sprawdzają ip z klikniec z tymi z logowan do panelów trzeba uwarzać przy fraudzie Smile jesli sie nic nie odwala to dobry kontakt z supportem jest ponoć nie odpowiadają kiedy ktoś robi sztuczny ruch ignorują takich co w effekcie konczy się blokadą co do wypłat to min 100 zł i od zlecenia do otrzymania trochę mija ale wypłacają Smile tylko trzeba wysłać im skan dowodu i podpisać taki rachunek wszystko oczywiscie drogą e mailową


RE: Program Partnerski z grami - szpilmen - 18-03-2014 16:06

gameflow.pl

portmmo to syf, czeka się 3 miesiące na swój hajs.


RE: Program Partnerski z grami - piocar - 18-03-2014 19:08

Potwierdzam od gameflow wypłaty zawsze w pare dni


RE: Program Partnerski z grami - musicfan - 18-03-2014 19:20

Ja osobiście polecam ad4mmo.pl Wink Wypłacają jak w zegarku i nie narzekam Wink minimalna stawka wypłaty to 50 zł na paypal lub bank Wink Najwyższe stawki Wink

pp.funhub.pl - stawki nie są najwyższe, do 3 zł za rejestrację Wink minusem jest to, że w każdej kampanii (grze) musisz uzbierać minimum (50 zł) i rejestracje w różnych grach (leady) się nie łączą w jedno czyli musisz wypłacać osobno

trafficcaptain.com - po rejestracji dostajesz własnego menadżera z którym jest świetny kontakt Wink wypłaty od 50 Euro (przed wypłatą musisz wysłać skan dowodu), za rejestrację płacą w Euro, stawki dochodzą nawet do 1,1 Euro za Lead (czyli ~4,40 zł) stawki są od 0,65 do 1,1 Euro dla Polski Wink

ad4game.com - nie korzystałem to Ci nic o nich nie powiem
gameflow.pl - posiadają strasznie niskie stawki ale plusem jest niski prób wypłaty
portmmo.com - na wypłatę się czeka sporo czasu ale są wypłacalni i mają dobre stawki


RE: Program Partnerski z grami - DeI - 19-03-2014 23:19

na ad4mmo.pl jest max 6 zł za refa dla World of Tanks i World of Warplaness chyba wszystkich gier które generują za refa powyżej 4zł jest 7


Forge of Empires, Lula Onlie, Good Game Empire, Grepolis - Heyt - 04-04-2014 15:29

Hej, nie wiedzie jakie serwisy mają takie programy do promowania jak te w temacie? Traffic polski lub niemiecki (ze wskazaniem na niemiecki).

Patrzylem na m.ni:
Admitad
Linktogame
Novem (teraz juz wcele nia maja gier? o_0)
Afiliant (tez bieda)
I nie ma.

Na PortMMO nie mam akceptacji, wiec nie sprawdzalem.

Kojarzy ktoś te gry w jakimś serwisie? Stawki powinny być bardzo wysokie.


ediit:
Zapomnialem napisać, ze nie chodzi o prowizje za rejestracje, bo takie sam znalazłem, ale o prowizje za aktywnego usera, czyli stawki $5+.


RE: Forge of Empires, Lula Onlie, Good Game Empire, Grepolis - ascanio - 04-04-2014 16:09

Na PortMMO masz Goodgame Empire i Grepolis.


RE: Forge of Empires, Lula Onlie, Good Game Empire, Grepolis - Heyt - 04-04-2014 20:09

A mógłbyś mi napisać jakie maj ą stawki?


RE: Forge of Empires, Lula Onlie, Good Game Empire, Grepolis - ascanio - 04-04-2014 20:30

Goodgame Empire: 2,30 zł za użytkownika z Polski
Grepolis: 1,20 zł za użytkownika z Polski