Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki program partnerski z grami? Gry MMO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Jaki program partnerski z grami? Gry MMO (/Temat-Jaki-program-partnerski-z-grami-Gry-MMO-72647)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: strony typu portmmo, ad4mmo, gameflow,admitad - poczmail - 06-01-2014 19:47

PortMMO - dobre stawki, wypłacają, chociaż terminy realizacji ciągną się niemiłosiernie...

Ad4mmo - nie testowałem, nie wypowiem się, nie znam opini środowiska Smile

Gameflow - dobre stawki, niskie minimum, terminowe wypłaty -> wydaje się być całkiem rozsądnym wyborem na chwilę obecną

Admitad - po sieci krążą różne opinie...raz wypłacają, raz nie, banują za nic, ogólnie wątpliwa jakość + mocno 'ruski' interfejs


Do tego jest jeszcze program partnerski zanox lub bigpoint, chociaż surfer ostatnio wspominał o tym, że oszukują na leadach i dlatego zrezygnował z ich usług...

Co wybierzesz - kwestia gustu. Wink


RE: strony typu portmmo, ad4mmo, gameflow,admitad - musicfan - 07-01-2014 16:15

z PortMMO com właśnie zrezygnowałem i czekam na swoją ostatnią wypłatę 375 zł
z Ad4mmo obecnie korzystam i jutro wysyłam im rachunek do wypłaty, zobaczę jak to jest z tymi wypłatami i ile trzeba czekać Wink

Skoro polecasz gameflow to z wielką chęcią przetestuję Wink
Wypłaca na paypal czy tylko konto bankowe?


RE: strony typu portmmo, ad4mmo, gameflow,admitad - kazudoki - 07-01-2014 16:38

PortMMO, bardzo dobry kontakt telefoniczny, ale na mailu można czekać tygodniami aż odpowiedzą Big Grin
Strasznie długi czas wypłat...

Ad4MMO - wszyscy chwalą ich, więc polecam Big Grin


RE: strony typu portmmo, ad4mmo, gameflow,admitad - poczmail - 07-01-2014 16:47

(07-01-2014 16:15)musicfan napisał(a):  z PortMMO com właśnie zrezygnowałem i czekam na swoją ostatnią wypłatę 375 zł
z Ad4mmo obecnie korzystam i jutro wysyłam im rachunek do wypłaty, zobaczę jak to jest z tymi wypłatami i ile trzeba czekać Wink

Skoro polecasz gameflow to z wielką chęcią przetestuję Wink
Wypłaca na paypal czy tylko konto bankowe?


Z tego co się orientuję to zarówno na PayPal, jak i konto bankowe, chociaż nie mam pewności jak to działa teraz. Wypłacają regularnie, 20-tego dnia każdego miesiąca od minimum 30 zł. Wink


RE: strony typu portmmo, ad4mmo, gameflow,admitad - musicfan - 07-01-2014 18:28

orientujecie się która sieć ma lepsze stawki? ad4mmo czy gameflow? bo przy większej ilości leadów ma to ogromne znaczenie Wink


RE: strony typu portmmo, ad4mmo, gameflow,admitad - poczmail - 07-01-2014 18:37

Ogromne znaczenie wartości pojedynczego leada ma to, jak ceni się dany reklamodawca i jak dużo inwestuje w swoje różnorakie kampanie promocyjne. Smile Na drugim miejscu są prowizje sieci afiliacyjnych, a te są zazwyczaj mocno do siebie zbliżone. Musisz porównać stawki w obu serwisach i zdecydować się, który program (gra) najlepiej odpowiada Twojemu rodzaju trafficowi. Często bywa tak, że np. stawka za rejestrację w grze A jest większa w pierwszym serwisie, a w grze B w tym drugim. Obserwuj, analizuj, zarabiaj jak najwięcej. Cool


RE: strony typu portmmo, ad4mmo, gameflow,admitad - musicfan - 07-01-2014 22:16

Dzieki za ta wyczerpujaca odpowiedz ;-) teraz juz wszystko wiem ;-) w ad4mmo za 3 leady mialem od 5 do 7 zl a w game flow za 3 leady zaledwie 2.50 z lekkim hakiem ... chyba wybiore ad4mmo bo wyskakuja lepsze kampanie i wiecej zarobie ;-)


RE: strony typu portmmo, ad4mmo, gameflow,admitad - Karol02 - 19-01-2014 14:48

Witam. Korzystałem z usług wszystkich firm. Najdłużej na kasę czeka się w Portmmo. Tam wystawiasz rachunek np. za lipiec(30 dnia miesiąca) w sierpniu rozpatrują i wysyłają ci rachunek który zatwierdzasz i we wrześniu bodajże do 20 wypłacają kasę. Dobre stawki jedne z największych jakie możemy dostać duża ilość kampani.
W Gameflow kasa zawsze jest do dwudziestego każdego miesiąca rachunek otrzymujesz na emaila podpisujesz i odsyłasz wszystko na początku każdego miesiąca i kasa jest 20 na kącie. Stawki gorsze niż w portmmo ale również dużo kampanii. Jeżeli masz kilka stron to do każdej otrzymujemy inny numer dzięki czemu wiemy z której strony poszła rejestracja. Bardzo dobry newslatter ciągle aktualizowany i zawsze dostajemy wiadomość o zakończeniu lub wznowieniu kampanii.
Ad4MMO chyba największe stawki za rejestrację dużo kampanii obecnie nowy panel w którym sami możemy wybierać materiały reklamowe i co najważniejsze są linki bezpośrednie do gier. W poprzedniej wersji nie był tego a doprosić się linka był trudno. kontakt taki sobie. Pojawił się jakiś tam newslatter. Jest konkurencja i zaczeli dbać o klienta. Wpłaty wcześniej generowałem sam na koniec miesiąca i wysyłałem pierwszego i do 30 otrzymywałem kasę, choć zdarzały się wpadki że zapomnieli o rachunku lub go zgubili Angry. Po zmianie panelu sami generują rachunki i do nas wysyłają my podpisujemy i odsyłamy do nich. czas oczekiwania ok. miesiąca ale nie mają żadnych problemów z wypłatą.
Można mieć konto na wszystkich systemach i wybierać największe stawki kampanii wówczas jest najlepiej i najkorzystniej finansowo. Jedni np. za WoT płacą 3zł inni 5zł.
W portmmo i ad4mmo czesto zdarzają się rejestracje na kampanie których nie używam albo wiele kliknięć i żadnej rejestracji. Wydaje mi się, że też trochę oszukują ale nigdy tego nie sprawdzimy. W gameflow nigdy nie miałem takiej sytuacji.
Jeżeli chodzi o admitad to nie miałem żadnych problemów żadnych banów czy problemy z wypłatą. Niestety jak przeliczy się kurs euro i przewalutowanie w naszych bankach ceny za rejestracje jest niższa lub na podobnym poziome jak w krajowych systemach portmmo czy ad4mmo. Dlatego nie ma sensu korzystania a AdmitAd.
Jest jeszcze jedna firma Funhub kiedyś współpracowała z inną firmą i wspólnie działali. Zebrałem wówczas trochę kasy i firmy zerwały współpracę co się okazało później nie mogłem wypłacić pieniędzy bo" coś tam coś tam". Funhub został sam i działa dalej jak jest teraz to nie wiem może już nie mają takich problemów i wypłacają normalnie.


Program Partnerski z grami - mucios - 09-03-2014 09:26

Witam,

Poszukuje sensownego programu partnerskiego z rejestracjami w grach. Oczywiście interesuje mnie w pełni sprawdzony i wypłacalny program. Mogę się zarejestrować z refa w czymś pewnym Smile


RE: Program Partnerski z grami - full2000 - 10-03-2014 16:41

dołączam się do pytania