Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki program partnerski z grami? Gry MMO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Jaki program partnerski z grami? Gry MMO (/Temat-Jaki-program-partnerski-z-grami-Gry-MMO-72647)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Sieć afilacyjna z grami za granicę - Golona - 09-07-2015 11:27

Mógł byś mi zrobić zdjęcia tego, że jest pozwolone na ruch motywowany i podesłać tutaj albo na pw? Bo na stronkach sprawdzam i w tych co podałeś mają całkowity zakaz ruchu motywowanego


RE: Sieć afilacyjna z grami za granicę - CRUZA - 09-07-2015 11:56

Musisz wybrać kampanie typu "incent" , zwykłe mają zabroniony ruch motywowany.Tu akurat są kampanie zagraniczne.

[Obrazek: qmebv5mffm8y.jpg]


RE: Sieć afilacyjna z grami za granicę - Golona - 09-07-2015 12:22

Może spróbuje, zobaczymy co z tego wyjdzie Smile


RE: Sieć afiliacyjna z grami. - Damkofr - 24-07-2015 17:00

Odświeżam temat, przy próbie założenia konta na gameflow pisza mi że szukają ludzi tylko z naprawde sporym ruchem ;/...

E: A co możecie powiedzieć o funhubie?


RE: Sieć afiliacyjna z grami. - CRUZA - 24-07-2015 22:01

może sprawdź temat o funhubie


RE: strony typu portmmo, ad4mmo, gameflow,admitad - edikiu - 20-12-2015 14:35

odradzam linktogame scam : http://zarabiam.com/Temat-Linktogame-SCAM-niewyplacalny-serwis-125934


RE: strony typu portmmo, ad4mmo, gameflow,admitad - Peteszn - 05-01-2016 15:21

Czy ktoś z Was korzysta może z gameflow? Czy ktoś się kontaktował z supportem? Pisałem dwa razy maila już do nich i zero odpowiedzi, poza tym burdel w panelu jest i ponad połowa zarobków z grudnia nie wyświetla mi się ( brakuje jednej kampanii, z której najwięcej $$ było )


RE: strony typu portmmo, ad4mmo, gameflow,admitad - Na 5tyk - 05-01-2016 15:28

Co do kontaktu - tak, kontaktowałem się. Odpowiedź uzyskałem do 24h.
Brakuje kampanii? Może po prostu skończyły się fundusze na tą kampanię?


RE: strony typu portmmo, ad4mmo, gameflow,admitad - Peteszn - 06-01-2016 11:57

Chodzi mi o brak rozliczenia z tej kampanii za miesiąc ubiegły, kiedy była ona jeszcze aktywna Wink brakuje jej w zestawieniu zarobków za grudzień (wszystkie inne kampanie są, a tej najważniejszej z której najwięcej zarobiłem nie ma) no i oczywiście dalej brak kontaktu.


Pytanko - xsl2142 - 10-04-2016 19:30

Siema,
Mozecie podeslac mi liste stronek typu gameflow.pl
Oraz powiedziec jak dziala taka strona dogry.pl
?
Czy od tego jest specjalna strona ?