Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki program partnerski z grami? Gry MMO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Jaki program partnerski z grami? Gry MMO (/Temat-Jaki-program-partnerski-z-grami-Gry-MMO-72647)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Sieć afiliacyjna z grami. - Damkofr - 15-06-2015 21:53

Narazie jestem zdecydowanie za Gameflow ale może są jeszcze serwisy ktorych nie znam jakaś alternatywa.


RE: Sieć afiliacyjna z grami. - sojusznik - 15-06-2015 22:05

Korzystając z gameflow mając bite dowody na poprawne rejestracje zaliczane było hmm może z 30% +/- także nie polecam. Dodam, że korzystałem z kampanii, w której dozwolony był ruch motywowany.


RE: Sieć afiliacyjna z grami. - magneto - 15-06-2015 22:32

Właśnie szukam takiego serwisu co płaci za rejestracje w grach, możecie jeszcze jakiś polecić oprócz tych ww i aby nie czekało się miesiąc na wypłatę?


RE: Sieć afiliacyjna z grami. - krystianv13 - 15-06-2015 22:37

Polecam GameFlow mi wyplatke skromna 70 pare zl w 2 dni wyslali na paypala Smile


RE: Sieć afiliacyjna z grami. - broofie - 15-06-2015 22:37

(15-06-2015 22:05)sojusznik napisał(a):  Korzystając z gameflow mając bite dowody na poprawne rejestracje zaliczane było hmm może z 30% +/- także nie polecam. Dodam, że korzystałem z kampanii, w której dozwolony był ruch motywowany.
Najwidoczniej każdego traktują inaczej. Mi zaliczyli 95% leadow z tego co pamiętam.

@up To są programy afiliacyjne. Tutaj ruch jest restrykcyjnie monitorowany, wiec nie znajdziesz serwisu który od razu (bez walidacji osadów) wyplacilby co kasę.


RE: Sieć afiliacyjna z grami. - Damkofr - 15-06-2015 23:02

Miesiąc to jest nic w takich serwisach.


RE: Sieć afiliacyjna z grami. - Adrianero - 16-06-2015 11:09

Przyłączam sie do opinii broofe. Teoretycznie na linktogame przelew powinien być dokonany w przeciągu miesiąca od podesłania im wygenerowanego rachunku. Kontakt jest dobry póki nie przypomnisz się z zaległymi przelewami. Mi zalegają 250 za Marzec i Kwiecień. Powróciłem do gameflow w którym byłem od roku. Owszem niższe stawki za (max to obecne War Tunder za 3.20 zaliczane po 60 min gry) ale kontakt jest zawsze dobry i wypłaty każdego 20/21 dnia miesiąca


RE: Sieć afiliacyjna z grami. - Damkofr - 17-06-2015 23:48

Okej to chyba nic lepszego niż gameflow nie znajdę. Ale temat nie został wyczerpany i proszę to nie zamykać. Niech zostanie do rozmów dotyczących serwisów tego typu.


Sieć afilacyjna z grami za granicę - Corso - 06-07-2015 18:47

Hej!

Poszukuję sieci afilacyjnej z grami, która będzie akceptowała rejestrację z zagranicy, mogą być też zagraniczne gry. Smile

Ma ktoś coś takiego?


RE: Sieć afilacyjna z grami za granicę - broofie - 06-07-2015 18:57

Funhub. Z linktogame nawet nie startuj. Czekam od lutego na kasę...