Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki program partnerski z grami? Gry MMO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Jaki program partnerski z grami? Gry MMO (/Temat-Jaki-program-partnerski-z-grami-Gry-MMO-72647)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Reflinki - łosiu - 29-03-2015 14:10

Siemka

Znacie jakieś sieci , które oferują rejestracje w grach na rynku międzynarodowym , nie tylko z Polski . Traffic posiadam z fanpagy , i jest on z całego swiata .


RE: Reflinki - broofie - 29-03-2015 14:57

Funhub i linktogame.


RE: Reflinki - CRUZA - 05-06-2015 13:52

Bigpoint, Zanox, Skill7, InnoGames, GoodgamesStudios


Sieć afiliacyjna z grami. - Damkofr - 15-06-2015 19:52

Witam poszukuje dla siebie najlepszego serwisu z grami, znaczy że dostajemy pieniądze za rejestracje. Główne dla mnie kryteria to:

- jak długo się czeka na wypłatę od zlecenia (najważniejsza)
- stawki w stosunku do konkurencji
- na co wypłaca

Mam już na oku 2 serwisy

-linktogame
-gameflow

Proszę żebyście opisali te 2 serwisy i uwzględnili te 3 kryteria, oczywiście chętnie posłucham o innych serwisach.
Proszę nie pisać o Portmmo bo odpada ze względu na 3 miesięczne oczekiwanie na kase.
Będe nagradzał reputami.


RE: Sieć afiliacyjna z grami. - broofie - 15-06-2015 20:09

Skoro przeszkadza ci długie oczekiwanie na kasę, to linktogame możesz sobie darować. Nabilem ponad 500zl na serwisie, zlecilem wypłatę bodajże w styczniu/lutym a pieniędzy do dziś nie mam na koncie. Na maile nie reagują.
Chyba z GameFlow mam najmilsze doświadczenia. Kasa na koncie po tygodniu od zlecenia i brak jakichkolwiek problemów. Stawki na średnim poziomie. Nie mniej jednak polecam ten serwis.


RE: Sieć afiliacyjna z grami. - Damkofr - 15-06-2015 20:45

Tak jak myślałem gameflow narazie górą. Więc odrazu linktogame można przekreślić. Dzięki za wartościową odp.

@[broofie] Tam wypłaty tylko na konto tak? Trzeba wypłacać na konto które się poda przy rejestracji czy na różne można.


RE: Sieć afiliacyjna z grami. - flown - 15-06-2015 20:48

Jeszcze możesz skorzytać z PortuMMO. Ja tam sobie działam i nie narzekam. Innych jeszcze nie testowałem, ale słyszałem, że stawki mają najlepsze. Za to na wypłate czeka sie chyba 30-60 dni z tego co słyszałem (bank/Paypal).


RE: Sieć afiliacyjna z grami. - broofie - 15-06-2015 21:05

@[flown] Wyraźnie napisał, ze nie interesuje go portmmo.
@[Damkofr] Na konto bankowe oraz PayPal. Konto podajesz z tego co pamiętam przy wypłacie więc można zmienić w każdej chwili.


RE: Sieć afiliacyjna z grami. - Damkofr - 15-06-2015 21:17

@[flown] może jesteś już długo tam i ci wypłacają 1-2 miesiace ale znam gości co 3-4 miesiące to jest norma.


RE: Sieć afiliacyjna z grami. - flown - 15-06-2015 21:23

(15-06-2015 21:05)broofie napisał(a):  @[flown] Wyraźnie napisał, ze nie interesuje go portmmo.
@[Damkofr] Na konto bankowe oraz PayPal. Konto podajesz z tego co pamiętam przy wypłacie więc można zmienić w każdej chwili.

faktycznie... nie doczytałem :/