Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wordpress Commentator - Opis Programu, Temat Ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+----- Dział: Boty, Skrypty i Programy (/Forum-Boty-Skrypty-i-Programy-349)
+----- Wątek: Wordpress Commentator - Opis Programu, Temat Ogólny (/Temat-Wordpress-Commentator-Opis-Programu-Temat-Ogolny-72596)



Wordpress Commentator - Opis Programu, Temat Ogólny - pietras909 - 12-07-2013 00:56

WordPress Commentator


[Obrazek: komentator.png]

Program WordPress Commentator służy do automatycznego generowania komentarzy do naszych blogów opartych na WordPressie.

Jeżeli doskwiera Ci brak ruchu lub po prostu chcesz uwiarygodnić swojego bloga komentarzami, ale nie masz ochoty na mozolny proces komentowania bloga „ręcznie”, sprawdź ten program!


Wybrane funkcje programu:

  1. tworzenie wielu osobnych „baz” komentarzy (np. pod różne tematyki wpisów)
  2. import komentarzy ze wskazanych blogów, plików tekstowych oraz dodawanie ręczne
  3. wbudowana baza loginów i emaili losowo dodawana do komentarzy
  4. losowe ustawianie zakresu dat i godzin dla komentarzy
  5. wybór poszczególnych postów i ilości komentarzy jakie mają być generowane z wybranej bazy komentarzy


Po każdym generowaniu komentarzy otrzymasz gotowy kod SQL, który po zalogowaniu do phpMyAdmin i wybraniu bazy swojego bloga należy wkleić do zakładki SQL. Wówczas komentarze automatycznie opublikują się na naszym blogu według wytycznych ustawionych w programie, dosłownie kilkoma kliknięciami.


Kup licencję



RE: Wordpress Commentator - Opis Programu, Temat Ogólny - Karczu - 12-07-2013 01:00

Program oczywiście polecam, tak jak wszystkie programy z kategorii "Boty / Programy": http://sklep.uploaduj.com/category/boty-programy/


RE: Wordpress Commentator - Opis Programu, Temat Ogólny - kompik - 12-07-2013 20:13

Heh, dzisiaj szukałem dobrego komentatora, ale po nieudolnych próbach zrezygnowałem a tu co ? Temat od razu rzucił się w oczy a jestem tak zdesperowany, że kupiłem Smile
Zaraz sprawdzimy działanie.

P.S Fajnie jakby program importował jeszcze komentarze z YouTube, tam trochę więcej jest niż na blogach z których można importować Wink


Taka mała uwaga:
Jak się zmienia prefix na przykład na wp2_ to zamiast zamieniać na wp2_comments to zamienia na wp2_wp_comments


RE: Wordpress Commentator - Opis Programu, Temat Ogólny - Karczu - 12-07-2013 20:29

Udało Ci się podwójnie, bo wstępnie planujemy podniesienie ceny Smile


RE: Wordpress Commentator - Opis Programu, Temat Ogólny - kompik - 14-07-2013 21:54

Taka mała rada ode mnie, dla osób, które zakupią.
Jeśli po dodaniu komentarzy, WordPress, mimo widocznych wpisów, pokazuje "0 comments" wystarczy samemu napisać jeden komentarz i zatwierdzić go w PA, wtedy pojawia się prawidłowa liczba komentarzy Wink


RE: Wordpress Commentator - Opis Programu, Temat Ogólny - Karczu - 15-07-2013 18:22

Dzięki za wskazówkę! Smile