Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Więcej działów i poddziałow w OffTopicu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Więcej działów i poddziałow w OffTopicu (/Temat-Zamkniety-Wiecej-dzialow-i-poddzialow-w-OffTopicu-7258)



[Zamknięty]Więcej działów i poddziałow w OffTopicu - Songoku - 18-05-2010 13:58

Witam
Mam taki oto pomysł
Stworzenie nowych działów i poddziałów w OffTopicu

1.Lifestyle
a) Hobby
b) Muzyka
c) Film
d) Motoryzacja
e) Sport
2.Komputery
a) Tutoriale,
b) Hardware
c) Software
d) Internet
e) Grafika

No i jeszcze można by zrobić dwa poddziazły w dziale OffTopic
1.OffTopic
a) Humor
b) Zabawy

Dzięki temu nie było by takiego bu####u/bałaganu

Foto \/ robione w Paincie

[Obrazek: d41df433.jpg]


RE: Więcej działów i poddziałow w OffTopicu - Tech - 18-05-2010 14:06

Ja jestem na nie. Więcej klikania i w ogóle jakoś za dużo tego. Co najwyżej bym widział tak ze 2 poddziały, jak np. "Muzyka" i "Film", a resztę to już nie bardzo.


RE: Więcej działów i poddziałow w OffTopicu - Alcor - 18-05-2010 14:11

(18-05-2010 13:58)Songoku napisał(a):  Witam
Mam taki oto pomysł
Stwożenie nowych działow i poddziałów w OffTopicu

Polecam najpierw sięgnąć po słownik... bo aż oczy bolą.


@Topic

To jest forum o lockerz... a Ty chcesz zrobić z niego nie wiadomo co ... Jestem definitywnie na NIE!


RE: Więcej działów i poddziałow w OffTopicu - Admin - 18-05-2010 14:20

Poczekam aż inni się wypowiedzą.


RE: Więcej działów i poddziałow w OffTopicu - Kicha - 18-05-2010 14:29

Za duzo tego wszystkiego... jak juz cos po dwa poddzialy i tyle a nie jak ty.Tongue


RE: Więcej działów i poddziałow w OffTopicu - Morfit - 18-05-2010 15:08

Jestem na nie Smile


RE: Więcej działów i poddziałow w OffTopicu - Lubelak - 18-05-2010 15:40

zdecydowanie nie!
to forum o lockerz!


RE: Więcej działów i poddziałow w OffTopicu - Kilol - 18-05-2010 15:52

W sumie nie mam nic przeciwko co do tego pomysłu. Byłoby wszystko bardziej posegregowane.

Przypominam, że dział "Off-Topic" służy do zabaw i tematów nie związanych z Lockerz.


RE: Więcej działów i poddziałow w OffTopicu - vesemir - 18-05-2010 23:33

muzyka, film, motoryzacja... to są hobby jakby nie patrzyć, jakoś chyba nie wiele osób na forum np startuje w rajdach czy wyścigach i tylko z tego żyje, co do filmów i motoryzacji nie widzę przeszkód, z chęcią poczytałbym w jednym miejscu jakieś wrażenia czy opinie na temat różnych filmów czy nowości motoryzacyjnych niż odwiedzać dziesiątki stron... ale w dziale muzyka to co by było?? linki download?? mija się z celem... Co do komputerów się nie wypowiadam, nie znam się na tym ;]


[Zamknięty][Zamknięty]Więcej działów i poddziałow w OffTopicu - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.