Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobry hosting pod bloga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Dobry hosting pod bloga (/Temat-Dobry-hosting-pod-bloga-72519)



Dobry hosting pod bloga - buri1995 - 10-07-2013 19:28

Witam. Dzisiaj mój hosting na proserwer odmówił posłuszeństwa bo gdy próbuję włączyć jakiś plugin (a mam ich tylko 7) wyskakuje taki error i cała strona siada : Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted... . Mógłby ktoś polecić jakiś dobry hosting najlepiej aby był płatny też przez sms. Lub może ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Z góry dzięki Huh


RE: Dobry hosting pod bloga - WazzaP - 10-07-2013 19:33

Czy taki dobry to nie wiem, ale masz tani + nielimitowany transfer = mintshost


RE: Dobry hosting pod bloga - Komet - 10-07-2013 19:35

Jesli szukasz na prawde dobrego hostingu z pakietem ktory duzo utrzyma, to watpie ze bedzie mial platnosci sms. Te gdzie mozna wykupic za sms to najczesciej jakies pakiety dla bardzo swiezych stron z malym ruchem.

Co do hostingu to sam uzywam bizneshost. Bardzo szybki kontakt, dobra oferta, mi odpowiada. Wczesniej korzystalem z uslug securityhost - nie bylem zadowolony, nie polecam, troche zlewaja na klientow.


RE: Dobry hosting pod bloga - buri1995 - 10-07-2013 19:36

Może ktoś jeszcze się wypowie na ten temat? Tak abym miał wybór :]

@edit Dziennie mam z 4.5k uu i narazie ten wytrzymywał. Ale dzisiaj padł xD


RE: Dobry hosting pod bloga - Komet - 10-07-2013 19:39

Moim zdaniem to jesli chcesz miec spokoj i o nic sie nie martwic to zaplac troche wiecej, mysle ze lepiej na tym wyjdziesz niz na jakims mini-pakiecie z platnoscia sms. Ja na poczatku tez chcialem jak najtajniej a potem co chwile jakies doplaty, komplikacje - wyciagnalem z tego nauke i zainwestowalem w cos porzadniejszego.


RE: Dobry hosting pod bloga - diabloo07 - 10-07-2013 19:40

Ja polecam boo.pl, dobre serwery i płatność SMS Wink


RE: Dobry hosting pod bloga - buri1995 - 10-07-2013 19:41

diabloo07 ile masz uu dziennie że mówisz że to dobre serwery? Tak z ciekawości pytam :]


RE: Dobry hosting pod bloga - Radarr - 10-07-2013 19:47

Ja korzystam z usług biznes-host.pl
10Gb miejsca & 50Gb transferu miesięcznego masz za ~60 zł za rok, ze zniżką ( mogę dać kod, jak co to pw xd ) masz o 25% taniej. Zresztą masz na ich stronie dokładnie ile czego jst za ile xd

PS
Ja takiego używam, nie mam 4.5k UU.
Musisz zobaczyć ile Ci czego zżera i gyt.


RE: Dobry hosting pod bloga - diabloo07 - 10-07-2013 19:47

Zapytaj rozekrr - on mi polecił boo i ma na nim 4 strony bodajże. Ja mam mało póki co Wink


RE: Dobry hosting pod bloga - buri1995 - 10-07-2013 19:49

Dobra dzięki za porady. Reputy rozdane. Chyba wybiorę minthosta, przetestuję go przez parę dni i zobacze czy jest lepszy od proserwer. Temat można zamknąć