Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wiadomości - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Wiadomości (/Temat-Wiadomosci-72481)

Strony: 1 2


Wiadomości - Szaman1644 - 09-07-2013 21:39

Nie można byłoby znieść tego ograniczenia w wiadomościach??? Bo jak mam odpisać na 5 czy 10 wiadomości to mnie jasna chole** bierze, jak muszę czekać. Wiem, że zależy Wam, żeby nie spamować, ale może wprowadźcie wykupienie pisania bez ograniczeń w sklepiku czy coś takiego.


RE: Wiadomości - Tidus - 09-07-2013 21:56

W sklepiku można wykupić powiększenie skrzynki do 500, a to jest aż 5 razy większa pojemność, więc powinna Ci starczyć...


RE: Wiadomości - Br0nek1234 - 09-07-2013 21:57

Mu chodzi chyba o limit pomiędzy wysyłaną wiadomością.


RE: Wiadomości - bitu92 - 09-07-2013 22:06

Nom trzeba czekać jakiś czas żeby wysłać kolejną wiadomość :x


RE: Wiadomości - Admin - 09-07-2013 22:56

Czas zabezpieczenia przed floodowaniem to zaledwie 60 sekund, nie uważam by był to czas na tyle długi, aby uniemożliwiał płynną korespondencje pomiędzy użytkownikami. Jego podstawową funkcją jest eliminacja spamu, dlatego nie przewidujemy w tym zakresie dodatkowych zmian, ani dodatków w shopie.


Wiadomości - ciamciaj - 10-07-2013 00:04

A szkoda bo tez byłbym za,przydatne w pracy z wieloma osobami na raz Wink


RE: Wiadomości - Szaman1644 - 10-07-2013 13:21

No wiem, że jest to ograniczenie, żeby nie było spamu, ale jak ktoś ma odpisać na kilkanaście wiadomości naraz to aż mu się nie chce, bo cały czas trzeba czekać. Proszę o przemyślenie tej propozycji. Nie trzeba każdemu tego udostępniać. Można zrobić na przykład takie odblokowanie za 500 FG, żeby było stać niewielu albo coś.


RE: Wiadomości - LessiPL - 15-07-2013 08:14

popieram szamana, można dodać taką opcje w shopie za jakąś większa sume to nikt nie będzie nadużywać tej funkcji.


RE: Wiadomości - Macieqx - 15-07-2013 08:55

Ja też jestem absolutnie za. W jakiejkolwiek formie, czy to za kupienie opcji dzięki fg, czy dla każdego, czy np dla użytkowników z xxx postów.


RE: Wiadomości - DeoRIP - 15-07-2013 09:46

Też jestem za bo to dość męczące widzieć co chwile że musisz chwile poczekać Smile