Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jestem nowy :( - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Jestem nowy :( (/Temat-Jestem-nowy-724)



Jestem nowy :( - Snorlax - 04-01-2010 13:42

Jestem nowy założyłem konto dosłownie przed chwilą i chciałbym poprosić was o kilka rad związanych z Lockerz.Mam także kilka konkretnych pytań
*na jakiej zasadzie działa restock i co to w sumie jest ...
*nagrody czy bardzo trudno je zdobyć np. PSP
*i czy jest to tak łatwe jak sie wydaje 2 miesiące 60 dni razy 4 PTZ dziennie równa sie darmowe PSP po dwóch miesiącach bo to aż troche dziwne

Za odpowiedzi dziękuje Huh[/font]


RE: Jestem nowy :( - Kilol - 04-01-2010 13:52

Poczytaj poradniki.Wink

1. Restock, to inaczej uzupełnienie nagród. Lockerz wystawia nagrody do wykupienia, a ty musisz być jak najszybszy, aby zamówić nagrodę.
2. Na PSP poluje większa część osób. Są mniejsze szanse, że akurat taką nagrodę zdobędziesz. Możesz za to zamówić inne nagrody. Ludzie owszem wykupują je, lecz
w mniejszej ilości.
3. Mi też się wydawało to dziwne, ale kiedy zobaczyłem, że ludzie na serio wygrywają nagrody, zrozumiałem, że na prawdę warto.Wink

Powinieneś napisać ten wątek w dziale "Pytania i problemy związane z Lockerz.com".Tongue

Pozdrawiam.


RE: Jestem nowy :( - Snorlax - 04-01-2010 14:35

Dzięki za odpowiedź na przyszłość będe wiedział.
Punkt dla ciebie Smile
Zamykam


RE: Jestem nowy :( - Kleszczman - 06-01-2010 00:21

No może ja zamknę Tongue Heheheh a wszystkie informacje masz w dziale PORADNIKI jak powiedział wcześniej kilol Wink