Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tagi w katalogowaniu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Tagi w katalogowaniu (/Temat-Tagi-w-katalogowaniu-72117)



Tagi w katalogowaniu - Wader - 03-07-2013 12:22

Cześć Smile

Jakie dajecie tagi w katalogowaniu? Dajecie jakieś podstawowe typu: Hacks, Cheats, Android Cheats? Czy może jakieś z nisz? A może trochę tego i tego? Ile dajecie tagów?


RE: Tagi w katalogowaniu - patryk0407 - 03-07-2013 12:35

To zależy, jakie masz nisze przeważnie, podam przykład.
Facebook hack, facebook cheats itp. Smile
Jeśli masz ogólne to podawaj ogólne Smile


RE: Tagi w katalogowaniu - Vister81 - 03-07-2013 13:27

Ja staram się w każdym jednym katalogu układać opis pod dane "nisze". Dlatego zamiast ogółu, czyli "BEST HACKS HERE!", mam "WOW! OUR SITE HAVE HACK FOR ...". To samo z tagami - w każdym opisie kieruje je w dany wpis/niszę.


RE: Tagi w katalogowaniu - Wader - 03-07-2013 13:32

(03-07-2013 12:35)patryk0407 napisał(a):  To zależy, jakie masz nisze przeważnie, podam przykład.
Facebook hack, facebook cheats itp. Smile
Jeśli masz ogólne to podawaj ogólne Smile
Mam pod facebooka, androida, iosa, PC.


(03-07-2013 13:27)Vister81 napisał(a):  Ja staram się w każdym jednym katalogu układać opis pod dane "nisze". Dlatego zamiast ogółu, czyli "BEST HACKS HERE!", mam "WOW! OUR SITE HAVE HACK FOR ...". To samo z tagami - w każdym opisie kieruje je w dany wpis/niszę.
Nie dajesz żadnych podstawowych tagów? Ile dajecie tagów?


RE: Tagi w katalogowaniu - Vister81 - 03-07-2013 13:44

Jak to nie :]

Jeśli jest to, przykładowo, Hack do Metina, to lądują takie tagi jak : "hacks, money hacks, coins hacks, metin, metin hacks", etc. :] Wiesz o czym mówię?

A tagów za dużo nie daję - tylko te najbardziej treściwe. Aczkolwiek nigdy za wiele Jerk2


RE: Tagi w katalogowaniu - Wader - 03-07-2013 14:29

(03-07-2013 13:44)Vister81 napisał(a):  Jak to nie :]

Jeśli jest to, przykładowo, Hack do Metina, to lądują takie tagi jak : "hacks, money hacks, coins hacks, metin, metin hacks", etc. :] Wiesz o czym mówię?

A tagów za dużo nie daję - tylko te najbardziej treściwe. Aczkolwiek nigdy za wiele Jerk2

A jeżeli ja mam na blogu hacki do najróżniejszych gier na androida, facebooka i itd. To jakie mam dać tagi? Mogą być, takie: Hacks, Cheats, Android Cheats, iOS Cheats, Facebook Cheats, Generators, Android, iOS ??


Tak, dla pewności - katalogować stronę główną?


RE: Tagi w katalogowaniu - Vister81 - 03-07-2013 14:53

Jak mówiłem - rób katalogi pod różne wpisy, jeden katalog na pięć "nisz", drugi na kolejne pięć, itd.
I nie zrozumiałeś - dodajesz tagi powiązane z tymi wpisami, choć takie ogólne też mogą być, ale jako uzupełniające.

Katalogujesz stronę główną.


RE: Tagi w katalogowaniu - Wader - 04-07-2013 10:20

(03-07-2013 14:53)Vister81 napisał(a):  Jak mówiłem - rób katalogi pod różne wpisy, jeden katalog na pięć "nisz", drugi na kolejne pięć, itd.
I nie zrozumiałeś - dodajesz tagi powiązane z tymi wpisami, choć takie ogólne też mogą być, ale jako uzupełniające.

Katalogujesz stronę główną.

W jednym katalogu ile dać tagów z 'nisz'? Z jednej 'niszy' jeden tag? Dawać raczej takie podstawowe, typu: Pou hack, Pou hack android?


RE: Tagi w katalogowaniu - Vister81 - 04-07-2013 11:49

Więcej niż jeden. Sprawdzaj to, jakie tagi są popularne przy danej frazie (google keywords) Wink