Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting z WordPress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting z WordPress (/Temat-Hosting-z-WordPress-72086)

Strony: 1 2


RE: Hosting z WordPress - Stalmer - 02-07-2013 22:47

Na pewno wgrałeś wp do folderu public_html ?


RE: Hosting z WordPress - miniek9090 - 02-07-2013 22:51

wypakowałeś cały folder tak , aby pliki nie były wsadzone do next folderu w public_html?


RE: Hosting z WordPress - diabloo07 - 02-07-2013 22:54

Po pierwsze - ściągnij angielską wersję a nie polską.
Po drugie - wrzucasz tylko pliki z folderu, a nie cały folder, bo nie zadziała.


RE: Hosting z WordPress - maciuus - 02-07-2013 23:04

Wiem, same pliki .php wrzuciłem. Ale jeszcze te 3 foldery które są w środku czyli wp-admin , content, includes. Z nich też pliki wyładować?


RE: Hosting z WordPress - WazzaP - 02-07-2013 23:08

Wrzucasz te foldery, a w tych folderach mają być te pliki, które były w tej paczce .zip Smile


RE: Hosting z WordPress - maciuus - 02-07-2013 23:12

Nie no dobrze wszystko robiłem, zgłosiłem się do obsługi i dostałem taką odpowiedź

Cytat:Konsultant Mintshost
00:03:42
Napisalem do serwerowni.
Konsultant Mintshost
00:03:49
W ciagu 30 minut bedzie mogl Pan zmienic DNSy na nasze.



RE: Hosting z WordPress - MixKosa - 04-07-2013 22:00

(02-07-2013 20:33)yazir napisał(a):  
(02-07-2013 20:20)MixKosa napisał(a):  az.pl odradzam blokują WP PPA Xpokerface

Tobie chyba az.pl mózg zablokowało Xpokerface

Każdy rejestrator domen / dostawca hostingu ma OBOWIĄZEK zareagować w przypadku gdy właściciel danego znaku towarowego / nazwy zgłosi swoje roszczenia. Az nie jest wyjątkiem od az.pl przez linuxpl.com do ovh każdy musi respektować PRAWO. To że reagują to znaczy że nie chcą beknąć za jakiegoś usera który im da 30zł za domenę raz na rok. W razie nie reagowania oni za to bekną.

Domena az lub ovh
Hosting ovh, linuxpl (używają serwerów ovh) lub hosteam

Mam rozumieć że wszędzie gdzie postawi się WP to dostaje się na dzień dobry w pysk i do widzenia? to akurat wiem bo liczy się szczęście jak nikt nie zgłosi to loteria jak blogspot.com oraz YT ile film czy kanał będzie aktywny.