Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie kupujcie pochopnie rzeczy z shopu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Nie kupujcie pochopnie rzeczy z shopu (/Temat-Nie-kupujcie-pochopnie-rzeczy-z-shopu-7208)

Strony: 1 2 3


Nie kupujcie pochopnie rzeczy z shopu - Tech - 16-05-2010 20:26

[Obrazek: fail.jpg]

Wiele ludzi słysząc o dodatkowym restocku, do którego dostęp będzie miał każdy kto kupi choć jeden przedmiot z shopu, wpadło na genialny pomysł i kupowało najtańszą rzecz jaka popadnie, a w adres dostawy wpisywało przypadkowe ulice w USA. Otóż robiąc tak, wszyscy ci załapali FAILA. Dlaczego? Oto odpowiedź prosto od Kathy:

Cytat:We will only ship redemption items to U.S. addresses in the special redemption.

Cytat:Podczas specjalnego restocku nagrody będą wysyłane tylko do USA.

Czyli owszem, możecie brać udział w restocku, ale jeśli już coś wygracie to nie wyślą wam tego jeśli podacie adres wysyłki do Polski.

Oczywiście jeśli ma się rodzinę/znajomych w USA to można spokojnie coś kupić w sklepie i wysłać na ich adres, ale i przy zamawianiu nagrody na restocku także musicie podać ich adres do wysyłki. I to do nich wtedy przyjdzie nagroda.

Tak więc, jeśli chcecie dostać się na specjalny restock to:

NIE KUPUJCIE NICZEGO ZE SKLEPU JEŚLI NIE MACIE RODZINY/ZNAJOMYCH, KTÓRZY SĄ CHĘTNI ODEBRAĆ I POTEM WYSŁAĆ DO WAS EWENTUALNĄ NAGRODĘ Z RESTOCKU
(i wiecie, że wam jej nie podpie^%^$ą Big Grin).



RE: Nie kupujcie pochopnie rzeczy z shopu - Shaiders - 16-05-2010 20:55

+ za informacje, o których już wiedzieliśmy xD


RE: Nie kupujcie pochopnie rzeczy z shopu - paskur - 16-05-2010 21:07

Tak ale bon na pp pewnie mozna zakupic na restocku i sie nie skapna


RE: Nie kupujcie pochopnie rzeczy z shopu - Marczyk - 16-05-2010 21:21

To było wiadome, że nie będą nagrody z rostocku wysyłane poza USA. Dam Ci plusa za to że podałeś teraz to oficjalnie i skończy się na forum jaranie dostępem do dodatkowego restocku.


RE: Nie kupujcie pochopnie rzeczy z shopu - Tidus - 16-05-2010 21:21

Heh no racja tylko PTZ stracili


RE: Nie kupujcie pochopnie rzeczy z shopu - SZAFI - 16-05-2010 21:27

To moim celem jest Bon na amazon ;d


RE: Nie kupujcie pochopnie rzeczy z shopu - Magnus - 16-05-2010 21:34

no mi anulowali nagrodę z shopu i czekam na oddanie ptz


RE: Nie kupujcie pochopnie rzeczy z shopu - SZAFI - 16-05-2010 21:35

Mi jeszcze nic nie anulowali xD więc może bede na restocku i zgarne bon na amazonik ;d


RE: Nie kupujcie pochopnie rzeczy z shopu - fotopolipoliali - 17-05-2010 06:33

Wielki + dla twórcy autora. Wiedzieliśmy to znaczy przynajmniej jaSmile Ale dobry temat. A jeżeli chodzi o ten Amazon i PP to wydaje mi się że można zamówić. Pozdro


RE: Nie kupujcie pochopnie rzeczy z shopu - Tomek - 17-05-2010 06:39

ja tam wiedziałem od razu ze sie nie oplaca... przeciez na restocku dla SHOPowców bedzie tona amerykancow wiec zadnej nagrody i tak byscie nie zgarneli