Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Płaci] mbux - nowa polska aurorka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Płaci] mbux - nowa polska aurorka! (/Temat-Placi-mbux-nowa-polska-aurorka-72024)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [Płaci] mbux - nowa polska aurorka! - xCrais - 24-07-2013 08:28

Limity na koncie Ultimate zostaną usunięte jeszcze dzisiaj.
Dla Konta Standard Limit wynosić będzie 50.
Konto Ultimate będzie kosztować 1zł zamiast 2.


RE: [Płaci] mbux - nowa polska aurorka! - papajaz69 - 27-07-2013 20:28

Reklam przybywa.... oby tak dalej.

No, i przydałoby się kilka o większej wartości.


RE: [Płaci] mbux - nowa polska aurorka! - zabajka - 06-08-2013 21:40

(27-07-2013 20:28)papajaz69 napisał(a):  Reklam przybywa.... oby tak dalej.

niestety teraz tendencja malejąca, reklam ubywa a nie przybywa Sad
szkoda również, że 80% kont w programie jest też nieaktywnaSad wydaję pieniądze na zakup "bezrefowców" ale niestety na tą chwilę pieniądze "umoczone" bo poleceni nie są aktywni
jak pech to pech


RE: [Płaci] mbux - nowa polska aurorka! - zabajka - 06-08-2013 21:42

(08-07-2013 19:12)xCrais napisał(a):  Zakładka 'Płatności'. Za SMS 1,23 zł doładujesz konto 50gr. (23 VAT, 50gr usługodawca, 50gr zostaje)
Pozdrawiam.

widzę rozbieżności, albo błąd
tutaj mówisz o 50 gr za ten sms a w samym buxie informacja jest o 40 gr za sms 1,23 więc jaką kwotę otrzymamy ???? 50 gr czy 40 ?


RE: [Płaci] mbux - nowa polska aurorka! - zabajka - 08-08-2013 09:12

adminie dlaczego nie ma dzisiaj klików za dzień dzisiejszy ???

co z wypłatami również chciałam zapytać ? czekam już 3 dzień i dalej nie jest zrealizowane Sad
jaki jest czas realizacji zleceń ?


RE: [Płaci] mbux - nowa polska aurorka! - zabajka - 11-08-2013 09:22

czy ma ktoś jakieś wieści co się tutaj dzieje i kiedy wróci do normy ?
admin nie odpowiada w ogóle na kontakt Sad ja od 4 dni nie mam reklam, nie nastąpił reset z 07.08, poleceni mają też to samo i nie dość, że ja nie zarabiam z własnych klików to nie zarabiam z poleconych na których zakup wydałam pieniądze


RE: [Płaci] mbux - nowa polska aurorka! - MrocznyKILL - 11-08-2013 09:34

Czyżby tak szybko padł ... Wink


RE: [Płaci] mbux - nowa polska aurorka! - zabajka - 11-08-2013 13:53

(11-08-2013 09:34)MrocznyKILL napisał(a):  Czyżby tak szybko padł ... Wink

tego właśnie nie wiemy Sad
ale admin "znikł"
tutaj na forum ostatnio był 24 lipca, na forum bux-a też już go dawno nie było, napisałam do niego na sejfik bo na kontakt przez stronę brak odpowiedzi ( może znowu się popsuł kontakt w bux-ie)
szkoda, że na sejfik nie widać wchodząc w profil kiedy ktoś był ostatnio na swoim koncie
7 dostałam jeszcze wypłatę w terminie tzn w 3 dniu od zlecenia, a od 8 brak reklam, nie mogę klikać z zakupionych poleconych również nie zarabiam Sad


RE: [Płaci] mbux - nowa polska aurorka! - zabajka - 15-08-2013 15:16

0 kontaktu z adminem, od kilku dni bux offline, na 99% scam
szkoda, że tak szybko ale widać adminowi wystarczył ten drobny zarobek z wpłat by zwinąć interes ( plus zarobek na sejfik z aukcji )

ja niestety więcej tutaj wpłaciłam jak wypłaciłam, inwestowałam w poleconych ich zakup by przyszłościowo zarabiać dzięki nim, ale czas zarabiania tutaj nie trwał długo


RE: [Płaci] mbux - nowa polska aurorka! - tomazzi - 15-08-2013 22:01

(15-08-2013 15:16)zabajka napisał(a):  0 kontaktu z adminem, od kilku dni bux offline, na 99% scam
szkoda, że tak szybko ale widać adminowi wystarczył ten drobny zarobek z wpłat by zwinąć interes ( plus zarobek na sejfik z aukcji )

ja niestety więcej tutaj wpłaciłam jak wypłaciłam, inwestowałam w poleconych ich zakup by przyszłościowo zarabiać dzięki nim, ale czas zarabiania tutaj nie trwał długo

widać, że admin nie jest chciwy
coś zarobił i bye bye
każdy bux to scam prędzej czy później i dla mnie to utopia wpłacać pieniądze w scam by kupować poleconych, uprade konta itp itd
ale każdy ze swoimi pieniędzmi robi co uważa, nawet wpłaca w scam Big Grin