Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - Compre aka Kostas55 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy - Compre aka Kostas55 (/Temat-Dziennik-pracy-Compre-aka-Kostas55-71991)

Strony: 1 2 3 4


Dziennik pracy - Compre aka Kostas55 - Compre - 01-07-2013 00:01

Witam wszystkich. Jako że nastała moda na dzienniki postanowiłem również rozpocząć prowadzenie takowego "pamiętniczka" Wink W PPA zacząłem bawić się jakoś 2 tygodnie temu. Byłem totalnie zielony, znalazłem mentora (pozdrowienia dla Diqtion'a) i zacząłem z jego pomocą powolutku ogarniać. Nie jestem w stanie napisać dziennika wstecz a poza tym dni by się za bardzo nie różniły. Na początku kupiłem domenę i hosting (nie chciało mi się bawić w blogspoty) wgrałem WP, z pomocą Dawida ogarnąłem theme, logo i inne duperele no i zacząłem powolutku zapełniać bloga. W piątek, tj 28 czerwca już kilka nisz zacząłem promować na serwisach wideo + pozycjonowanie bloga. Ale ok, przejdźmy do dziennika bo w końcu o to chodzi w tym temacie. Jako pierwszy dzień niech będzie jeszcze 30 czerwca.

UWAGA! Postanowiłem zmienić częstotliwość aktualizacji dziennika z racji tego, iż mniej robię teraz. Będę umieszczał nowe informacje co tydzień w niedzielę, zawierające co działo się cały tydzień i ile zarobiłem. Będę starał się dodawać 1-2 wpisy tygodniowo + promocja filmikami.

[Obrazek: sygn.png?id=173803&vtype=month]

Dzień 1
- siedziałem u dziewczyny więc nie dorzuciłem nic nowego,
- śledzenie serwisów wideo, dodanie komentarzy na blogu
- zarobki 3,67$ oraz 287 UU


Dzień 2
- dodałem 2 nowe nisze, jednak chyba słabo wypadną
- pozycjonowałem bloga
- zabrakło czasu na zabawę w VBA
- zarobki 3,83$ oraz 545 UU

Dzień 3
- bezskuteczne poszukiwanie niszy,
- dodanie bloga do kilku katalogów,
- nagrany filmik do jednej niszy i obrobiony w Camtasi,
- nabijanie punktów na enhanceviews i u2bviews,
- zarobki 9,99$ oraz 398 UU

Dzień 4
- znalazłem niszę, jutro wrzucam jak tylko gateway zostanie przyjęty,
- dalsze pozycjonowanie bloga,
- wrzucenie nowego filmiku na serwisy wideo,
- podmiana linków na stronie na adf.ly (szkoda że nie wpadłem na to wcześniej bo już by było jakieś 5$ więcej)
- nabijanie punktów na enhanceviews (jakoś bardziej mi pasuje niż u2bviews a komp mi zamula jak mam oba programy odpalone)
- zarobki 4,68$ + $0.11023 na adf.ly oraz 305 UU

Dzień 4
- dodanie 2 nisz + promowanie na serwisach wideo (póki co nie ma wejść, chyba słabe nisze Sad )
- dodanie bloga do ~10 katalogów (pomoc użytkownika CreepyUploader w znalezieniu listy katalogów, dzięki wielkie raz jeszcze)
- nabijanie punktów na enhanceviews,
- zarobki 8,31$ + $0.98916 na adf.ly oraz ~1000 UU (około ponieważ zmieniłem strefę czasową na naszą żeby się pokrywało z FC)

Dzień 5
- dodanie niszy + lekka promocja przed weekendem,
- nie było czasu na zabawę w VBA, po weekendzie nadrobię być może,
- nabijanie punktów na enhanceviews,
- pozycjonowanie (katalogi),
- zarobki 3,20$ + $0.55631 na adf.ly oraz ~420 UU

Dzień 6
- AUTOPILOT
- zarobki 2,07$ + $0.60489 na adf.ly oraz ~587 UU

Dzień 7
- AUTOPILOT
- zarobki: 13,62$ + $0.82236 na adf.ly oraz 574 UU

Dzień 8
- serwer hostingowy zawiesił mi konto (chyba przekroczyłem dopuszczalną pojemność spowodowane to automatycznymi kopiami zapasowymi czego nei dopilnowałem) - będę próbował to odkręcić
- UP odkręcone i wszystko gra Wink (tak jak pisałem źle skonfigurowałem BacWpUp'a)
- poszukiwanie niszy,
- promocja filmów,
- dodanie 3 gateway'ów,
- nabijanie punktów na enhanceviews oraz u2bviews,
- dodanie strony do 10 katalogów,
- dodanie favicon'a na stronę (bardziej wiarygodnie wygląda jeśli ktoś zwraca na to uwagę),
- zarobki: 12,60$ + $0.37016 na adf.ly oraz 498 UU

Dzień 9
- poszukiwanie niszy,
- promocja filmów,
- nabijanie punktów na enhanceviews,
- za dużo nie porobiłem bo mi net się skończył Big Grin maja przysłać serwisanta po 15, czekam,
- 3,75$ + $0.53794 na adf.ly oraz 559 UU

Dzień 10
- Internet mi naprawili,
- znalezienie jednej niszy i zbieranie materiałów,
- promocja filmów,
- tworzenie kont Youtube (starterki przyszły Wink ),
- nabijanie punktów na enhanceviews i u2bviews,
- katalogi (5),
- przestały działać odnośniki adf.ly więc mówimy im do widzenia Smile nie mam zamiaru co chwile sprawdzać czy działają linki (czyli powrót do bezpośredniego przekierowania na mirrory),
- zarobki 7,424$ oraz 698 UU

Dzień 11
- nabijanie punktów na enhanceviews i u2bviews,
- trochę promowanie,
- pingowanie na pingbomb,
- w sumie nie miałem za dużo czasu na inne czynności,
- zarobki 39,72$ oraz 837 UU

Dzień 12
- nabijanie punktów na enhanceviews (ładnie poszło, w jakieś pół godzinki 40k ),
- nowy wpis + ping + szybka promocja przed weekendem
- nie zdążyłem dodać nic do katalogów,
- pakowanie do wyjazdu nad jeziorko Smile
- zarobki 8,59$ oraz 940 UU

Dzień 13
- autopilot,
- zarobki 9,52$ oraz 605 UU

Dzień 14
- autopilot,
- zarobki 6,92$ oraz 429 UU

Dzień 15
- nowy hack, nowy wpis, nowy filmik
- promocja tego co dotychczas zrobiłem,
- zarobki 2,20$ oraz 420 UU

Dzień 16
- promocja tego co dotychczas zrobiłem,
- nie mam za bardzo czasu na nic więcej...
- rozmawiałem z kumplem o PPA i podłapał temat, od przyszłego tygodnia go wprowadzam w świat tego biznesu Smile może zostanie moim poleconym Lol
- zarobki 4,01$ oraz 553 UU

Dzień 17
- promocja tego co dotychczas zrobiłem,
- nabijanie punktów na enhanceviews,
- rozmyślanie nad sensem zycia i w międzyczasie poszukiwanie niszy Big Grin
- zarobki 5,50$ oraz 545 UU

Dzień 18
- autopilot
- zarobki 4,18$ oraz 543 UU

Dzień 19
- autopilot
- zarobki 1,66$ oraz 436 UU

Dzień 20
- autopilot
- zarobki 4,13$ oraz 395 UU

Dzień 21
- autopilot
- zarobki 1,98$ oraz 374UU

Dzień 22
- nowy hack, nowy filmik, nowy post
- promowowanie na YT (zacząłem oprócz enhance bawić się na addmefast oraz like4like i SYV)
- zarobki 3,72$ oraz 441 UU

Dzień 23
- promowanie i nic więcej bo trochę brak czasu
- zarobki 2,69$ oraz 615 UU

Dzień 24 - plany
- szukanie niszy i dodanie nowego postu, zobaczymy co z tego wyjdzie
- zarobki 0,88$ oraz 182 UU (jak na razie)


Niestety nie miałem ostatnio za bardzo czasu zaglądać tutaj jak i działać w PPA więc prawie miesiąc przeleciałem na autopilocie Sad jednak wyglądało to następująco (przypominam, nic nie robiłem w tym czasie z blogiem ani z filmikami, które nadal istnieją na YT Wink ) :

[Obrazek: zG1CFVt.png]

i taki bonus:

[Obrazek: KLcLb5s.png]

Chwilowo zawieszam mój dziennik pod kątem tego co robię. Będę starał się na bieżąco wrzucać zarobki oraz ewentualne wypłat.

19 SIERPNIA - 25 SIERPNIA

Co zrobiłem przez zeszły tydzień? Tylko to:
- nowy post i filmik TYLKO na YT (jakoś nie moge wybić się na meta, vimeo, dailymotion więc nie chciało mi się wrzucać, możę to zmienię)
- nie było czasu na dodawanie do katalogów (musze to zmienić bo będę kwiczał potem)
- wykupiłem viewsy (już nie nabijam, szkoda mi punktów na views)
- do tego filmu co wrzuciłem to nabiłem like, jakieś suby (like - ADF, sub - EV)
- tydzień filmik jest i zarobiłem tylko na nim 24 $ - całkiem przyjemnie Smile
- nowy tydzień niesie ze sobą nowy pomysł który już w poniedziałek będę realizował (wpis, filmik, kupno views itd)

Zarobki z okresu 19.08 - 25.08:
[Obrazek: PjxjVIPs.png]


RE: Dziennik pracy - Compre aka Kostas55 - Compre - 02-07-2013 06:11

Dzień 2
- dodałem 2 nowe nisze, jednak chyba słabo wypadną
- pozycjonowałem bloga
- zabrakło czasu na zabawę w VBA
- zarobki 3,83$ oraz 545 UU


Aktualny dzień (2 lipca) - plany
- szukanie chodliwej niszy,
- dalsze pozycjonowanie bloga (muszę poczytać w tym temacie bo troszkę zielony jestem i póki co to ograniczam się do dodawania do max kilku katalogów dziennie)
- nagram filmik do jednego wpisu bo widzę, że ludzie na niego z googli wchodzą więc postaram się zwiększyć ruch,
- nabijanie punktów na enhanceviews i u2bviews,
- jak na razie 8,56$ oraz 264 UU (i rośnie Wink )


RE: Dziennik pracy - Compre aka Kostas55 - patryk0407 - 02-07-2013 08:31

Ładnie ładnie to idzie, powodzenia Smile


RE: Dziennik pracy - Compre aka Kostas55 - piotruss96 - 02-07-2013 09:16

chyba dobra nisze masz juz ci pobrania wpadaja
obt tak dalej
powodzenia


RE: Dziennik pracy - Compre aka Kostas55 - Compre - 02-07-2013 11:15

Tak, nisza jest niczego sobie Smile od czwartku z samego Youtuba ponad 1300 wejść. Niestety jest to nisza tymczasowa. Ale spokojnie, znajdą się kolejne powolutku Smile Ogólnie moim celem jest minimum 50$ miesięcznie a jak tak dalej pójdzie to być może osiągnę ten pułap już za kilka dni.


RE: Dziennik pracy - Compre aka Kostas55 - Compre - 03-07-2013 09:49

Dodano kolejny dzień + plany na dzisiaj. Zaczynam się obawiać o ruch na mojej stronie i musze jak najszybciej znaleźć coś chodliwego bo będzie cienko Xpokerface

Ogólnie ja sobie postawiłem poprzeczkę 3$ / dzień jako że dopiero zacząłem Wink jak na razie zarobiłem w 3 dni 17,49$ co daje mi 5,38$ / dzień, a zatem i tak jestem do przodu Wink


RE: Dziennik pracy - Compre aka Kostas55 - ddww - 03-07-2013 11:24

Efektów pozycjonowania nie widać z dnia na dzień... to długi proces, więc nie przejmuj się UU tylko dalej pozycjonuj.


RE: Dziennik pracy - Compre aka Kostas55 - Szaman1644 - 03-07-2013 11:27

Pogratulować. Widać, że się nieźle przykładasz. Zobaczymy, co będzie dalej. Powodzenia Smile


RE: Dziennik pracy - Compre aka Kostas55 - Compre - 04-07-2013 08:18

Dodano kolejny dzień + plany na dziś.

@Szaman1644 no zobaczymy jak to będzie dalej Smile jak mi się nisza wypali to będę kwiczał smutny


RE: Dziennik pracy - Compre aka Kostas55 - CreepyUploader - 04-07-2013 08:32

Gratki ale próbuj też coś z seo moim zdaniem :]