Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Seopilot - 50% zarobków ekstra dla użytkowników zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: Seopilot - 50% zarobków ekstra dla użytkowników zarabiam.com (/Temat-Seopilot-50-zarobkow-ekstra-dla-uzytkownikow-zarabiam-com-71780)

Strony: 1 2 3 4 5


Seopilot - 50% zarobków ekstra dla użytkowników zarabiam.com - Admin - 27-06-2013 09:21

Witajcie,
Wraz z seopilot.pl przeprowadzamy akcję promocyjną, która ma na celu zwiększenie obrotu Waszych domen w systemie seopilot!

Chcesz zarobić o 50% więcej na swoich serwisach?

Podepnij swoją stronę www pod system seopilot z poniższego linku, jeśli twój serwis przejdzie pomyślnie weryfikację, otrzymasz 50% zarobków więcej!
50% Zarobków więcej

[Obrazek: seopilot.png]


Warunki akcji:

1. Akcja trwa od 27.06 do 27.07. W tym okresie należy dodać swój serwis do systemu SeoPilot.pl.

2. W akcji mogą wziąć udział właściciele serwisów, które na dzień 26.06 nie znajdowały się w systemie SeoPilot.pl, bądź znajdowały się w statusie Zainstaluj kod boksu, Oczekuje instalacji kodu, Błąd instalacji kodu, Zapewnij możliwość indeksacji, Usunięty lub Odrzucony (po upływie 30 dni od odrzucenia serwisu).

3. Dodany serwis powinien przejść standardową procedurę przyjęcia do serwisu, tzn. automatyczną indeksację oraz ręczną moderację.

4. Właścicielowi przyjętego do systemu serwisu bonus w wysokości 50% miesięcznej stawki naliczany jest w momencie przyjęcia przez niego stawki, co jest równoznaczne z rozpoczęciem pracy w systemie.

5. Bonus można wypłacić po 2 miesiącach nieprzerwanej aktywności serwisu w systemie, czyli przebywania w statusie OK (w przypadkach losowych, kiedy strona z jakichś przyczyn znajdowała się poza statusem OK prosimy o natychmiastowy kontakt - wszystkie takie przypadki będą rozpatrywane indywidualnie).




Jeśli ktoś jeszcze nie wie czym jest seopilot to zapraszam do wątku tutaj: http://zarabiam.com/Temat-SeoPilot-pl-System-sprzedazy-linkow-gwarantowane-zyski-dla-webmasterow-49601

Zapraszamy wszystkich posiadaczy ciekawych stron www, do wzięcia udziału w promocji.


RE: Seopilot - 50% zarobków ekstra dla użytkowników zarabiam.com - CreepyUploader - 27-06-2013 09:52

Stronkę z PPA też można ?Tongue bloga znaczy Smile


RE: Seopilot - 50% zarobków ekstra dla użytkowników zarabiam.com - Admin - 27-06-2013 09:56

Spróbuj, jeśli przejdzie moderacje to może zostanie zaakceptowany Smile Nie masz nic do stracenia.


RE: Seopilot - 50% zarobków ekstra dla użytkowników zarabiam.com - kl279 - 27-06-2013 10:25

Hmm, mi nie działa wgl skrypt na mojej stronce :| Jak klikam dalej to ma być w trybie testowym czy nie?


RE: Seopilot - 50% zarobków ekstra dla użytkowników zarabiam.com - Karczu - 27-06-2013 10:31

Jaki bezsens, w tamtym miesiącu powróciłem do SeoPilota...

@EDIT: nawet nie w tamtym miesiącu a 2 tyg. temu...


RE: Seopilot - 50% zarobków ekstra dla użytkowników zarabiam.com - Admin - 27-06-2013 10:42

widzisz karczu gdybyś odczekał parę tygodni dostałbyś 50% więcej Tongue

kl279 tam masz instrukcję instalacji pod dany silnik http://www.seopilot.pl/webmaster/details_id[NUMERIDTWOJEGOFORUM].html zamiast [NUMERIDTWOJEGOFORUM] wpisz numer id forum jakie otrzymałeś w panelu.


RE: Seopilot - 50% zarobków ekstra dla użytkowników zarabiam.com - kl279 - 27-06-2013 10:47

no właśnie zrobiłem krok po kroku (myBB) ale jak wejdę w ten plik SeoPilotClient.php mam błąd 500 :| a jak klikam dalej to nie wykrywa kodu :|


RE: Seopilot - 50% zarobków ekstra dla użytkowników zarabiam.com - SeoPilot.pl - 27-06-2013 11:07

@ kl279
Napisz do nas przez zakładkę Pomoc albo na [email protected] - pomożemy!


RE: Seopilot - 50% zarobków ekstra dla użytkowników zarabiam.com - kl279 - 27-06-2013 11:14

@ ★SeoPilot.pl★ Wiadomość wysłana w zakładce Pomoc, myślę że bardziej dokładnie chyba nie da się pokazać co zrobiłem Wink


RE: Seopilot - 50% zarobków ekstra dla użytkowników zarabiam.com - LessiPL - 27-06-2013 12:36

ja mam pecha bo już mam podpięte strony w seopilocie, rozumiem że bonus mnie minie?Sad dołączyłem do seopilota podczas jego ostatniej akcji promocyjnej na zarabiam.