Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile mogę zarobić i w jakim czasie z 16$? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Ile mogę zarobić i w jakim czasie z 16$? (/Temat-Ile-moge-zarobic-i-w-jakim-czasie-z-16-71736)

Strony: 1 2


Ile mogę zarobić i w jakim czasie z 16$? - kolo33 - 26-06-2013 15:01

Witam. Ile mogę zarobić, w jakim czasie i na jakiej stronie inwestując 16$? Mam zamiar wypłacić na paypal pieniądze ale wiem że z paypal się nie da inwestować za bardzo tak więc myślę o wypłacie na payza tylko czy to się opłaca?


RE: Ile mogę zarobić i w jakim czasie z 16$? - Mimethic - 26-06-2013 15:36

Inwestycja 16$... Ja nie wiem, czy to w ogóle ma sens, jeśli myślisz o poważniejszych pieniądzach.


RE: Ile mogę zarobić i w jakim czasie z 16$? - Br0nek1234 - 26-06-2013 15:47

Może jakieś hyip jak stracisz trudno duży hajs to nie jest a może akurat się udaSmile


RE: Ile mogę zarobić i w jakim czasie z 16$? - Kacpersky12 - 28-06-2013 22:29

Przepraszam, ze sie wtracam do tematu, ale ja również chciałbym zainwestować w cos porządnego. Posiadam 5.64 zl i nie chce ich przepierdzielic na głupoty, lecz zainwestować w coś co przyniesie w krótkim czasie pokaźny zysk. Mozecie mi dać sprawdzone strony do zarabiania.

A tak szczerze: to śmiech na sali z wyjezdzaniem z takimi postami. Czy nie mógłbyś przejrzeć sobie forum i znalezc odpowiednich dyskusji na temat obracania małymi jak i dużymi kwotami z zyskiem. Rozumiem jakbyś mial kilka tysi i naprawde nie wiesz jak dobrze zainwestowac i sie boisz cokolwiek zrobić aby nie stracić dużych pieniędzy, ale 16$?? MYŚL CZASAMI WinkWink


RE: Ile mogę zarobić i w jakim czasie z 16$? - Damkofr - 28-06-2013 22:37

a mi zostało 20 gr reszty po kupnie browca co moge z nimi zrobic bo tylko sie zmarnują.


RE: Ile mogę zarobić i w jakim czasie z 16$? - Traw3k - 28-06-2013 22:45

A ja Wam coś napiszę, jeśli mogę. Będzie to cytat, jeśli można.

"Biedni liczą każdą złotówkę. Bogaci natomiast każdy grosz." Smile

Koledzy, Wasze posty są nie na miejscu, bo 16$ to kwota, którą można pomnożyć kilkakrotnie. Niekoniecznie w programie inwestycyjnym, bo trwałoby to kilkanaście miesięcy, ale mając odrobinę w głowie + pomysł. Właściwie mając złotówkę można ją już zainwestować, tylko trzeba wiedzieć jak.

Damkofr, jak Ty nie wiesz, to wyślij mi. Przyda mi się, bo ja wiem, co robić z pieniędzmi. Smile
Polecam trochę poczytać o edukacji finansowej. O czymś, o czym prawdopodobnie nigdy nie usłyszycie w żadnej szkole, ani na żadnej uczelni. Tam uczą jedynie jak wydawać pieniądze, a nie jak je efektywnie pozyskiwać.


RE: Ile mogę zarobić i w jakim czasie z 16$? - GreenDay - 28-06-2013 23:02

On zaczynał od 3,5$ a teraz sam zobacz .Idea

[Obrazek: Warren-Buffett-9230729-1-402.jpg]


RE: Ile mogę zarobić i w jakim czasie z 16$? - bitu92 - 30-06-2013 00:46

Trzeba mieć olej w głowie , i pomysł .
Chociaż sam nie inwestuje , ale coś tam się czyta na forum


RE: Ile mogę zarobić i w jakim czasie z 16$? - Mimethic - 30-06-2013 12:48

Właśnie, to forum to skarbnica wystarczy poszukać dobrze.


RE: Ile mogę zarobić i w jakim czasie z 16$? - Limitless - 30-06-2013 13:17

Polecam Ci przetransferować to na skrilla albo konto bankowe i spróbować swoich sił u bukchmatera z pomocą strony typersi.pl Wink