Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TelexFree - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TelexFree (/Temat-TelexFree-71702)

Strony: 1 2


TelexFree - sojq - 25-06-2013 21:46

Witam, chciałbym przedstawić MLM umiejscowiony w Brazylii, który od czerwca (06.2013) jest dostępny w Polsce! Program ten bije wszelkie rekordy, ponieważ wykluł w 2012 r ponad 23 milionerów i ta liczba ciągle wzrasta. Mocny wzrost liczby użytkowników jest spowodowany tym, że FIRMA płaci każdemu promotorowi. James Merrill w styczniu 2012 roku przekszatałcił firmę na MLM, która od 1997 już funkcjonuje. W 2012 roku od momentu otwarcia przystąpiło ponad 350 tysięcy aktywnych użytkowników w samej Brazylii!
Wstawiam krótki filmik oficjalnego otwarcia w Brazylii:
link

Firma zajmuje sie technologiami informatycznymi (telefonia, internet, telefonia wojpową [VoIP] ). Jedyną pracę jaką wykonujemy jako promotor, to wklejanie reklam. Dodatkowo firma TelexFree daje nam możliwość sprzedawania pakietów usług telefonii wojpowej.

Są dwa sposoby zarabiania:
1. Reklamowanie produktów na internecie, zarabianie na tym bez abonamentu i zapraszania
2. Budowanie zespołu (sieć partnerów i klientów).

Wklejam także film, który nagrałem, aby ułatwić zrozumienie wykonywanej pracy.

link

Ref: http://www.telexfree.com/alternativework

Jeżeli są jakieś pytania/prośby o pomoc, proszę smiało pisać! Jestem do usług!

Email: [email protected]

Zapraszam i pozdrawiam, Oliver


RE: TelexFree - darkmatthew - 25-06-2013 21:56

Ktoś to ogarnia czy scam?


RE: TelexFree - twardy - 25-06-2013 21:57

mlm to gowno, poszedl stad


RE: TelexFree - sojq - 25-06-2013 22:08

Bardzo prostacka wypowiedz "twardy". Siedze dlugo w mlm'ach i chyba kazdy wie , ze w przeszlosci nie bylo to takie proste (amway itp...) . Natomiast powstaja nowe firmy , ktore konkuruja . Ja jako osoba , ktora wczesnie wyczaiła ten projekt , staram sie podzielic tym z innymi osobami , ktore sa zainteresowane . Nic na sile . A wypowiedzi tego typu nie maja wedlug mnie wiekszego sensu.


RE: TelexFree - sojq - 25-06-2013 22:09

Darkmathew , podejrzewam , ze malo osob ogarnia gdyz jak wyzej napisalem, jest to "swiezo wypieczona buleczka" Smile.


RE: TelexFree - Traw3k - 25-06-2013 23:01

(25-06-2013 21:57)twardy napisał(a):  mlm to gowno, poszedl stad

Wielu ludzi odnajduje się w MLM-ie, znam ludzi, którzy utrzymują się z niego. MLM nie jest dla Ciebie? To poszedł stąd z tym postem. Smile

Chciałem zapytać autora, czy e-mail jest poprawny, bo brzmi: [email protected] - z kolei ja go odebrałem jako "Telexdźwignia", a nie "dziwgnia", cokolwiek to jest. Smile

Pytanie nr 2, w czym ten program (produkt) jest lepszy od firmy Wor(l)d GMN? Można zrobić takie porównanie?


RE: TelexFree - twardy - 25-06-2013 23:57

niestety mlm to takie samo gowno jak piramidy, z tym ze mniej tepione

'superprodukty dla elity' czyli jakies soczki, kosmetyki, chemia gospodarcza czy inne pierdoly, ani lepsze ani gorsze od innych produktow, tylko ta otoczka 'jak zostac milionerem' -> bez jeleni nic nie zarobisz

tak w ogole to nie stawia sie spacji przed znakami interpunkcyjnymi Jerk


RE: TelexFree - Rzeziu - 26-06-2013 00:32

Czyli jeżeli dobrze rozumiem bez inwestycji w
AdCentral - 289$
AdCentralFamily - 1375$

+

licencja roczna 50$


Nie ma możliwości zarabiania ?


RE: TelexFree - sojq - 26-06-2013 08:56

Traw3k, przepraszam bardzo juz koryguje moj post! Email: [email protected]
Nie brałem udziału w World GMN, wiec ciezko mi powiedziec. Wiem tyle, ze tutaj zarabia kazdy i wyplaty dochodza co tydzien na konto prywatne. Warto sprobowac w kazdym razie Smile.

Sama licencja roczna wystarczy do zarabiania. Oczywiscie zalezy w jakim stopniu chcemy zarabiac. Dodam, ze TelexFree to OFICJLANA firma (nie to co wiekszosc szajsu) i ma certyfikaty, co mozna samemu na stronie www wyczytac, lub na internecie.


RE: TelexFree - maxid9 - 13-08-2013 07:37

Po więcej informacji na temat TelexFREE zapraszam na stronę:

http://www.telexfreebiznes.pl