Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - patryk0407 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - patryk0407 (/Temat-Dziennik-Pracy-patryk0407-71593)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dziennik Pracy - patryk0407 - wallhack - 11-03-2014 18:27

Nie poddawaj się i rozpoczynaj kolejny rozdział !


RE: Dziennik Pracy - patryk0407 - patryk0407 - 14-03-2014 15:48

Wallhack bardzo mało teraz robię, będzie podsumowanie w ten weekend. Mało robię bo mam bardzo mało czasu aktualnie


RE: Dziennik Pracy - patryk0407 - patryk0407 - 01-04-2014 17:25

Podsumowanie Marca:
Zarobki:
- CPAGrip- $16.98
- HC- $10.16
- FC- $8.44
- AC - $11.93

Ogólnie: 47$

Teraz trochę opiszę co i jak Smile Przez pierwszy tyg marca cały czas robiłem to co w dzienniku pisałem, później nastąpiły problemy osobiste różnego typu i wszystko nie zadbałem, zarobki to autopilot. Średnio miałem 40-50UU dziennie na stronie. Nowy miesiąc, nowe cele

- postawić stronę na Francję ( tłumaczenia tekstów profesjonalne są, dokupić lektor pod filmy zostanie)
- projekt1 reaktywacja (zobaczyłem że na to nadal jest popyt, strona już działa, może jednak przerzucę się na własną domenę bo póki co jest blogspot)
- lepsze pozycjonowanie GSA
- zaczęcie pozycjonowania SENUKE
- skupienie się na social media
- mam chęć kupić 2 domenę pod hacki i only google działać ale zobaczymy co z tego wyjdzie
- rozpocząć "bawienie" się w zaplecze SEO
Co do zarobków to ~50$ zobaczymy jak to wyjdzie z czasem i ogólnie
Będę starał się pisać dziennik co jakiś czas by pokazać co z tego wychodzi Smile



RE: Dziennik Pracy - patryk0407 - kickus - 23-05-2014 11:01

Odradzam FR. Lepiej celować w USA. Na kilku serwisach u mnie konwersja wejść z Francji jest beznadziejna... Jeśli nie umiesz Francuskiego, po prostu odpuść. Do tego na Francje jest bardzo duża konkurencja. Jesli już chcesz wysokie leady to polecam Holandie.
[Obrazek: shBwnXO.png]


Dziennik Pracy - patryk0407 - Vasaki - 25-02-2018 10:01

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.