Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - patryk0407 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - patryk0407 (/Temat-Dziennik-Pracy-patryk0407-71593)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Dziennik Pracy - patryk0407 - patryk0407 - 24-06-2013 13:54

Witajcie. Mam na imię Patryk, lat 18. Dziennik zakładam po to aby śledzić również samemu swoje poczynania w PPA oraz znaleść i utrzymać motywację Smile Zacznę od początku. Około 4 lata temu zacząłem przygodę z zarabianiem przez internet. Pierwsze 2 lata to czasy PPD, wtedy był jeszcze Filesonic, Wupload itp. Wrzucało się sporo na znane fora i kasa wpadała, dziennie +/- 5$. Cieszyłem się z pierwszych wypłat jak cholera Big Grin do dziś przynajmniej mogę do tego wrócić bo mam doświadczenie spore nie tylko w kontach shell ale także w ogólnoświatowych jak i najlepszych polskich warezach/forach.
Po upływie czasu zacząłem szukać czegoś nowego. Natrafiłem na owe forum i konkurencyjne. Zacząłem czytać co to wgl jest PPA, ale jakoś nie chciałem i nie mogłem zacząć ponieważ miałem lęk że to nie wyjdzie i nie mam wgl w tym doświadczenia. Jednak jakieś pół roku temu nadszedł czas na to aby w to wejść. No i zaczęło się Big Grin Ogólnie na PPA zarobiłem koło 300$ ale to przez pół roku czy jakoś tak, nie chciało mi się robić przy tym i wgl leń jestem Big Grin Ale jednak postawiłem sobie 2 cele:
1. Wygranie pewnego konkursu
2. Zebranie jak największej kasy do grudnia ponieważ kupuję motocykl.

Motywacja do tych celów jest i codziennie staram się coś robić, przynajmniej tyle ile uważam za słuszne. Używam GSA także pomoc w pozycjonowaniu jest, ale jak wiadomo na efekty trzeba poczekać. Dlaczego Sharebay? Ponieważ chcę na czymś nowym robić, na AC i FC zarabiałem ale już mnie znudziło Big Grin

Dzień pierwszy:
1. Strona gotowa
2. Nisze gotowe aby wrzucić i pod GSA projekty zrobić
@Edit. Nisze wrzucone i backlinki poszły, koło 50 jak na pierwszy raz nie wiem czy nie przeholowałem Big Grin
UU 5. Nie wiem czy to z nisz już czy z backlinków ale coś się rusza Smile

Zarobek: 0$


RE: Dziennik Pracy - patryk0407 - Bandaid - 24-06-2013 18:11

Życzę powodzenia Wink


RE: Dziennik Pracy - patryk0407 - Leaders - 24-06-2013 19:07

Życzymy powodzenia i jak mniemamy, chodzi o ten konkurs: http://zarabiam.com/Temat-Lipcowy-Konkurs-na-ShareBay-net-Nagrody-rzeczowe-i-pieniezne-71504

Będziemy obserwować temat! Smile


RE: Dziennik Pracy - patryk0407 - patryk0407 - 25-06-2013 10:36

Dzień 2:
No wiedziałem że tak może być Big Grin zapomniałem się i przez GSA dodało mi na pierwszy raz 50 backlinków... no i nie ma strony w google, może ban, może filtr, ale mam jeszcze drugą, starszą więc tam działamy. Plany na dziś:
1. Wrzucenie nisz
2. Promocja przez GSA (ale nie za dużo Lol)

@Edit.
Filtr na stronie docelowej został zdjęty, bardzo się cieszę, zaczynam wrzucam i pod GSA ale już będe uważać Smile
Nisze wrzucone, filtr zdjęty, pod GSA już poszły i dostały po 5 BL. Jak narazie starczy
na chwilę obecną 18UU i z dnia na dzień coraz więcej Smile
Zarobek: 0$


RE: Dziennik Pracy - patryk0407 - patryk0407 - 26-06-2013 07:06

Dzień Trzeci:
Strona dostała nową ilość BL od GSA Smile Jestem zadowolony że z dnia na dzień coraz więcej UU oraz WPADŁO 1 pobranie! Huh Dziś po północy co prawda za 0.20$ z Indii ale jest Smile
Co na dziś?
1. Wrzucenie nisz na stronę
2. Projekt pod GSA


RE: Dziennik Pracy - patryk0407 - Karczu - 26-06-2013 10:29

Z Indii czasem wpadają oferty za 3 centy, także taka za 20 to w sumie i tak raczej wyższa półka Wink


RE: Dziennik Pracy - patryk0407 - kuba48 - 26-06-2013 14:47

Dorzuć filmiki na YT i będzie wzorowo wykonana robota Smile


RE: Dziennik Pracy - patryk0407 - patryk0407 - 26-06-2013 15:22

Filmików nie umiem robić... za pierwszą wypłatę kupuję profesjonalny bot do YT Smile


RE: Dziennik Pracy - patryk0407 - bolo9797 - 26-06-2013 15:54

Profesjonalny bot do robienia filmow ?? Takie rzeczy sa darmowe Big Grin np Bandicam


RE: Dziennik Pracy - patryk0407 - patryk0407 - 26-06-2013 16:05

Mi chodzi do nabijania łapek, lajków itp Smile