Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Media buying - pomoc? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Media buying - pomoc? (/Temat-Media-buying-pomoc-71507)



Media buying - pomoc? - daniel42na - 22-06-2013 17:24

Siemankooo

Szukam jakiejś alternatywy dla ppa i swoich innych sposobów zarobku, tak więc celuje w media buying i kampanie ppc, ppv..
Jednak póki co jestem tylko stratny, moje kampanie albo przynoszą 0, albo ROI 50-80%.
Próbowałem już swoich sił w 7search ppc i kampaniach cpa typu adworkmedia, cpaway, cpa lead.
Jak też serwisach adult i trafficu z trafficjunky.

Więc szukam osoby która zarabia/zarabiała w ten sposób i ma praktyczną wiedze i doświadczenie w tej dziedzinie. Mam już dość czytania setek ebooków sprzedawanych przez teoretyków którzy piszą je tylko po to aby zarobić na ich sprzedaży..
Tematy z warriorforum mówiące o wszystkim i o niczym - jednym słowem zero konkretów.

Jestem w stanie zaoferować zadowalające podziękowanie w przelewie, jeśli czyjaś pomoc okaże się skuteczna W PRAKTYCE.

To chyba tyle, wiem że mało kto tutaj się tym zajmuje, ale mam nadzieje że może ktoś się nawinie Wink


RE: Media buying - pomoc? - diabloo07 - 22-06-2013 17:53

Na elcepe się zajmują/zajmowali tym sanderus i jotefe z dosyć dobrymi efektami Wink


RE: Media buying - pomoc? - daniel42na - 22-06-2013 17:55

Tam nie tolerują mojego IP.. że tak powiem Lol ale poszukam jakiegoś kontaktu do nich


RE: Media buying - pomoc? - dawkos23 - 09-02-2014 14:15

(22-06-2013 17:24)daniel42na napisał(a):  Siemankooo

Szukam jakiejś alternatywy dla ppa i swoich innych sposobów zarobku, tak więc celuje w media buying i kampanie ppc, ppv..
Jednak póki co jestem tylko stratny, moje kampanie albo przynoszą 0, albo ROI 50-80%.
Próbowałem już swoich sił w 7search ppc i kampaniach cpa typu adworkmedia, cpaway, cpa lead.
Jak też serwisach adult i trafficu z trafficjunky.

Więc szukam osoby która zarabia/zarabiała w ten sposób i ma praktyczną wiedze i doświadczenie w tej dziedzinie. Mam już dość czytania setek ebooków sprzedawanych przez teoretyków którzy piszą je tylko po to aby zarobić na ich sprzedaży..
Tematy z warriorforum mówiące o wszystkim i o niczym - jednym słowem zero konkretów.

Jestem w stanie zaoferować zadowalające podziękowanie w przelewie, jeśli czyjaś pomoc okaże się skuteczna W PRAKTYCE.

To chyba tyle, wiem że mało kto tutaj się tym zajmuje, ale mam nadzieje że może ktoś się nawinie Wink

I znalazles kogos? Bo tez jestem tym zainteresowany Smile