Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupie konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kupie konta (/Temat-Kupie-konta-71433)



Kupie konta - mlody0001 - 21-06-2013 04:32

1.Nazwa przedmiotu :Konto Bankowe
2.Opis przedmiotu :konto w dowolnym banku
3.Zdjęcia :brak
4.Kontakt :gg:46682256
5.Cena :50zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Dowolnie
7.Info :Konto potrzebne mi do transakcji przez allegro (możliwość wspólnego podziały pieniędzmi np 50zł za konto +20%)
konto potrzebne mi na góra 2 miesiące (aukcji na allegro:31 i ciągle rośnie)


RE: Kupie konta - lolo12 - 21-06-2013 08:25

Przecież konta bankowego nikt Ci nie sprzedaUndecided


RE: Kupie konta - tomazzi - 21-06-2013 08:26

widzę, że ci maloletni oszuści już nie macali się z głupimi przez ścianę za często a wręcz już się z nimi na rozumy pomieniali
idź szukać debila co da ci do twoich przekrętów własne konto bankowe w innym miejscu i forum bo tutaj ciężko o aż takiego debila co by poszedł na taki układ


RE: Kupie konta - Skipi - 21-06-2013 08:28

Zaczeły się wakacje i te pomysły gimbów.


RE: Kupie konta - Archiebald - 21-06-2013 08:39

Jak kurfa można kupić konto ???? Wytłumacz mi . Ja Ci mogę moje zadłużone konto sprzedać Wink(aaa bierz je za darmo) jak chcesz to przygotuję umowę możesz współwłaścicielem być a ja wtedy się odłącze.Nawet przyjadę do Ciebie z papierami Smile.Chyba chcesz wynająć konto ? Wyjaśnij dziecko o co Ci chodzi chcesz płacić tym kontem czy wypłacać ? A tak poza tym to do transakcji na allegro nie potrzebne jest konto bankowe a takowe można założyć chyba od 13 lat Wink a ty chyba nie masz nawet tylu. Weź te swoje pokemony i na podwórku kolegom sprzedaj a nie allegro Undecided .


RE: Kupie konta - duzypawel - 21-06-2013 09:08

dajcie spokój - po co ma zakładać sobie konto, robić sobie problemy skoro może sobie kupić konto Smile

50 zł + 20% prowizji (od ch..j wie czego) to przecież nie pieniądze a wygoda Big Grin

na pewno wyjdzie mu taniej niż płacenie 2 zł / miesiąc za konto dla dzieci Big Grin


Kupie konta - yazir - 22-06-2013 00:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.