Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zarabianie bez podstaw,przez okolo 2 miesiace - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: zarabianie bez podstaw,przez okolo 2 miesiace (/Temat-zarabianie-bez-podstaw-przez-okolo-2-miesiace-71363)



zarabianie bez podstaw,przez okolo 2 miesiace - lukaszz9 - 19-06-2013 13:36

czesc,chcialbym zarobic okolo 200zł albo i ciut wiecej w 2 miesiace,pilnie mi potrzebne,chcialbym zaczac zarabiać już teraz. ppa chyba mi odpada,bo na to trzeba czasu,pozycjonowanie itp zajmuje ponoć bardzo długo,a zresztą i tak chyba sie bym w tym nie połapał bo $1 dopiero tam i tak zarobilem.
wiec chcialbym zarobic na czyms bez podstaw,poprostu rejestruje sie czy cos i od razu moge zarabiac. prosze o propozycje co robic jak najszybciej.
swoja droga wielu ludzi nie moge przezyc tego ze w moim wieku (15l.) nie zaczeli zarabiac w necie, a gdy poprosze ich o pomoc to mają mnie gdzieś.
nie proponujcie mi jakiegos klikania w reklamy za 0.001 dolca,prosze ;p

z góry dzięki i proszę nie usuwajcie mojego tematu,bo przejrzalem naprawdę dużą część forum i nie znalazłem nic odpowiedniego.


zarabianie bez podstaw,przez okolo 2 miesiace - MegaPp9 - 19-06-2013 13:40

Mylisz się. Ja w PPA (jedynie na YT) bawie sie od paru dni a już mam prawie 50$ Smile Wystarczy znaleźć dobrą nisze i ja jakoś ładnie wypromować.


Wysłane z mojego iPhone'a przez Tapatalk 2.


RE: zarabianie bez podstaw,przez okolo 2 miesiace - bolo9797 - 19-06-2013 13:56

Nie ma tak latwo..
Sam musisz dojsc do czegos czytajac tdmaty itp. Nikt ci nie da cudownego sposobu na zarabianie . Pobaw sie w robienie ankiet.


zarabianie bez podstaw,przez okolo 2 miesiace - Admin - 19-06-2013 14:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.