Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
w co zainwestować skromne 450 zł ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: w co zainwestować skromne 450 zł ? (/Temat-w-co-zainwestowac-skromne-450-zl-71325)

Strony: 1 2 3


w co zainwestować skromne 450 zł ? - pshemko666 - 18-06-2013 20:20

Witam.
Jestem młodym człowiekiem, "przedstudentem", który aktualnie ma wolne 450 zł. Pewnie takich tematów tutaj powstaje od groma i jeszcze więcej, ale domyślam się, że każdy, kto taki temat zakłada - w tym ja - oczekuje jakiejś indywidualnej porady.
Także proszę o pomoc, gdzie mógłbym zainwestować moje skromne pieniądze, aby je troszkę powiększyć do października?
Pozdrawiam.


RE: w co zainwestować skromne 450 zł ? - Macieqx - 18-06-2013 20:34

Zależy czy chcesz ryzykować, czy nie Tongue


RE: w co zainwestować skromne 450 zł ? - pshemko666 - 18-06-2013 20:42

Powiedzmy, że chcę ryzykować (rozumiem, że wtedy jest większy zysk?), jednakowoż chciałbym poznać możliwość pewnego zysku z minimalnym ryzykiem.


RE: w co zainwestować skromne 450 zł ? - Macieqx - 18-06-2013 21:15

Jeśli chcesz naprawdę ryzykować zainteresuj się giełdą forex, albo opcjami binarnymi. W ciągu dnia jesteś w stanie zarobić nawet do 50$ (przy takim wkładzie jaki masz) , jednak wiąże się to z dużym ryzykiem.


RE: w co zainwestować skromne 450 zł ? - As7 - 19-06-2013 08:29

Mozesz również zainwestować w jaki Hyip. Np 2-3% dziennie z wkładu. Smile po 90 dniach będziesz miał 270% oczywiście jeżeli to nie SCAM Big Grin


RE: w co zainwestować skromne 450 zł ? - Macieqx - 19-06-2013 08:33

Ostatnio powstają tysiące takich programów, wytrzymują max do 2 tygodni.


RE: w co zainwestować skromne 450 zł ? - As7 - 19-06-2013 08:45

Tak. Ale tez jest kilka co przeżywa dłużej i da się na nich zarobić. Trzeba wejść w program w odpowiednim momencie.

Ja sam nie inwestuje ale obserwuje tematy i jak to wszystko wygląda.


RE: w co zainwestować skromne 450 zł ? - Pozdro - 19-06-2013 09:33

Może zrób tak jak ja, czyli weź pożyczkę z http://www.vivus.pl na 500zł i wpłać 950zł do adhitprofits. Wink Ja po tygodniu już mogę spłacić pożyczkę Big Grin najlepsze jest to ze pierwsza w ogole nie jest oprocentowana.


RE: w co zainwestować skromne 450 zł ? - mr. nobody - 19-06-2013 09:59

Może lepiej nie bierz żadnych pożyczek. Szczególnie, jeśli coś się zwali i potem zostaniesz na lodzie - bez swojej kasy i na dodatek z pożyczką do spłacenia.

Poczytaj sobie forum i zastanów się czy chcesz ryzykować. Smile Ja straciłem na inwestowaniu niezłą sumę, ale to było ryzyko wliczone i nie lamentowałem nad tym. Jeśli nawet potencjalna strata tych 450 zł Cię wewnętrznie boli, to nie baw się w to i np. poczytaj o PPA.


RE: w co zainwestować skromne 450 zł ? - pshemko666 - 19-06-2013 10:02

A bylibyście w stanie polecić mi jakiś ogarnięty hyip?

@Pozdro - daj spokój, nie będę bawił się w żadne pożyczki. Kasy mam ile mam i myślę, że z tego też da się coś wyskrobać. A ten adhitprofits wiarygodny, wytrzyma 3 miechy?

@mr. nobody - strata tych 450 zł nie bolałaby mnie jakoś bardzo, ale mimo wszystko wolałbym tę kwotę nieco powiększyć... a te ppa jest bez ryzyka?