Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Założenie strony/forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Założenie strony/forum (/Temat-Zalozenie-strony-forum-7117)



Założenie strony/forum - szczurex - 14-05-2010 18:19

Ostatnio zacząłem się zastanawiać nad założeniem jakiejś strony/forum, ot tak, chociażby aby się sprawdzić w prowadzeniu - jednak przy burzy mózgów nie mam zielonego pojęcia o czym taka strona/forum mogła/o by być Smile

Pomysły:
1. Forum od rozmów od wszystkiego
Wadą takiego forum byłby prawdopodobny problem wybicia się, nie miałoby powodu przyciągania ludu.

2. Strona z linkami Rapidshare itp.
Kwestia rozreklamowania, jednak pozostają problemy legalności Wink

3. Strona z newsami (np. gry komputerowe)
Ciekawy pomysł, lecz czy duży sens miałoby kopiowanie newsów z innych stron? Wink



Dlatego pytam tutejszych forumowiczów - Co sądzicie?

EDIT: Oczywiście po wpisaniu posta wpada pomysł nr.4 - Portal o grach firmy Valve (informacje o grach/newsy/itp)


RE: Założenie strony/forum - Tomek - 14-05-2010 19:09

ja bym zrobil forum o twojej komorce (na pewno juz jest ale wtedy ty bylbys adminem i byloby ladniejsze od takich zrobionych przez pOkEmOnY)... albo o grach na komorke...