Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VanKosiara - dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: VanKosiara - dziennik pracy (/Temat-VanKosiara-dziennik-pracy-71145)



RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 03-03-2014 23:26

(03-03-2014 23:14)kamiluspl napisał(a):  wszystko przez to,że 80% amatorów tego sposobu nie ma umiaru.

Codziennie wyłapuje i flaguje ok. 20 kopii moich filmów.
Laików nagrywanie filmów i robienie hacków odstrasza to kopiują.. Szkoda, że YT posiada opcję pobrania filmu albo jakoś tego nie utrudnia..

(03-03-2014 23:14)kamiluspl napisał(a):  youtube pilnje swojego interesu jak każdy szanujący się przesiębiorca i śmietniku sobie robić nie pozwoli.

W pełni Googla rozumiem (w końcu do nich YT należy) i nie mam do nich złego. Jedynie mam niemiłe skojarzenia z flagerami.. Rozumiem flagować kopie swoich filmów.
No ale to w końcu PPA jest. To jest cwaniactwo i wyścig szczurów (całkiem opłacalny wyścig), nie ma tutaj zasad. Kto się wykaże lepszym cwaniactwem ten zyska profity.

(03-03-2014 23:14)kamiluspl napisał(a):  Pisz dalej! przestań dopiero jak zaczniesz zarabiać kokosy bo piesków ogradnika nie brakuję i się ludzie zaczną zastanawiać jak tu cię udu^%ć ;p

Nad dalszym pisaniem się zastanowię. Jako tako lubię pisać, wylewać uczucia na ekran w wypowiedzi pod zarobkami, jakoś tak mi po nich lżej robi Lol
Sądzę, iż znalazło się paru takich co chciało mnie udupić, bo miałem 2 razy DDoS'a (na szczęście jakiś słaby cannon) oraz trzykrotne włamanie się do MySQL.

(03-03-2014 23:14)kamiluspl napisał(a):  Dziennik nadal śledzę i nadal kibicuję.

Również kibicuję i pozdrawiam Smile


______________________________________________________________
Dodatkowo zrobiłem jeszcze :
¦ Hacka w VB
¦ Nagrałem nowy film


RE: VanKosiara - dziennik pracy - patryk0407 - 03-03-2014 23:53

Ty to nie pier*** tylko pisz dziennik i tyle Lol
Co ja będę czytał po nocach i kogo dręczył na gg pytaniami Lol
Powodzenia Smile


RE: VanKosiara - dziennik pracy - ELdollaro - 04-03-2014 00:17

Dasz radę van pisz dalej dziennik. Wiadomo każdy ma słabsze dni ale przecież i tak wszyscy wiemy że będziesz bogatyLol


RE: VanKosiara - dziennik pracy - Klin - 04-03-2014 06:47

Ciężko dac znak wodny + logo do filmów ?


Odp: VanKosiara - dziennik pracy - asiorek - 04-03-2014 07:39

Ty masz stycznosci z yt? Ludzie sa tak leniwi ze potrafia ze znakami wodnymi kopiowac.


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: VanKosiara - dziennik pracy - ELdollaro - 04-03-2014 13:43

Jak dodałem pewną rzecz do filmiku i teraz jak kopiują to lepiej dla mnieJerk


RE: VanKosiara - dziennik pracy - szpara - 04-03-2014 14:30

(04-03-2014 13:43)ELdollaro napisał(a):  Jak dodałem pewną rzecz do filmiku i teraz jak kopiują to lepiej dla mnieJerk

dodajesz link do swojej strony na przykład na dole filmiku ? Wink


RE: VanKosiara - dziennik pracy - ELdollaro - 04-03-2014 14:49

nieTongue


RE: VanKosiara - dziennik pracy - Danny - 04-03-2014 19:59

Vankosiara masz dodatkowe leady nadal z "update" i haseł na kolejne pliki, które są po pobraniu pierwszego?


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 04-03-2014 20:10

(04-03-2014 19:59)Danny napisał(a):  Vankosiara masz dodatkowe leady nadal z "update" i haseł na kolejne pliki, które są po pobraniu pierwszego?

Jest parę. Z updater'a łącznie jest może z 10 pobrań.


(04-03-2014 06:47)Klin napisał(a):  Ciężko dac znak wodny + logo do filmów ?

Mam 3 znaki wodne facepalm
Jeden "latający" a reszta "stojące"