Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VanKosiara - dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: VanKosiara - dziennik pracy (/Temat-VanKosiara-dziennik-pracy-71145)



RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 14-02-2014 23:15

Daj spokój, tym pokazałem że informatyk ze, mnie nie będzie..
Trochę się zsunał i chciałem go poprawic. Przez nie uwagę dotknalem karty graf i dysk padł..
muszę zawieść go ma odzysk danych i kupić nowy


RE: VanKosiara - dziennik pracy - damcio1010 - 15-02-2014 10:50

(14-02-2014 23:15)vankosiara napisał(a):  Daj spokój, tym pokazałem że informatyk ze, mnie nie będzie..
Trochę się zsunał i chciałem go poprawic. Przez nie uwagę dotknalem karty graf i dysk padł..
muszę zawieść go ma odzysk danych i kupić nowy


Dotknąłeś karty i padł ci dysk?? lol pierwsze słyszę XD A tak serio jeśli masz jakieś stare dyski podobnej firmy albo może koledzy mają spróbuj przepiąć elektronikę bo z tego co widzę to ona ci padła Wink


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 15-02-2014 12:24

(15-02-2014 10:50)damcio1010 napisał(a):  
(14-02-2014 23:15)vankosiara napisał(a):  Daj spokój, tym pokazałem że informatyk ze, mnie nie będzie..
Trochę się zsunał i chciałem go poprawic. Przez nie uwagę dotknalem karty graf i dysk padł..
muszę zawieść go ma odzysk danych i kupić nowy


Dotknąłeś karty i padł ci dysk?? lol pierwsze słyszę XD A tak serio jeśli masz jakieś stare dyski podobnej firmy albo może koledzy mają spróbuj przepiąć elektronikę bo z tego co widzę to ona ci padła Wink

Elektronika musi być ta sama pod dokładny model i rewizję.

Po prostu z karty na dysk przeszła iskra.
Teraz jak pokazałem swoje ' umiejętności' to nie będę ruszal tego dysku. Może kiedyś go naprawie jak moje zażenowanie minie..


RE: VanKosiara - dziennik pracy - damcio1010 - 15-02-2014 12:50

Cytat:Po prostu z karty na dysk przeszła iskra.

Nie minęło elektryzowanie po odpięciu od prądu? skąd ta iskra?


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 15-02-2014 13:13

(15-02-2014 12:50)damcio1010 napisał(a):  
Cytat:Po prostu z karty na dysk przeszła iskra.

Nie minęło elektryzowanie po odpięciu od prądu? skąd ta iskra?

No właśnie chyba nie przestało, bo po odłączeniu prądu na parę godzin wciąż jest to samo. Karta na szczęście cała.
Iskra wzięła się z gpu, bo komputer był włączony (i właśnie w tym sęk mojej głupoty) i musnąłem gpu.


Odp: VanKosiara - dziennik pracy - casualsprojects - 15-02-2014 13:32

Nie mogę teraz nigdzie tego znaleźć- co to są te wklejki? I już je przetestowales? Pomagają?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


Odp: VanKosiara - dziennik pracy - asiorek - 15-02-2014 13:55

Wklejki czyli serwisy podobne do wklej.to ale tutaj wieksza role odkrywaja wklejki typu pastebin, na ktorych mozna uzyc wyszukiwarki :-)


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: VanKosiara - dziennik pracy - damcio1010 - 15-02-2014 15:48

Cytat:Nie mogę teraz nigdzie tego znaleźć- co to są te wklejki? I już je przetestowales? Pomagają?

Po prostu dzięki wklejką możesz wypromować swojego bloga np. pod daną niszę. Jak wyżej kolega napisał możesz je wyszukać poprzez np. wyszukiwarkę. Dam znać w moim dzienniku po paru dniach czy pomagają bo dzisiaj dopiero zacząłem Smile


RE: VanKosiara - dziennik pracy - exxthc - 16-02-2014 17:21

@vankosiara czy Ty jestes jakims czarodziejem? Ja mam nieco wiecej klikow a zarobki kolo 6$ chyba ze ladne pobranie wleci XD Lecisz na hackach czy na wszystkim? Smile


RE: VanKosiara - dziennik pracy - Scoobyx - 16-02-2014 17:36

Jedno to odłączyć od prądu pc, a drugie dotknąć się czegoś metalowego np. grzejnika, żeby rozładować ewentualne napięcie. Na przyszłość zapamiętaj, żeby coś innego nie siadło...