Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VanKosiara - dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: VanKosiara - dziennik pracy (/Temat-VanKosiara-dziennik-pracy-71145)



RE: VanKosiara - dziennik pracy - ELdollaro - 01-02-2014 01:12

Szczerze z tego co napisałeś zrozumiałem jeden procentXpokerface Chyba czas się dokształcić. Co do zarobków to w styczniu jaki miałeś stosunek wejść google do youtube? Myślisz że te zarobki to zasługa głównie youtube?


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 01-02-2014 01:55

Tak, głownie z YT chociaż z Google'a też coś wpadło.

Muszę się wziąć za SEO bo takie ładne posty mam napisane to nie mogą się marnować na samym YT Lol


RE: VanKosiara - dziennik pracy - ELdollaro - 01-02-2014 15:36

A ile dajesz słów kluczowych na jedną niszę? Masz zaznaczoną opcję użyj słów kluczowych jako anchor text czy zmieniasz co jakiś czas anchor? Korzystasz z wicked article creator? Wydaję mi się że jakoś nieudolnie obsługuje się tym programem bo nie mogę nawet wypozycjonować niszy mało obeganej gdzie jest może kilkanaście stron w google. Raz była na piątej stronie a teraz kilka dni nie linkowałem i jest już na 11.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 01-02-2014 15:47

Daje od 50 do 100 słów kluczowych.
Używam 3-4 anchorów. Nie zmieniam ich.
Korzystam z WAC.

Teraz nie kieruj się pozycją w Google. Aktualnie spam strony są w TOP'ce, bo Google poprawia algorytm i jest strasznie nie stabilnie.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - ELdollaro - 01-02-2014 15:55

50-100 słów kluczowych?Rolleyes Ja mam może z 15! Jak znajdujesz tyle słów kluczowych? Korzystasz z jakiegoś generatora?


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 01-02-2014 16:06

Tak, używam generatora.

Używam m.im tego lecz nie kopiuj wszystkiego na pałę i weź te sensowne słowa kluczowe.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - patryk0407 - 01-02-2014 21:19

On na pałe to robi a poźniej same Indie mu wpadają Lol
Ty dziennik lepiej dzień w dzień aktualizuj Big Grin
I do roboty się weź, poza tym wbij na gg bo mam coś dla Ciebie Cool


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 04-02-2014 00:27

Rozdział 9
Dzień Pierwszy-Drugi-Trzeci:

PPA

01.02:
¦ Zbieranie pkt na promo filmów
¦ Indeksowanie linków
¦ Linkowanie
¦ Promowanie filmów
¦ Zrobienie nowego projektu do GSA SER (T2 + secondary links)


Wczoraj:
¦ Zbieranie pkt na promo filmów
¦ Indeksowanie linków
¦ Linkowanie
¦ Promowanie filmów
¦ Napisanie hacka w VB
¦ Napisanie posta na nowym blogu

Dzisiaj:
¦ Zbieranie pkt na promo filmów
¦ Indeksowanie linków
¦ Linkowanie
¦ Grzebanie w ofertach RankedMode
¦ Mocniejsze promowanie filmów (poszlo z 8-9k na U2B i 60-80k na EV)
¦ Re-upload padniętego filmu
¦ Dodanie paru komentarzy na obu blogach


Kod:
Today's earnigs    $8.17
Kod:
Yesterday's earnigs    $33.91
Kod:
Month's earnings    $62/600


[Obrazek: 82nkq4.jpg]


[Obrazek: 58epn7.jpg]


[Obrazek: 9zpv1m.jpg]



Notuję wzrost klików jednostajnie przyspieszony Lol
Pewnie właśnie wykrakałem i lada chwilę spadnie facepalm

Jakieś 1,5 godziny temu usunęli mi filmik, na szczęście od razu to zauważyłem (vcheck nie raczył mnie powiadomić, pewnie jutro albo za parę dni dostanę maila, że filmik się "spsuł" Lol) i go re-upnąłem.

Odkryłem ciekawy sposób na "boost" pozycji filmu, na paru filmach się sprawdził i jest całkiem dobrze.
Nie jest to bardzo skomplikowane, pomyślcie a jak na PW napiszecie mi dobrą odpowiedź, to potwierdzę to Tongue

Aktualnie jestem padnięty, bo skończyły mi się ferie ale jutro na szczęście mam na 12.35 Jerk2

Dzisiejszy dzień fajnie się zapowiadał, bo o 11 rano było już 150klików i 7$ ale jak sami widzicie po południu zwolniło i wpadło parę marnych leadów..

Grzebałem w RankedModzie. Nie usuwałem rygorystycznie ofert, tylko te słabe przesunąłem na dół.
Edytowałem jakieś 10-15 najlepszych krajów. Kierowałem się głównie EPC, a gdy było równe to wybrałem ofertę z wyższą konwersją.
Na pierwszą stronę dałem parę ofert darmowych, parę płatnych (5-10$) i jedną z duża stawką (np. 20$) o ile były takie możliwości.
Nie usuwałem żadnej z sieci.
Zobaczymy jak to będzie.

Pozdrawiam oraz zapraszam do śledzenia moja dziennika.





RE: VanKosiara - dziennik pracy - ELdollaro - 04-02-2014 00:35

NieźleSmile Korzystasz z sandboxie do ehnanceviews?


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 04-02-2014 00:49

(04-02-2014 00:35)ELdollaro napisał(a):  NieźleSmile Korzystasz z sandboxie do ehnanceviews?

Nie korzystam w ogóle z sandboxie. Mam od tego vps. Smile
Na kompie mam odpalone osobne konta do EV i U2b oraz HitLeap, to samo na VPS Wink


[Obrazek: kfvgrs.jpg]

Kosiara TOP2 :3


EDIT

[Obrazek: rqmqdv.jpg]

TOP1 witamy Jerk2