Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VanKosiara - dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: VanKosiara - dziennik pracy (/Temat-VanKosiara-dziennik-pracy-71145)



RE: VanKosiara - dziennik pracy - Sh4ker - 28-01-2014 17:48

Dokładnie hasło może być ewentualnym podwojeniem zarobku więc czemu nie, bo jak masz zarobić raz to czemu by nie zarobić drugi raz. Załóż hasła moja rada, oraz życzę tobie i kosiarze dużych zarobków.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - ELdollaro - 28-01-2014 18:04

Chyba spróbuje z tymi hasłami narazie założę tylko na najlepsze nisze. ZobaczymyWink


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 29-01-2014 02:06

(28-01-2014 17:15)kamiluspl napisał(a):  Tak przy okazji.
Jak mocy wzrost konwersji zauważyłeś po nałożeniu haseł?
20-30%

Mam tyle samo kliknięć co ty a leadów zawsze od 1.9-3 razy mniej
po części jak już wspomniałem to źródło ruchu ale zastanawiam się nad nałożeniem hasłem.
Bo z drugiej strony znam ludzi których to zniechęci, a niektórzy piszą do mnie i przy mądrych odpowiedziach w komentach czasem po 3-4 razy pobierająTongue

No za 1 i 3 strony jednocześnie ;p Co z tego, że ktoś się wkur...na ro że jeszcze hasło musi pobrać i dochodzi do wniosku, że już go to je.... To i tak 1 lead już jestTongue

Dokładnie miałem podobny tok myślenia (chodzi o 2 ostatnie linijki) i dlatego założyłem hasła.
Jak ma się trochę postów to zajmuję to tę godzinkę czy dwie ale na prawdę warto bo nie raz mi się trafiła x2 Francja czy x2 Holanda właśnie dzięki haśle.

(28-01-2014 17:48)Sh4ker napisał(a):  Dokładnie hasło może być ewentualnym podwojeniem zarobku więc czemu nie, bo jak masz zarobić raz to czemu by nie zarobić drugi raz. Załóż hasła moja rada, oraz życzę tobie i kosiarze dużych zarobków.

j/w
Dzięki ziom Cool

(28-01-2014 18:04)ELdollaro napisał(a):  Chyba spróbuje z tymi hasłami narazie założę tylko na najlepsze nisze. ZobaczymyWink

Próbuj, na pewno nic nie stracisz bo i tak ktoś pobierze 2 razy, więc praca włożona w to na pewno się nie zmarnuje Wink


RE: VanKosiara - dziennik pracy - Zarobiony_Koles - 30-01-2014 20:11

A o co chodzi z Hasłowaniem, może ktoś mi to sensowanie wytłumaczyć?


RE: VanKosiara - dziennik pracy - patryk0407 - 30-01-2014 20:33

no zakladasz na hack rar z hasłem i poźniej kolejny rar z informacja gdzie mozna pobrać hasło Smile
Pomoglem, daj reputa Lol
A vankosiara niech uzupełnia dziennik len Big Grin


RE: VanKosiara - dziennik pracy - Lesek - 30-01-2014 21:32

Czyli proponujecie podwójne pobieranie? Raz sam plik z hasłem, drugi raz hasło do pliku? Smile
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem.

Pozdrawiam


RE: VanKosiara - dziennik pracy - alizen - 30-01-2014 21:45

jest jeszcze inny sposób niz ten z winrarem


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 30-01-2014 22:52

(30-01-2014 21:32)Lesek napisał(a):  Czyli proponujecie podwójne pobieranie? Raz sam plik z hasłem, drugi raz hasło do pliku? Smile
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem.

Pozdrawiam

Robisz hasło w notatniku. Wysyłasz je na serwy AC/FC/HC/bógwieco. Kopiujesz link tego hasła. Link dajesz do notatnika, zapisujesz pod nazwą Password. Nisze pakujesz i ustawiasz hasło wcześniej wysłane na serwer. Plik z LINKIEM do hasła i zapakowaną nisza pakujesz jeszcze raz tylko bez hasła i wysyłasz na serwer.


(30-01-2014 21:45)alizen napisał(a):  jest jeszcze inny sposób niz ten z winrarem

Updater. Też go mam ale tylko na nowym blogu Lol


RE: VanKosiara - dziennik pracy - etokox - 31-01-2014 13:51

Siema,
Kiedy odwiedzisz GG Big Grin ?


RE: VanKosiara - dziennik pracy - patryk0407 - 31-01-2014 15:06

on wieczorami siedzi i się ukrywa przed CBA Lol