Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VanKosiara - dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: VanKosiara - dziennik pracy (/Temat-VanKosiara-dziennik-pracy-71145)



RE: VanKosiara - dziennik pracy - ELdollaro - 18-01-2014 16:54

A jak myślisz lepiej nazywać kanał na youtube nazwą niszy czy używać fałszywych angielskich imion i nazwisk, bo zauważyłem że robią tak i tak?


Odp: VanKosiara - dziennik pracy - asiorek - 18-01-2014 17:02

Ja robie czasem tak czasem tak. Nw czy to ma jakis wplyw, ale mozna mieszac ^^ jedna nisza tak jedna tak

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: VanKosiara - dziennik pracy - Lesek - 19-01-2014 10:25

Z reguły we wszystkim co się robi w PPA należy zachować umiar, bez ekscytacji, bo wtedy sprawa wygląda sztucznie. Czy to komentowanie czegoś czy robienie głupiej nazwy na kanale YT.
Ja np. stosuję tylko nazwy typu Andrew Connor


RE: VanKosiara - dziennik pracy - allout - 19-01-2014 15:52

Odbiegając od tematu powyżej chciałem powiedzieć że to świetny dziennik. Regularnie czytam. Kibicuje Ci bo potrafisz zmotywować do pracy!


RE: VanKosiara - dziennik pracy - ELdollaro - 19-01-2014 19:30

kosiara działasz teraz z GSA? Korzystasz z jakiejś listy proxy?


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 23-01-2014 19:24

(19-01-2014 19:30)ELdollaro napisał(a):  kosiara działasz teraz z GSA? Korzystasz z jakiejś listy proxy?

Tak, korzystam z GSA oraz mam zakupioną listę prywatnych proxy w liczbie 20.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - ELdollaro - 24-01-2014 01:18

Też zamierzam kupić proxy tylko powiedz mi jak często zmieniasz proxy w gsa, czy może zmienia się automatycznie?

Używasz fake e-maili do GSA?


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 24-01-2014 02:58

(24-01-2014 01:18)ELdollaro napisał(a):  Też zamierzam kupić proxy tylko powiedz mi jak często zmieniasz proxy w gsa, czy może zmienia się automatycznie?

Używasz fake e-maili do GSA?

Używam.

Nie zmieniam proxy. Mam wykupione 20 proxy i takie mam. Jak Ci nie działają to piszesz do supportu i dają Ci nowe (u mnie tak jest).


RE: VanKosiara - dziennik pracy - ELdollaro - 24-01-2014 20:02

Bo na e-mail przychodzi potwierdzenie rejestracji tam gdzie program zakłada konta. Potwierdzasz je?


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 24-01-2014 20:05

(24-01-2014 20:02)ELdollaro napisał(a):  Bo na e-mail przychodzi potwierdzenie rejestracji tam gdzie program zakłada konta. Potwierdzasz je?

Napisałem przecież, że używam Lol