Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VanKosiara - dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: VanKosiara - dziennik pracy (/Temat-VanKosiara-dziennik-pracy-71145)



RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 02-01-2014 14:37

(01-01-2014 23:58)Lesek napisał(a):  ~8700 PLN w pół roku - Rolleyes

Praca dała korzyści, możesz powiedzieć na co wydajesz lub chcesz wydać te zarobione pieniądze?
Drugie pytanko: dlaczego działasz również na AstroCash? FireCash nie wystarczył?

Gratuluję!

P.S dzięki tobie zacząłem pisać dziennik i wiele się od ciebie nauczyłem.

To nie tak że działam ma dwóch serwisach jednocześnie.
Na początku byłem u FC, gdzie zarobiłem 1000$ a w październiku się przeniosłem na AC, gdzie działam do teraz Wink

Na razie wydałem ok. 700 zł w inwestycje (gsa itd.).
Oraz ok. 1300zł na własne wydatki (nowy ekran, ubrania itp).

Zbieram na lepsze życie, wiadomo jak jest teraz w Polsce.
Moim celem jest Yamaha Virago 535 lub Honda Shadow 500 oraz jakieś auto.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 03-01-2014 22:25

Rozdział 8
Dzień Pierwszy-Drugi-Trzeci:

PPA

Wczoraj:
¦ Zbieranie pkt na promo filmów
¦ Linkowanie
¦ Indeksowanie linków (zakupiłem GSA Indexer)
¦ Promowanie filmów
¦ Dodanie dwóch filmów na YT
¦ Zrobienie hacka w VB
¦ Napisanie posta na nowym blogu + ping + update mapy witryn

Dziś:
¦ Zbieranie pkt na promo filmów
¦ Linkowanie
¦ Indeksowanie linków (zakupiłem GSA Indexer)
¦ Promowanie filmów
¦ Zrobienie 3 filmów


Kod:
Today's earnigs    $30.71
Kod:
Yesterday's earnigs    $33.47
Kod:
Month's earnings    $74/600

[Obrazek: 45j7ky.jpg]
Nowy Rok słaby, wiadomo dlaczego. Przez noc ledwie 40 klików ale przez resztę dnia coś się rozbujało.

[Obrazek: ts143b.jpg]
Wczoraj byłoby bardzo słabo gdyby nie Niemiec, który pobrał plik i dwa razy hasło za ok. 9$/lead. Cool

[Obrazek: x1q6fp.jpg]
A dzisiaj do gry wpadł Francuz, który zasilił moje konto dodatkowymi $15.


Ruch na starym blogu się poprawia.
Jak tylko ogarnę jak linkować piramidę w GSA to zacznę promować pod SEO mojego drugiego bloga. Piramida będzie raczej posiadała dwa piętra (tier 2).


Pozdrawiam oraz zapraszam do śledzenia moja dziennika.
[my-youtube width=560 height=375]http://www.youtube.com/watch?v=qRZgtDSqcqY[/my-youtube]



RE: VanKosiara - dziennik pracy - _Neo_ - 03-01-2014 23:12

Twoj dziennik stal sie jednym z glownych motywow zaczecia mojej przygody z PPA Smile Za to stokrotne dzieki.

Stosujesz w ktorymkolwiek projekcie 3 tiera? Bo zauwazylem ze przy PPA mi 2 najzwyczajniej wystarczaja.

I 2 pytanie: Jakich materialow dotyczacych GSA uzywasz? Sam teraz wglebiam sie w tajniki tego programu i mi najbardziej rozjasnia sprawe ten kanal na YT: http://www.youtube.com/watch?v=LKgdPbijf0w&list=PLL2yjHxp-57ShD9eKmLka_10Id5QLyKXC

Jesli mozesz sie jakims zrodlem informacji podzielic bylbym wdzieczny Smile


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 04-01-2014 00:36

(03-01-2014 23:12)_Neo_ napisał(a):  Twoj dziennik stal sie jednym z glownych motywow zaczecia mojej przygody z PPA Smile Za to stokrotne dzieki.

Stosujesz w ktorymkolwiek projekcie 3 tiera? Bo zauwazylem ze przy PPA mi 2 najzwyczajniej wystarczaja.

I 2 pytanie: Jakich materialow dotyczacych GSA uzywasz? Sam teraz wglebiam sie w tajniki tego programu i mi najbardziej rozjasnia sprawe ten kanal na YT: link

Jesli mozesz sie jakims zrodlem informacji podzielic bylbym wdzieczny Smile

Używałem poradników CiamCiaj'a jednak z nich mało się nowego dowiedziałem (aczkolwiek dla laików bardzo przydatny).
W tej chwili jestem samoukiem. Czasem coś podczytuję sobie na BHW lub GSAForum, są tam bardzo przydatne informacje.

Co do tierowania sądzę, że nie potrzebuje robienia 3 pięter.
Na razie linki do starego bloga nie są tierowane i raczej nie będą, dopóki nie zacznę linkować piramidą drugiego bloga.

A i bardzo dziękuje za kanał, jutro zrobię testowy projekt t2 Wink


RE: VanKosiara - dziennik pracy - Lesek - 04-01-2014 02:54

A ja mam pytanko: Czy miałeś kiedyś bana na YT? Czy robisz filmiki zupełnie sam czy zdarza ci się je kopiować/przerabiać? Jak przeciwdziałasz złowieszczej dłoni banującej pod szyldem YouTube? Lol

Pozdrawiam


RE: VanKosiara - dziennik pracy - Bolt - 04-01-2014 03:07

Myślę że się nie pomylę ale nikt nie ucieknie spod młota yt więc tylko regularny reup filmików wchodzi w grę Wink graty Van, ja niedługo się biorę za nowego bloga, stary zapracował na nowego laptopa, czas na zmiany Big Grin


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 04-01-2014 14:50

@Bolt ma racje.Wink

Ostatnio żaden filmik nie padł ale miesiąc temu był taki czas, że codziennie padały 2-3 filmy.

Filmy od początku robię sam. Żadnych nie kopiowałem.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - etokox - 04-01-2014 17:26

KIEPSKO :<
MASA MASA I JESZCZE RAZ MASA - Pamiętaj.
Później będziesz rzeźbił.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - Bandaid - 04-01-2014 17:35

Kolega chyba pomylił tematy Wink


RE: VanKosiara - dziennik pracy - Danny - 04-01-2014 18:47

Widzę, że często zbierasz pkt na promo filmów, polecam http://www.custombotsolutions.com/
Osobiście kupiłem paczkę botów i działają od pół roku nadal, kontakt z supportem jest ok, więc jeżeli to ręcznie robisz to polecam zainwestować kilkadziesiąt dolarów
Ja to brałem jako paczkę botów bo była jakaś "promocja", jeżeli by Ci zależało na kilku botach naraz to poprostu napisz do gościa, może nadal ma tą promocję.
Gość na BHW jest w miarę znany
Link do tej promocji jakbyś był zainteresowany:
http://www.blackhatworld.com/blackhat-seo/social-media/489314-allinone-bot-package2-youlikehits-addmefast-socialclerks-socialmediaexplode-more.html