Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VanKosiara - dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: VanKosiara - dziennik pracy (/Temat-VanKosiara-dziennik-pracy-71145)



RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 27-11-2013 21:51

Na razie na Fiverr nie szukałem.
Na forach BH są strasznie interesujące oferty ale niestety są na abonament i po 100$+/miesięcznie.
Gdy więcej zarobie to na pewno którąś z tych usług kupię Wink Na razie piszę posty i szukam sposobu na reanimację starego bloga.

Wyje*ało mi dziś frauda 20$ ;_____________________________________________________________________; Dniówka poszła się walić.
Napisałem do Supportu czy to może czasem nie jakiś błąd bo 6 dych na drodze się nie znajdzie, jakby 5$ wywaliło to by mnie za bardzo nie martwiło.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - Sh4ker - 27-11-2013 22:04

Szkoda że fraud ci poszedł, ale usługę na fiverr mógłbym jakąś wykupić. Poszukajmy razem jak znajde coś fajnego dam znać, i ty tak samo.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 29-11-2013 18:51

Na około tydzień zaprzestaje pisać dziennik.

Powód? Uszkodzona matryca w monitorze. Nie długo wymienię matrycę albo kupie nowy monitor (za hajsy z PPA oczywiście Jerk2)

Rozdział 6
Dzień Dwudziesty Szósty-Siódmy-Ósmy-Dziewiąty:

PPA

26.11:
¦ Linkowanie poprzez GSA
¦ Zbieranie pkt na promo filmów
¦ Dodanie posta na blogu + aktualizacja mapy witryn w GWT
¦ Zrobienie hacka w VB

27.11:
¦ Linkowanie poprzez GSA
¦ Zbieranie pkt na promo filmów
¦ Dodanie 2 filmów na YT
¦ Zrobienie nowych kont na YT

Wczoraj:
¦ Zbieranie pkt na promo filmów
¦ Linkowanie poprzez GSA
¦ Promowanie filmów


Dzis:
¦ Zrobienie dużego zapasu kont na YT (mam czas bo jestem bez kompa Jerk2)

Kod:
Today's earnigs    $3.83
Kod:
Yesterday's earnigs    $10.56
Kod:
Month's earnings    $484/600 -$20 za fraud = $464


Jak pisałem to wypadł mi nie zapowiedziany urlop na ok. tydzień Lol


Pozdrawiam oraz zapraszam do śledzenia moja dziennika.
[my-youtube width=560 height=375]http://www.youtube.com/watch?v=UhyeywiEzKo[/my-youtube]



RE: VanKosiara - dziennik pracy - Sh4ker - 29-11-2013 19:44

Szkoda że robisz taką przerwę fajnie motywuje taki dziennik, ale trudno obyś szybko kupił/naprawił monitor.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 30-11-2013 14:41

Wczoraj zrobiłem 6 kont na YT.
Dzisiaj zrobię minimum 5.
Przez tę parę dni będę mieć konkretny zapas Wink

Na szczęście chłopak mojej siostry pożyczył mi lapka i mogę chociaż siedzieć na forum ale nie mam jak pracować bo nie mam tutaj niezbędnych programów więc i tak muszę czekać Wink


RE: VanKosiara - dziennik pracy - VIP - 30-11-2013 16:50

Hehe, znajomości to jest to Big Grin
Pamiętaj ... nic nie dzieje się bez przyczyny. Coś czuje, że to było Ci pisane żeby ta matryca poszła się jeba ć, żebyś miał trochę czasu na stworzenie tych kont youtube. Era zarobków z youtuba nadchodzi, hłe hłe Huh


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 30-11-2013 17:40

I pisane było bym zamiast 300zł wydał na niego 600zł za matrycę IPS XD
Ach ta siła piniondza :/


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 04-12-2013 18:26

Wreszcie mam ekran Lol
Zapraszam: http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-4480



Już jest 4 grudnia, więc nie będę robił podsumowania listopada, tylko omówię krótko:

Miesiąc listopad był chyba najtrudniejszym miesiącem do tej pory. Dużo się działo, leciał często rage ale też często się uśmiechałem do ekranu gdy wpadała ( <3 ) Holandia.
Ogółem zarobiłem $502 lecz wywaliło fraudy (nie tylko mi) za łącznie $20, zatem zleciłem do wypłaty $482.
Jak na bloga z filtrem od samego początku listopada to wg. mnie wynik b.dobry, a liczyłem na 300-350$ Smile
Nie długo startuję z promocją nowego bloga, przekierowaniem 301 na starego bloga by pozbyć się filtra.

Plany i cele na grudzień?
- Zyskiwać pierwsze zarobki z nowego bloga, zacząć mądrze (!!) go pozycjonować.
- Zrobić przekierowanie 301 w starym blogu
- Zarobić $450
- Liczyć pieniądze Jerk2


Jak wygląda sprawa na dzisiaj?

Kod:
Today's Earnings:    
$16.23
Kod:
Yesterday's Earnings:    
$6.00
Kod:
Month's Earnings:    
$47.07
Kod:
Total Earnings:    
$1,309.49



RE: VanKosiara - dziennik pracy - Sh4ker - 04-12-2013 19:07

No i jest moc, nowy monitor jest zapas kont też. Życzę ci abyś osiągnął ten cel, oraz zapraszam też do mnie. Mam może mniejszy cel, ale też potrzebuję czasem dopingu Big Grin.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vipper - 04-12-2013 20:06

No, no, po części to taki restart Big Grin Życzę powodzenia ^_^