Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VanKosiara - dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: VanKosiara - dziennik pracy (/Temat-VanKosiara-dziennik-pracy-71145)



RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 30-10-2013 20:18

(30-10-2013 19:20)oskarkxyz napisał(a):  Cześć!

Sam mam bloga o hackach i aż szkoda mi się przyznawać do moich zarobków... mam takie pytanko do Ciebie i liczę, że mi pomożesz.

Dlaczego w GSA backlinkujesz tylko posty z bloga z hackami? Nie lepiej wstawić w GSA cały link do bloga? Byłbym wdzięczny za pomoc i z góry dziękuję Smile

@edit
Drugie pytanko - warto wrzucać posty od tak sobie, żeby tylko były (oczywiście z jakimiś informacjami) czy wrzucać tylko posty z linkiem do downloadu?

1. Nie wstawiamy linka do głównej strony. Dlaczego? Np. Pou Hack. Nie wstawiasz głównej strony tylko link xxxx.com/pou-hack/ i pozycjonujesz posta pod słowa kluczowe "pou hack", "pou cheat", "pou hack tool", "pou coins generator" itd. Inaczej byś musiał główną stronę pozycjonować pod wszystkie frazy co raz było by w cholere trudne, dwa Google wykluczyło by Cię z wyników wyszukiwania, bo taka różnorodność słów kluczowych na jeden link byłaby (i jest..) nie naturalna.

2. A po co wrzucać posty, które nie dadzą nam żadnego zarobku? Pytanie trochę bez sensu, ale wiem jak to jest być totalnym laikiem Wink


RE: VanKosiara - dziennik pracy - oskarkxyz - 30-10-2013 20:23

Hahahaha, dzięki za szczerość Big Grin

Po co? Myślałem, że to nieco zwiększa że tak powiem... "moc" bloga jeżeli chodzi o wyszukiwarkę i te sprawy. Bo zanim znajdę czas, żeby zrobić "hacka" i to nagrać to chwila minie, a mógłbym napisać, że "niedługo update tego hacka i dodam następnego hacka"


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 30-10-2013 20:58

(30-10-2013 20:23)oskarkxyz napisał(a):  Po co? Myślałem, że to nieco zwiększa że tak powiem... "moc" bloga jeżeli chodzi o wyszukiwarkę i te sprawy. Bo zanim znajdę czas, żeby zrobić "hacka" i to nagrać to chwila minie, a mógłbym napisać, że "niedługo update tego hacka i dodam następnego hacka"

Posty o krótkiej treści nic nie dadzą. Jak już to ponad 300-400 słów by dało to jakąś moc ale wg. mnie da mizerny efekt.
Już lepiej poświęcić parę min więcej i napisać normalnego drugiego posta i napakować w nim słowa kluczowe (ale tekst musi być logiczny i ma się nie składać z samych słów kluczowych!).


RE: VanKosiara - dziennik pracy - oskarkxyz - 30-10-2013 21:13

Drugie bardzo ważne pytanie. Napieprzyłem tym GSA jak po***ny i nie wiem teraz czy jest lepiej czy gorzej. Załóżmy, że gugl rzeczywiście wykrył, że używam black seo czy jak to się tam zwie. Czy jest jakaś szansa, żeby "odpokutować" i z powrotem iść w górę w wyszukiwarce google? Druga sprawa, jeżeli będzie naprawdę źle to dostanę e-maila z wiadomością, że blog/konto zostało zbanowane czy coś w tym rodzaju? Wkręcam sobie, że słaby ruch a stronie - 200UU dziennie/70today wg 99oucnters.com to wynik bana w google XD

Jeszcze raz dzięki, że odpowiadasz Smile


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 01-11-2013 18:47

(30-10-2013 21:13)oskarkxyz napisał(a):  Drugie bardzo ważne pytanie. Napieprzyłem tym GSA jak po***ny i nie wiem teraz czy jest lepiej czy gorzej. Załóżmy, że gugl rzeczywiście wykrył, że używam black seo czy jak to się tam zwie. Czy jest jakaś szansa, żeby "odpokutować" i z powrotem iść w górę w wyszukiwarce google? Druga sprawa, jeżeli będzie naprawdę źle to dostanę e-maila z wiadomością, że blog/konto zostało zbanowane czy coś w tym rodzaju? Wkręcam sobie, że słaby ruch a stronie - 200UU dziennie/70today wg 99oucnters.com to wynik bana w google XD

Jeszcze raz dzięki, że odpowiadasz Smile

Musiałbyś usunąć te 'złe' backlinki Tongue
A blog na własnym hostcie czy blogspot?


RE: VanKosiara - dziennik pracy - oskarkxyz - 01-11-2013 23:43

Na blogspot.

Jak usunąć te złe backlinki? Jak je w ogóle sprawdzić? Przeraziłem się dzisiaj, od dłuższego czasu (3dni) mam znacznie mniej wejść na bloga, czyli więcej już nie podskoczy i nie wiem czym jest to spowodowane. Może dostałem już bana od google? Zazwyczaj w wieczornych godzinach miałem sporo Brazylijczyków na blogu, a teraz nic, zero... Btw samo usunięcie złych backlinkow odkupi moje łaski i wrócę z powrotem? Żadnego e-maila o "banie" nie dostałem.

Następne pytanie. Zamroziło mi komentarze na YT. Dostaję powiadomienia na e-maila, że przyszły komentarze, ale jak sprawdzam na YT to nic nie ma... na chwilkę odblokowałem, że nie trzeba zatwierdzać, przyszła wiadomość, że nowy komentarz... sprawdzam i nic nie ma. Wiesz może coś o tym?


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 02-11-2013 00:03

Rozdział 5
Dzień Dwudziesty Dziewiąty - Trzydziesty & Trzydziesty Pierwszy :

PPA

30.10:
¦ Zbieranie pkt na promo filmów
¦ 3 backlinki poprzez GSA (+ping)
¦ Promowanie filmów
¦ Napisanie hacka
¦ Napisanie posta

31.10:
¦ Zbieranie pkt na promo filmów
¦ 5 backlinków poprzez GSA (+ping)
¦ Promowanie filmów

Kod:
31.10 earnigs    $20.59
Kod:
30.10 earnigs    $6.49
Kod:
Month's earnings    $780/$750


Stan na godzinę 23:45

[Obrazek: l4e0k4.jpg]

[Obrazek: llv9g4.jpg]

[Obrazek: p80w8y.jpg]

UU 31.10:
504

UU 30.10:
516


PODSUMOWANIE ROZDZIAŁU 5

Rekordowy miesiąc - nastąpiły następujące rekordy :
Dniówki : ~$76
UU : ~1200
Leadów : 36
Clicków : 573
EPC : $0.17

Bez wątpień najlepszy miesiąc, z którego jestem bardzo zadowolony, bo szczerze powiedziawszy liczyłem na +/- $500 za październik a otrzymałem 50% więcej! Udało mi się po raz szósty osiągnąć mój zaplanowany cel! Jeszcze nigdy nie udało mi się go nie osiągnąć, miejmy nadzieje, że tak zostanie!
Zleciłem do wypłaty okrągłe $780. Mam plany zainwestować trochę ten hajs na kupno backlinków (wreszcie) i być może GSA Index'era ($20).
W ten weekend jeszcze kupię VPS/VPN i może prywatne proxy (10 sztuk).
Zrozumiałem, że jak coś się zarabia to należy to zainwestować by zyskać progress Wink.
W ostatni tydzień UU drastycznie spadły o 400 ale dzisiaj (1.11) dodałem jedną niszę, która jest bez konkurencji (Eto, kłaniam się!) i sądzę, że będzie z niej jakiś hajs.

Dzisiaj :
¦ 21 backlinków poprzez GSA (+ping)
¦ Napisanie dwóch hacków
¦ Napisanie dwóch postów (+ping)
¦ Upload dwóch filmów, które wczoraj odeszły do p. szatana (flaga)
¦ Edycja wszystkich postów, poprawienie słów kluczowych w opisach oraz zmiana tagów
¦ Zbieranie pkt na promo filmów
¦ Promowanie filmów

Kod:
Today's Earnings:    $19.67
Kod:
Yesterday's Earnings:    b/d
Kod:
Month's Earnings:    $20/600

[Obrazek: pscjim.jpg]

Pozdrawiam oraz zapraszam do śledzenia moja dziennika.

[my-youtube width=560 height=375]http://www.youtube.com/watch?v=dTaD9cd8hvw[/my-youtube]



RE: VanKosiara - dziennik pracy - SureQ - 02-11-2013 12:24

Powodzenia ! Może zmienisz linki ? Bo konwersja na ac jest ujowa


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 02-11-2013 16:44

Masz na myśli zmianę mirrorow czy przesiadka na inny serwis?


RE: VanKosiara - dziennik pracy - surfer0700 - 02-11-2013 19:15

Fajny dziennik. Jak będę miał więcej czasu to na pewno zapoznam się z całością. Póki co +5 repa dla Ciebie za to że cały czas go prowadzisz Wink Jeden z najlepszych dzienników na forum.