Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VanKosiara - dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: VanKosiara - dziennik pracy (/Temat-VanKosiara-dziennik-pracy-71145)



RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 19-10-2013 22:02

Update:

Zrobiłem:
- Nagrałem oraz obrobiłem film
- Napisałem dwa spinnowane teksty

Reszty zamierzonych rzeczy nie zrobiłem, ponieważ miałem problemy z internetem a za chwilę spadam spać więc niestety jestem zmuszony odłożyć to na jutro..

Kod:
Today's Earnings:    
$31.77



RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 20-10-2013 21:06

Rozdział 5
Dzień Dwudziesty:

PPA

Dzisiaj:
¦ Zbieranie pkt na promo filmów
¦ 1 backlink dzięki GSA
¦ Promowanie filmów


Kod:
Today's earnings    $76.84
Kod:
Yesterday's earnings    $31.77
Kod:
Month's earnings    $543/$500


Stan na godzinę 22:06

[Obrazek: i3akv0.jpg]


UU dzisiaj:
702

UU wczoraj:
746



Dzisiejszy dzień bardzo fajny, lecz wszystko to dzięki fartowi Wink
Dwa razy Holandia po $11, raz Francja $25 i Norwegia $14.
Gdyby te pobrania zastąpić takimi z USA za $1,22 to miałbym na oko z $16 Tongue Warto wspomnieć, że dzisiaj było też dużo pobrań za $2 i $3.
Nie ma co narzekać tylko liczyć na więcej taki dni. Smile

Dzisiaj znowu mało popracowałem.. Powodem jest format, który bardzo był potrzebny mojemu komputerowi od bardzo dawna.
Zainstalowanie wszystkich rzeczy, stworzenie wirtualnej maszyny zajęło mi trochę czasu i byłem już tym zmęczony, że dzisiaj sobie odpuściłem większy wysiłek i pograłem trochę w Duel of Champions.

Dodatkowo za dosłownie parę minut spadam się uczyć na poprawę z biologii (na 4- nauczę się minimum! Zobaczycie Jerk2)

Zacząłem nagrywać razem z moim kolegą filmy na YT.
Tematyka to Let's Play'e, Kooperacja, Ludologia oraz Anime&Manga (recenzje, może kiedyś AMV).
Kliknij tutaj by zobaczyć jakże chu*owy nasz jest kanał Tongue

Dopiero zaczynamy, czysta amatorka chociaż podchodzimy do tego poważnie. Kupiliśmy sobie dobry sprzęt (odsyłam do mojej galerii) i staramy się zawojować polskiego YT.

Co do szumów w pierwszym materiale to już się ich pozbyłem i w przyszłości nie wystąpią ale jak wiadomo pierwszy filmik nigdy nie jest idealny Tongue

Pozdrawiam oraz zapraszam do śledzenia moja dziennika.

[my-youtube width=560 height=375]http://www.youtube.com/watch?v=5l93K93-Cjs[/my-youtube]



RE: VanKosiara - dziennik pracy - Okazzi - 21-10-2013 17:52

Mówiłeś, że korzystasz z hostingu w serwisie Hekko. Odwiedziłem go i znów mam pytanie. Z jakiego pakietu korzystasz i wydaje się być optymalny pod bloga?


RE: VanKosiara - dziennik pracy - SPARTAN-117 - 21-10-2013 20:37

(18-10-2013 09:19)As7 napisał(a):  Tym więcej tym lepiej. Ja używałem programów które same uzupełniają treść...

Co to za program? Sam tworzy treść do pozycjonowania?

Vankosiara bardzo ciekawy dziennik widać, że konsekwentnie dążysz do coraz większych zarobków wielu ludziom brakuje tej systematyczności Wink


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 21-10-2013 21:46

(21-10-2013 17:52)Okazzi napisał(a):  Mówiłeś, że korzystasz z hostingu w serwisie Hekko. Odwiedziłem go i znów mam pytanie. Z jakiego pakietu korzystasz i wydaje się być optymalny pod bloga?

KIEDYŚ miałem na Hekko. Od połowy sierpnia jestem na AZ.
Na Hekko używałem pakiety HostingWWW (44zł + vat na rok). Ogółem to polecam tylko ceny są dość wysokie.


(21-10-2013 20:37)SPARTAN-117 napisał(a):  Vankosiara bardzo ciekawy dziennik widać, że konsekwentnie dążysz do coraz większych zarobków wielu ludziom brakuje tej systematyczności Wink

Dziękuje Lol

Dążę konsekwentnie, średnio robię dziennie. Przykładowo MakingMoney (pozdro ;* ) muli (lub mulił) przy tym po 6/8 godzin dziennie a ja czasem po 30min albo godzinie Wink Ale tak średnio wychodzi 1,5-2h dziennie.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - bluedestroyer - 22-10-2013 10:28

w gsa engine ranker promujesz stronę główną czy każdą stronę z hackiem?


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 22-10-2013 16:36

(22-10-2013 10:28)bluedestroyer napisał(a):  w gsa engine ranker promujesz stronę główną czy każdą stronę z hackiem?

Promuję się TYLKO I WYŁĄCZNIE pod strony, czyli strony z hackiem.
Stronę główną dodaję się do katalogów.

Na tę chwilę od 2-3 tygodniu linkuje dwie niszę. Myślę nad zmianą ale nie wiem czy z taką małą wiedzą nie wybiję się bo konkurencja jest duża i może jednak zacznę promować mniej popularne nisze by wbić się wcześniej na chociaż pierwszą stronę.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - bluedestroyer - 22-10-2013 16:42

a czym zdobywasz punkty na addmefast?


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 22-10-2013 16:58

Botem na iMacros. Na forum jest o tym temat/tematy.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - etokox - 22-10-2013 18:59

Ty lepiej dodaj post z dziennika a nie......