Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VanKosiara - dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: VanKosiara - dziennik pracy (/Temat-VanKosiara-dziennik-pracy-71145)



RE: VanKosiara - dziennik pracy - Bandaid - 23-06-2013 16:19

Pobranie z USA za 0.58? W astrocash miałbyś dwa razy więcej.....
Nie, nie jesteś idiotą. Po prostu jesteś omamiony tymi wszystkimi galeriami, screenami, przechwałkami ludzi którzy dużo zarabiają i myślisz, że tak od razu również będziesz zarabiał . Sam przez miesiąc, dwa nie zarobiłem w zasadzie nic. Ale nie liczyłem na to, że będę, traktowałem to jak najzwyklejsze hobby. W zasadzie nie wchodziłem na HighCash żeby sprawdzić czy coś zarobiłem, po prostu systematycznie robiłem swoją robotę. Pewnego dnia nadszedł 'dzień 0' w którym wyświetlenia wzrosły mi 10 krotnie i wreszcie zacząłem zarabiać godziwe pieniądze. Potem wszystko to co robiłem wcześniej opłaciło mi się, bo kiedy wzrosła liczba wyświetleń zaczęły wpadać też pobrania z tych starych, suchych nisz. Tak więc nie była to bezcelowa praca. Dlatego po prostu rób swoje, a za dzień, dwa, dziesięć lub sto odbierzesz tego owoce i będziesz mógł z podniesionym czołem spojrzeć na samego siebie.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - FireMedia - 24-06-2013 10:17

Zamiast +5% otrzymujesz ultimate! Smile


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 24-06-2013 19:21

(23-06-2013 16:11)gelmen napisał(a):  Sam podpis pod Tym wątkiem przekreśla Twoje zamiary.
Mimo wszystko jednak życzę powodzenia.

Nie zrozumiałeś mnie. Nie zauważyłeś emotki " ;3 " ?
To jest tylko suchar z kategorii czarnego humoru, który wielbię Wink

Dziękuje za życzenia :*

(23-06-2013 16:19)Bandaid napisał(a):  Pobranie z USA za 0.58? W astrocash miałbyś dwa razy więcej.....
Nie, nie jesteś idiotą. Po prostu jesteś omamiony tymi wszystkimi galeriami, screenami, przechwałkami ludzi którzy dużo zarabiają i myślisz, że tak od razu również będziesz zarabiał . Sam przez miesiąc, dwa nie zarobiłem w zasadzie nic. Ale nie liczyłem na to, że będę, traktowałem to jak najzwyklejsze hobby. W zasadzie nie wchodziłem na HighCash żeby sprawdzić czy coś zarobiłem, po prostu systematycznie robiłem swoją robotę. Pewnego dnia nadszedł 'dzień 0' w którym wyświetlenia wzrosły mi 10 krotnie i wreszcie zacząłem zarabiać godziwe pieniądze. Potem wszystko to co robiłem wcześniej opłaciło mi się, bo kiedy wzrosła liczba wyświetleń zaczęły wpadać też pobrania z tych starych, suchych nisz. Tak więc nie była to bezcelowa praca. Dlatego po prostu rób swoje, a za dzień, dwa, dziesięć lub sto odbierzesz tego owoce i będziesz mógł z podniesionym czołem spojrzeć na samego siebie.

Nie przeczę, że jestem omamiony tymi screenami i postami w topicach "Ile dziś zarobiłeś?". Chyba przestanę je odwiedzać, zepnę dupę i zacznę działać ;D Wakacje idą to poświecę na pewno więcej czasu Tongue
A co do tego mojego użalania się nad sobą to nie rozchodzi mi się o same zarobki i pobrania jak o to, że co chwile mam problemy z blogiem lub hostingiem, bo czegoś nie ogarniam i to najzwyklej w świecie mnie denerwuję oraz osłabia mój zapał do pracy. Mnie wystarczy skromne 150$+ na miesiąc Wink Wiem, że nie jest to bezcelowa praca, że wszystko się nadrobi z procentem lecz po prostu mam chwile słabości oraz zwątpienia, jestem tylko człowiekiem, nie jestem idealny.

(24-06-2013 10:17)FireCash.org napisał(a):  Zamiast +5% otrzymujesz ultimate! Smile


Lolz. Dzięki impreza
Dbacie o ludzi Wink


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 25-06-2013 17:46

Dzień Dziewiąty-Dziesiąty: (od założenia tematu tj. 15.06)

PPA
■ Czekam co Diqiton mi odpowie na PW co do uszkodzonej bazy danych MySQL
■ Dodanie jednego filmu na YT (bardzo mała ilość kredytów).

Kod:
Today's download earnings    $2.32
Kod:
Yesterday total earnings    $0.00
Kod:
Month's total earnings    $6.10


Największe pobranie jakie dotąd miałem.
2.32$ za Hiszpanie impreza

Dzisiaj i wczoraj trochę więcej porobiłem na Projekcie MMO.



RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 27-06-2013 19:53

Dzień Jedenasty-Dwunasty: (od założenia tematu tj. 15.06)

PPA
■ Zbieranie kredytów na promowanie YT

Kod:
Today's download earnings    $0.00
Kod:
Yesterday total earnings    $0.00
Kod:
Month's total earnings    $6.10

Rekord clicków! Całe 20 w dwa mirrory Wink
13 filecom.net
7 megadown.us

Pobrań niestety brak.


Dalej więcej pracuje na projekcie MMO dopóki nie Diqiton nie pomoże mi z baza danych.
Rosną UU, wspólnik powiedział, że głównie dzięki mnie. Jest dobrze Smile



RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 28-06-2013 20:11

Dzień Trzynasty: (od założenia tematu tj. 15.06)

PPA
■ Diqtion naprawił mi bloga <3
■ Optymalizacja WordPress udana
■ Znalezienie i dodanie dwóch nisz (wg. trends popyt na nią jest stały albo rośnie)
■ Całkowicie nowy theme, dopracowanie go
■ Zrobiłem nowe logo w CS 5.1
■ Zabezpieczenie bloga przed kopiowaniem wtyczką : WP-CopyProtect. Polecam Wink
■ Zmiana wtyczki SEO na blogu z All in Seo Pack na Platinum SEO Pack

Kod:
Today's download earnings    $0.00
Kod:
Month's total earnings    $6.10

Dzisiaj trochę popracowałem. Rok szkolny się skończył to będę miał czas na pracę, na wychodzenie na dwór i na granie Huh
Jak Wy, szanowni PPA-Earnerzy promujecie swoje filmiki na YT? Używam enchanceviews.com i tam kredyty się cholernie wolno zbiera a 250wyś. kosztuje ok. 8k kredytów. Program ShareYouTubeVideo w ogóle nie daje wyświetleń a łapki są dla użytkowników premium. Dają tylko subskrypcje, które są nie potrzebne.. Program u2bviews muli jak cholera, nie zdobywa w ogóle kredytów i się zawiesza..

Rekord clicków! Chociaż nie rozumiem tego, jakim cudem mam tyle click'ów a mam tylko 5UU. Wątpię by to były boty, bo to są clicki z Polski a boty zazwyczaj są z USA.

[Obrazek: c1c8.jpg]


Pobrań niestety brak oraz martwi mnie to, że 90% click'ów to Polacy..


Zrobiłem parę rzeczy na Projekcie MMO. Zaczyna się mocne linkowanie.



RE: VanKosiara - dziennik pracy - roniartur - 28-06-2013 20:14

U mnie w konwersji też co 2 pobranie to z Polski, w statystykach masz dobre informacje.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - Knoh - 29-06-2013 10:43

Addmefast z wtyczką imacros do firefoxa ---- http://zarabiam.com/Temat-Addmefast-Szybkie-like-yt-like-fb-yt-views-itp-67103?highlight=addmefast

Poradnik Wink


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 29-06-2013 11:04

@Knoh
Dzięki Wink
Wyłapałem skrypt na YT Likes Tongue


@roniatur
Nie chodzi mi aż tak o pobrania lecz to, że na strone mam 5UU a tutaj ponad 200klików, że tam powiem z D*py.. No i niby 200-300 klicków a żadnego pobrania :c


Odp: RE: VanKosiara - dziennik pracy - mmichal013 - 29-06-2013 11:14

(29-06-2013 11:04)vankosiara napisał(a):  @roniatur
Nie chodzi mi aż tak o pobrania lecz to, że na strone mam 5UU a tutaj ponad 200klików, że tam powiem z D*py.. No i niby 200-300 klicków a żadnego pobrania :c

Też kiedyś miałem tylko kilka UU a dużo klików w linki i okazało się że kiedy aktualizowałem post wtedy nabijały kliki na FC za to na AC tego nie ma

Wysłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 4