Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VanKosiara - dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: VanKosiara - dziennik pracy (/Temat-VanKosiara-dziennik-pracy-71145)



RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 22-09-2013 12:03

VanKosiara13

Ogółem to same 0.00 widnieją na HC jak na razie Lol


RE: VanKosiara - dziennik pracy - waldekiepski - 22-09-2013 12:22

A testowałeś sobie na FC gateway+mirror zamiast 2 mirrorów?


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 22-09-2013 12:31

GateWay'a jeszcze nie stosowałem.
Nie wiem jak to zrobić. Zn. mam jeden link do darmowego hosta i tam jest hasło. I nie wiem czy dać zapakowane hasłem i do gateway'a i mirror'a czy bez hasła.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - nyn - 22-09-2013 13:04

Nawet najwięksi twardziele płaczą przy Clannadzie. Bracie, gdzie byłeś przez tyle lat?

[Obrazek: b3e.jpg]


RE: VanKosiara - dziennik pracy - Cevu - 22-09-2013 13:29

(22-09-2013 12:31)vankosiara napisał(a):  GateWay'a jeszcze nie stosowałem.
Nie wiem jak to zrobić. Zn. mam jeden link do darmowego hosta i tam jest hasło. I nie wiem czy dać zapakowane hasłem i do gateway'a i mirror'a czy bez hasła.
Użyj Gatewaya na HC, wstawienie go na strone jest bardzo proste oraz wyjaśnione


RE: VanKosiara - dziennik pracy - waldekiepski - 22-09-2013 13:38

Fakt, gateway na HC jest bardzo prosty, fajne rozwiązanie z kodem gatewaya każdego pliku. Na FC za to wygląd można lepiej dostosować, ale proponowałbym wybrać serwis na początek Smile


RE: VanKosiara - dziennik pracy - Cevu - 22-09-2013 13:51

(22-09-2013 13:38)waldekiepski napisał(a):  Fakt, gateway na HC jest bardzo prosty, fajne rozwiązanie z kodem gatewaya każdego pliku. Na FC za to wygląd można lepiej dostosować, ale proponowałbym wybrać serwis na początek Smile

Szczerze mówiąc grafikę do gatewaya na HC także nie trudno dostosować Big Grin


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 22-09-2013 13:55

(22-09-2013 13:29)Cevu napisał(a):  
(22-09-2013 12:31)vankosiara napisał(a):  GateWay'a jeszcze nie stosowałem.
Nie wiem jak to zrobić. Zn. mam jeden link do darmowego hosta i tam jest hasło. I nie wiem czy dać zapakowane hasłem i do gateway'a i mirror'a czy bez hasła.
Użyj Gatewaya na HC, wstawienie go na strone jest bardzo proste oraz wyjaśnione

Wiem, że jest łatwy do zainstalowania itp. ale mnie chodzi o to czy dać sam plik do GateWay'a bez hasła czy dać jeszcze hasło które będą musieli pobrać z linka danego im w txt. Czy ten sposób będzie dawał podwójne pobrania czy ludzie raczej dadzą sobie spokój? Tongue
Przeniosłem pliki na FC.
Na razie przygotuje wszystkie linki i 30 września w nocy zamienię linki na blogu. Po prostu chcę dobić do wypłaty i od razu z nowym miesiącem przenieść się na HC Wink
Mam nadzieje, że rozumiecie co bełkocze, bo mogłem trochę zagmatwać Lol


RE: VanKosiara - dziennik pracy - Cevu - 22-09-2013 14:26

(22-09-2013 13:55)vankosiara napisał(a):  
(22-09-2013 13:29)Cevu napisał(a):  
(22-09-2013 12:31)vankosiara napisał(a):  GateWay'a jeszcze nie stosowałem.
Nie wiem jak to zrobić. Zn. mam jeden link do darmowego hosta i tam jest hasło. I nie wiem czy dać zapakowane hasłem i do gateway'a i mirror'a czy bez hasła.
Użyj Gatewaya na HC, wstawienie go na strone jest bardzo proste oraz wyjaśnione

Wiem, że jest łatwy do zainstalowania itp. ale mnie chodzi o to czy dać sam plik do GateWay'a bez hasła czy dać jeszcze hasło które będą musieli pobrać z linka danego im w txt. Czy ten sposób będzie dawał podwójne pobrania czy ludzie raczej dadzą sobie spokój? Tongue
Przeniosłem pliki na FC.
Na razie przygotuje wszystkie linki i 30 września w nocy zamienię linki na blogu. Po prostu chcę dobić do wypłaty i od razu z nowym miesiącem przenieść się na HC Wink
Mam nadzieje, że rozumiecie co bełkocze, bo mogłem trochę zagmatwać Lol

Najlepiej użyj tylko jednego pliku bez jakiś haseł Smile


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 22-09-2013 22:22

@up
Dlaczego?
Pytam się, bo chcę jak najwięcej zarobić (co jest normalne Lol) a jak wiadomo gdy dam hasło mogą wpadać x2 pobrania Wink