Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VanKosiara - dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: VanKosiara - dziennik pracy (/Temat-VanKosiara-dziennik-pracy-71145)



RE: VanKosiara - dziennik pracy - nasgaroth - 20-09-2013 14:38

Ogólnie powiem tak, jeśli pozna się dobrze możliwości programu Scrapebox, to strony pozycjonuje się super, jest wbudowany harvester, pingowanie no i oczywiście dodawanie postów. Czytałem opinie, ze lepiej łamie captche niż GSA chociaż nie potwierdze tego bo i tak ja korzystam z zewnętrznych usług. Ogólnie za taka cenę dużo lepszym wyborem jest Scrapebox.

Czy można używać dwóch na raz? Pewnie mozna , choć nie probowalem i nie widzę w tym sensu skoro samo seo w Scrapeboxie jest dla mnie zadowalające


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 20-09-2013 14:59

(20-09-2013 09:33)nasgaroth napisał(a):  Na Twoim miejscu zainwestowałbym to 57$ w Scrapeboxa. Po pierwsze - miałbym efektywniejszy program niż GSA. Po drugie - jest tańszy, bo kosztuje tylko 57$ (tylko z tego linku: klik, prawie dwukrotna przecena bo normalny koszt to 97$). Po trzecie, istnieje ogromny support i dużo poradników nt. tego programu. I po czwarte, gdybyś z czasem zrozumiał dokładnie działanie tego programu, mógłbyś dodatkowo świadczyć usługi pozycjonerskie na np. forum PiO, a jako iż z automatami panuje zasada "ustaw i zapomnij" - dużo być się nie napracował, a kasa z tego ładna.

Dzięki za link Wink
A jak jest z licencją SB?


RE: VanKosiara - dziennik pracy - barto - 20-09-2013 15:18

Dzięki wielkie za info ! Smile jak tylko zarobie zainwestuje w SB ;P


RE: VanKosiara - dziennik pracy - nasgaroth - 20-09-2013 16:09

(20-09-2013 14:59)vankosiara napisał(a):  
(20-09-2013 09:33)nasgaroth napisał(a):  Na Twoim miejscu zainwestowałbym to 57$ w Scrapeboxa. Po pierwsze - miałbym efektywniejszy program niż GSA. Po drugie - jest tańszy, bo kosztuje tylko 57$ (tylko z tego linku: klik, prawie dwukrotna przecena bo normalny koszt to 97$). Po trzecie, istnieje ogromny support i dużo poradników nt. tego programu. I po czwarte, gdybyś z czasem zrozumiał dokładnie działanie tego programu, mógłbyś dodatkowo świadczyć usługi pozycjonerskie na np. forum PiO, a jako iż z automatami panuje zasada "ustaw i zapomnij" - dużo być się nie napracował, a kasa z tego ładna.

Dzięki za link Wink
A jak jest z licencją SB?

Nie ma sprawy Smile Kupując Scrapeboxa dostajesz licencję na jeden komputer, raz w miesiącu możesz ją przenieść (czyt. sprzedać) lub zarejestrować na innym komputerze gdybyś miał format dysku lub zmianę kompa.

(20-09-2013 15:18)barto napisał(a):  Dzięki wielkie za info ! Smile jak tylko zarobie zainwestuje w SB ;P

Proszę bardzo Wink


RE: VanKosiara - dziennik pracy - Bandaid - 20-09-2013 16:27

Cytat:@up
Skoro stare to mało się przydadzą ale dzięki za info Wink

Za wypłatę z następnego miesiąca prawdopodobnie kupie GSA oraz może przeniosę się do Ciamka na Astro ale to wszystko czas pokaże oraz jak wyjdzie z sprawą z całym FireCash, bo trochę mnie to zaniepokoiło aczkolwiek jestem po ich stronie.
Przenieś się już teraz. Nie jestem jakimś fanatykiem ale jeżeli nie masz zamiaru zarabiać bezpośrednio z sieci ( co byłoby najlepszym wyjściem) to AC będzie najlepszym wyborem. Szczerze mówiąc śmiać mi się chciało ze stawek jakie miałem na HC, FC czy SB po tym jak przeniosłem się na AC. Myślę, że jeśli teraz zarabiasz 500$ na FC to na AC będziesz miał spokojnie 600-700$.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - waldekiepski - 20-09-2013 16:42

@up

Od myślenia głowa boli. Musi sam potestować przynajmniej tydzień i wysunąć wnioski, a nie przenieść się, bo komuś się tak wydaje. Proponowałbym testy serwisów, na które byś się ew. przeniósł i sam zobaczysz, które mirrory na Twoim blogu konwertują najlepiej.
Powodzenia, aktualizuj Smile


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 20-09-2013 16:45

Już dawno miałem zamiar potestować AC ale jakoś mi się nie chciało Big Grin
Podmienię linki do 2-3 najpopularniejszych plików i zobaczę jak to będzie leciało Wink Ogółem będę zwracał uwagę na EPC.

(20-09-2013 16:27)Bandaid napisał(a):  Przenieś się już teraz. Nie jestem jakimś fanatykiem ale jeżeli nie masz zamiaru zarabiać bezpośrednio z sieci ( co byłoby najlepszym wyjściem) to AC będzie najlepszym wyborem. Szczerze mówiąc śmiać mi się chciało ze stawek jakie miałem na HC, FC czy SB po tym jak przeniosłem się na AC. Myślę, że jeśli teraz zarabiasz 500$ na FC to na AC będziesz miał spokojnie 600-700$.

Wiem, że nie jesteś, wiele osób chwali AC i już dawno myślałem nad przeprowadzą ale zrobię ją dopiero jak będę mieć więcej doświadczenia bym nie musiał potem długo czekać na @ od Ciamka bo Diq jednak szybko odpisuje Tongue


RE: VanKosiara - dziennik pracy - Bandaid - 20-09-2013 16:49

Sądzę, że jesteś już na tyle ogarnięty, że mentor jest ci zbędny Wink


RE: VanKosiara - dziennik pracy - Cevu - 20-09-2013 16:55

(20-09-2013 16:27)Bandaid napisał(a):  
Cytat:@up
Skoro stare to mało się przydadzą ale dzięki za info Wink

Za wypłatę z następnego miesiąca prawdopodobnie kupie GSA oraz może przeniosę się do Ciamka na Astro ale to wszystko czas pokaże oraz jak wyjdzie z sprawą z całym FireCash, bo trochę mnie to zaniepokoiło aczkolwiek jestem po ich stronie.
Przenieś się już teraz. Nie jestem jakimś fanatykiem ale jeżeli nie masz zamiaru zarabiać bezpośrednio z sieci ( co byłoby najlepszym wyjściem) to AC będzie najlepszym wyborem. Szczerze mówiąc śmiać mi się chciało ze stawek jakie miałem na HC, FC czy SB po tym jak przeniosłem się na AC. Myślę, że jeśli teraz zarabiasz 500$ na FC to na AC będziesz miał spokojnie 600-700$.
Śmiać to mi kolego chce się z Ciebie, ponieważ twoje wnioski opierasz na chwilowej pracy, gdzie nie uzyskałeś pewnie nawet fioletowej rangi... Po krótkim czasie i wysiłku zarobki na HC są większe niż AC jak i stawki... Okej AC na początku oferuje Ci już z góry jakąś rozsądną stawkę, ale siedzisz z nią w miejscu bez rozwoju... Gdybyś tak na prawdę przysiadł do HC uzyskał te 70% albo 80% jakie oferuje ranga zielona zmieniłbyś zdanie widząc zarobek Smile. Przebywając na AC nie uzyskałem nawet ani jednego leada z us za 10 $ . Ale każdy ma swoje zdanie o każdej sieci szanuje to, ale nie pisz "śmiać mi się chcę" jeśli nie dobiłeś pewnie nawet do tej zielonej rangi i nie sprawdziłeś pełnej siły jaka drzemie w HC.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - waldekiepski - 20-09-2013 16:56

Po pierwsze porównaj sobie ilość klików, bo z tego co kojarzę to FC inaczej liczy kliki niż AC, więc podejrzewam, że możesz mieć mniej (chyba, że mi się coś poknociło i liczy tak samo) i porównuj zarobki, bo jeśli się nie pomyliłem, a porównasz sobie EPC to możesz od razu na AC zostać.

e. HC też testowałem i faktycznie zarobek jest w porządku, ładna konwersja i prosty do zrobienia gateway. Obecnie siedzę na SB, słaba topka=mało popularne mirrory, a więc w teorii lepiej konwertujące. Stawki wyższe niż na AC obecnie (91%) i nie, że 91% vs 90, tylko widać to na leadach.
Powtórzę się: potestuj i sam zdecyduj co lepsze DLA CIEBIE.