Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VanKosiara - dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: VanKosiara - dziennik pracy (/Temat-VanKosiara-dziennik-pracy-71145)



RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 18-09-2013 21:08

(18-09-2013 20:40)create napisał(a):  Nie rozumiem jednego. Dlaczego przy prawie 1000UU masz tak mało wejśc w mirrory?


Tego najstarsi Indianie nawet nie wiedzą Wink Ja również. Tylko 1/3 kilka w linki.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - Traw3k - 18-09-2013 21:44

Obstawiałbym szablon strony. Jak masz podobny do jakiegoś popularnego, gdzie ludzie nacinają się również na fake pliki to odpuszczają od razu i wychodzą. Efekt tego taki, że odwiedzin sporo, a klików w linki jak kot napłakał.
Jeśli jednak tak nie jest to może po prostu wygląd strony nie zachęca - co byłoby dziwne, bo z tego co czytam to przykładasz wagę do pierdółek i wygląd strony jest dla Ciebie ważny. Smile

U mnie średnio klikało 80-85% odwiedzających, ale konwersji w życiu takiej nie osiągałem. Piszę w czasie przeszłym, bo już porzuciłem ten temat. Ciężko osiągnąć dobrą konwersję na hackach, ale Tobie się to w miarę udaje. Smile


RE: VanKosiara - dziennik pracy - Matty094 - 19-09-2013 10:41

Widzę ,że tu kolega szaleje Jerk2
Słuchaj widzę ,że się trochę znasz na GSA mam do ciebie kilka pytań Tongue

1. W GSA promujesz posty czy stronę główną ?
2. Jeśli posty to ile mniej więcej keywordów dawać , bo ja tylko dodaję 8-10 czyli przeważnie tyle co mam tagów na 1 posta czy to nie za mało ,czy lepiej więcej keywordów dać ?
3 . Zakładka Submit po lewej stronie te Web2.0 Article itd. to najlepiej dawać te najlepsze ?
Bo ja używam tylko Article , Blog Comment , Directory , Forum , MicroBlog , Social Network i Web2.0 i strasznie wolno dodaje a ustawiłem tak ,żeby dodawało powyżej 3 PageRank oraz z DoFollow Sad
Bo tylko z tego co słyszałem to nie warto dodawać Indexer ,bo ponoć dużo śmieci zbiera Xpokerface

Pozdrawiam Tongue


RE: VanKosiara - dziennik pracy - nasgaroth - 19-09-2013 13:21

(18-09-2013 20:21)vankosiara napisał(a):  Nie wiem jak mam promować stronę :x Głupio mi to mówić no ale..
GSA strasznie mało dodaje, nie wiem dlaczego, strony są równie wartościowe jak poprzednie gdy dodawałem po 15-20 backlinków.
A na YT od prawie tygodnia codziennie daje po 2-3 komentarze do zaakceptowania, po blisko 1k wyś. i 20łapek a ciągle stoi na tej 14 pozycji.

Zainteresuj się takimi narzędziami jak Xrumer lub Scrapebox.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 19-09-2013 15:28

(19-09-2013 10:41)Matty094 napisał(a):  Widzę ,że tu kolega szaleje Jerk2
Słuchaj widzę ,że się trochę znasz na GSA mam do ciebie kilka pytań Tongue

1. W GSA promujesz posty czy stronę główną ?
2. Jeśli posty to ile mniej więcej keywordów dawać , bo ja tylko dodaję 8-10 czyli przeważnie tyle co mam tagów na 1 posta czy to nie za mało ,czy lepiej więcej keywordów dać ?
3 . Zakładka Submit po lewej stronie te Web2.0 Article itd. to najlepiej dawać te najlepsze ?
Bo ja używam tylko Article , Blog Comment , Directory , Forum , MicroBlog , Social Network i Web2.0 i strasznie wolno dodaje a ustawiłem tak ,żeby dodawało powyżej 3 PageRank oraz z DoFollow Sad
Bo tylko z tego co słyszałem to nie warto dodawać Indexer ,bo ponoć dużo śmieci zbiera Xpokerface

Pozdrawiam Tongue

1. Dwa posty (po jednym projekcie na każdy)
2. Mam podobną liczbę keywordów.
3. Ja mam Blog Comment, Article, Forum, Image Comment, Pingback, Social Bookmark, Social Network, Trackback, Video-adult, Web 2.0 i wiki.
Odznacz by dodawało tylko DoFollow. Linki NoFollow również dają trochę mocy ale tutaj o tym byś miał zróżnicowanie bo za same DoFollow Google rozdaje filty, ponieważ jest to sztuczne zdobywanie linków.
Tak, indexer często dodaje gówna.



(19-09-2013 13:21)nasgaroth napisał(a):  Zainteresuj się takimi narzędziami jak Xrumer lub Scrapebox.

Są wersje cracked albo trial?


RE: VanKosiara - dziennik pracy - Matty094 - 19-09-2013 16:03

(19-09-2013 15:28)vankosiara napisał(a):  
(19-09-2013 10:41)Matty094 napisał(a):  Widzę ,że tu kolega szaleje Jerk2
Słuchaj widzę ,że się trochę znasz na GSA mam do ciebie kilka pytań Tongue

1. W GSA promujesz posty czy stronę główną ?
2. Jeśli posty to ile mniej więcej keywordów dawać , bo ja tylko dodaję 8-10 czyli przeważnie tyle co mam tagów na 1 posta czy to nie za mało ,czy lepiej więcej keywordów dać ?
3 . Zakładka Submit po lewej stronie te Web2.0 Article itd. to najlepiej dawać te najlepsze ?
Bo ja używam tylko Article , Blog Comment , Directory , Forum , MicroBlog , Social Network i Web2.0 i strasznie wolno dodaje a ustawiłem tak ,żeby dodawało powyżej 3 PageRank oraz z DoFollow Sad
Bo tylko z tego co słyszałem to nie warto dodawać Indexer ,bo ponoć dużo śmieci zbiera Xpokerface

Pozdrawiam Tongue

1. Dwa posty (po jednym projekcie na każdy)
2. Mam podobną liczbę keywordów.
3. Ja mam Blog Comment, Article, Forum, Image Comment, Pingback, Social Bookmark, Social Network, Trackback, Video-adult, Web 2.0 i wiki.
Odznacz by dodawało tylko DoFollow. Linki NoFollow również dają trochę mocy ale tutaj o tym byś miał zróżnicowanie bo za same DoFollow Google rozdaje filty, ponieważ jest to sztuczne zdobywanie linków.
Tak, indexer często dodaje gówna.



(19-09-2013 13:21)nasgaroth napisał(a):  Zainteresuj się takimi narzędziami jak Xrumer lub Scrapebox.

Są wersje cracked albo trial?

I o to mi chodziło Smile
Dzięki i życzę powodzenia w zarabianiu Tongue


RE: VanKosiara - dziennik pracy - barto - 19-09-2013 20:26

@Vankosiara, tak są scrackowane ale napotkałem tylko stare wersje tych programów


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 19-09-2013 20:47

@up
Skoro stare to mało się przydadzą ale dzięki za info Wink

Za wypłatę z następnego miesiąca prawdopodobnie kupie GSA oraz może przeniosę się do Ciamka na Astro ale to wszystko czas pokaże oraz jak wyjdzie z sprawą z całym FireCash, bo trochę mnie to zaniepokoiło aczkolwiek jestem po ich stronie.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - nasgaroth - 20-09-2013 09:33

(19-09-2013 20:47)vankosiara napisał(a):  @up
Skoro stare to mało się przydadzą ale dzięki za info Wink

Za wypłatę z następnego miesiąca prawdopodobnie kupie GSA oraz może przeniosę się do Ciamka na Astro ale to wszystko czas pokaże oraz jak wyjdzie z sprawą z całym FireCash, bo trochę mnie to zaniepokoiło aczkolwiek jestem po ich stronie.

Nie wiem po co Ci to GSA, skoro sam piszesz, że nie widzisz ostatnio efektów po jego wykorzystaniu. Jeśli chcesz to poczytaj sobie opinie na temat tego programu na forum PiO: klik, jak widać większość jest "super przychylnych".

Na Twoim miejscu zainwestowałbym to 57$ w Scrapeboxa. Po pierwsze - miałbym efektywniejszy program niż GSA. Po drugie - jest tańszy, bo kosztuje tylko 57$ (tylko z tego linku: klik, prawie dwukrotna przecena bo normalny koszt to 97$). Po trzecie, istnieje ogromny support i dużo poradników nt. tego programu. I po czwarte, gdybyś z czasem zrozumiał dokładnie działanie tego programu, mógłbyś dodatkowo świadczyć usługi pozycjonerskie na np. forum PiO, a jako iż z automatami panuje zasada "ustaw i zapomnij" - dużo być się nie napracował, a kasa z tego ładna.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - barto - 20-09-2013 12:34

nasgaroth , mam pytanko. Poza cena Scrapeboxa, czym jeszcze przebija GSA ? Czy można używać obu programów na raz do pozycjonowania 1 stronki ? Robiłeś to i są lepsze efekty ? Smile