Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik kont yt/google ,bez startera ,zwerifikowane,bez bana!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik kont yt/google ,bez startera ,zwerifikowane,bez bana!! (/Temat-Poradnik-kont-yt-google-bez-startera-zwerifikowane-bez-bana-71049)

Strony: 1 2


Poradnik kont yt/google ,bez startera ,zwerifikowane,bez bana!! - ovvner - 13-06-2013 15:37

Witam,sprzedam poradnik mojego autorstwa na sposób na konta google/yt i inne powiazane z google ,tzn jak zweryfikowac je bez męczenia się ,DARMOWO i zrobienie tyle kont ile sie nam żywnie podoba BEZ zadnego BANA.Poradnik jest w formacie pdf,sprzedawany tylko dla ludzi z tego forum.Interesuje mnie płatnosc tylko na Paypal,poradnik jest 100% zadowalający.Niedowiarkom oferuje test w ramach ktorego dam tutorowi / adminowi / vipowi ( któremuś z nich) do przetestowania bez mozliwosci dalszego rozpowszechniania.


Kontakt ten temat,pw albo gg 735366

Pozdrawiam Smile

Cena :15 zł paypal.

Edit :



Dodaje iz sprzedam maxymalnie od 10 do 15 poradników.

Promocja !

Pierwsze 4 poradniki po 10 zł.


RE: Poradnik kont yt/google ,bez startera ,zwerifikowane,bez bana!! - ovvner - 19-06-2013 07:07

Pytacie mnie czy sposob nadal aktualny..w ramach wyjasnienia..on zawsze bedzie aktualny bo jest full legalny i darmowy.


RE: Poradnik kont yt/google ,bez startera ,zwerifikowane,bez bana!! - Macieqx - 19-06-2013 08:25

Wyslij do yazira, bo jestem obecnie zainteresowany, ale nie ma opcji, w ciemno nie będę brać.


RE: Poradnik kont yt/google ,bez startera ,zwerifikowane,bez bana!! - ovvner - 21-06-2013 09:42

Poradnik wyslany do oceny do uzytkownika Yazir.


RE: Poradnik kont yt/google ,bez startera ,zwerifikowane,bez bana!! - UmCyK - 21-06-2013 09:52

Taki poradnik można znaleźć za darmo Smile


RE: Poradnik kont yt/google ,bez startera ,zwerifikowane,bez bana!! - ovvner - 21-06-2013 10:32

(21-06-2013 09:52)UmCyK napisał(a):  Taki poradnik można znaleźć za darmo Smile

To znajdz,jakoś dużo osób zleca zrobienie kont yt.Wiec po co zlecac skoro mozna samemu zrobić bez zadnych starterów i innych piców na wode.


RE: Poradnik kont yt/google ,bez startera ,zwerifikowane,bez bana!! - UmCyK - 21-06-2013 11:58

Ja znalazłem Smile


RE: Poradnik kont yt/google ,bez startera ,zwerifikowane,bez bana!! - ovvner - 21-06-2013 12:27

A kogo to obchodzi,to temat o sprzedaży poradnika do robienia kont zweryfikowanych bez bana i za darmo ,jak ktoś zechce to kupi a nie bedzie szukać ruski rok o ile takie cos istnieje, nie nabijaj sobie postów.Nie odpisuj proszę.


RE: Poradnik kont yt/google ,bez startera ,zwerifikowane,bez bana!! - UmCyK - 21-06-2013 13:49

Ja, tylko daję ludzią do zrozumienia że takowy poradnik istnieje ze darmo.


RE: Poradnik kont yt/google ,bez startera ,zwerifikowane,bez bana!! - miniek9090 - 21-06-2013 13:57

(21-06-2013 12:27)ovvner napisał(a):  A kogo to obchodzi,to temat o sprzedaży poradnika do robienia kont zweryfikowanych bez bana i za darmo ,jak ktoś zechce to kupi a nie bedzie szukać ruski rok o ile takie cos istnieje, nie nabijaj sobie postów.Nie odpisuj proszę.

to jest na tym forum Sherlocku Tongue