Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake ankieta (Tylko dla zarejestrowanych użytkowników) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Fake ankieta (Tylko dla zarejestrowanych użytkowników) (/Temat-Fake-ankieta-Tylko-dla-zarejestrowanych-uzytkownikow-70980)



Fake ankieta (Tylko dla zarejestrowanych użytkowników) - barteek_93 - 12-06-2013 08:09

Witam, potrzebuję informacji jak zrobić komunikat do fake ankiety, chciałbym aby po kliknięciu przycisku yes/no wyskoczył komunikat only for registered members

Aktualnie mam coś takiego, po kliknięciu yes/no, nie dzieje się nic:
http://scr.hu/62a/5l8qg


RE: Fake ankieta (Tylko dla zarejestrowanych użytkowników) - Komet - 12-06-2013 12:52

Cytat:<center><strong>Does this hack work ?</strong></center>
<p style="text-align: center;"><input onclick="Jalert('Only Registered Member Can Vote')" type="button" name="yes" value="Yes" /> <input onclick="Jalert('Only Registered Member Can Vote')" type="button" name="no" value="No" /></p>
<p style="text-align: center;"><a style="color: #009900; font-size: 11px;">827 YES</a> / <a style="color: #ff0000; font-size: 11px;">8 NO</a></p>

chyba o to ci chodzi Smile Nastepnym razem jak czegos nie wiesz, to zaznacz to co sie interesuje, prawy i zbadaj element ( w chrome ) i wtedy bedziesz mial pokazane jak to od kuchni wyglada


RE: Fake ankieta (Tylko dla zarejestrowanych użytkowników) - barteek_93 - 12-06-2013 13:04

Dodaje ten kod i nadal mam to samo ;/
Po kliknięciu yes/no nic się nie dzieje ;/


RE: Fake ankieta (Tylko dla zarejestrowanych użytkowników) - Komet - 12-06-2013 14:18

az wzialem z innego posta kod:
Cytat:<center><strong>Does this hack work ?</strong></center>
<p style="text-align: center;"><input onclick="Jalert('Only Registered Member Can Vote')" type="button" name="yes" value="Yes" /> <input onclick="Jalert('Only Registered Member Can Vote')" type="button" name="no" value="No" /></p>
<p style="text-align: center;"><a style="color: #009900; font-size: 11px;">2602 YES</a> / <a style="color: #ff0000; font-size: 11px;">15 NO</a></p>
<input onclick="Jalert('Only Registered Member Can Vote')" type="button" value="YES" />

Mam dokladnie tak samo, wszystko dziala, pamietaj zeby dodawac to do sekcji Text a nie Visual


RE: Fake ankieta (Tylko dla zarejestrowanych użytkowników) - Petr0 - 12-06-2013 14:32

Też mam tak samo, po kliknięciu nie dzieje się nic.


RE: Fake ankieta (Tylko dla zarejestrowanych użytkowników) - czudik - 16-06-2013 00:36

Potwierdzam po kliknięciu nic się nie dzieje
Ma ktoś dobry kod?


RE: Fake ankieta (Tylko dla zarejestrowanych użytkowników) - sagemx-2 - 16-06-2013 18:28

Działający kod:

Kod:
<center><strong>Does this hack work ?</strong></center>
<p style="text-align: center;"><input onclick="alert('Only Registered Member Can Vote')" type="button" name="yes"

value="Yes" /> <input onclick="alert('Only Registered Member Can Vote')" type="button" name="no" value="No" /></p>
<p style="text-align: center;"><a style="color: #009900; font-size: 11px;">827 YES</a> / <a style="color: #ff0000;

font-size: 11px;">8 NO</a></p>



RE: Fake ankieta (Tylko dla zarejestrowanych użytkowników) - barteek_93 - 19-06-2013 12:31

Dzięki mistrzu, tego potrzebowałem Smile
Można zamknąć.


Fake ankieta (Tylko dla zarejestrowanych użytkowników) - yazir - 22-06-2013 00:08

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.